#616
Een commode met drie laden met inlegwerk. Lodewijk XV-stijl.
#265
Een lampenvoet van Frans porselein met meerkleurig decor van rozen op gele en blauwe fond en met vergulde versieringen. Met verguld bronzen monturen.
Un pied de lampe en porcelaine française à décor multicolore de roses sur fond jaune et bleu et à décors dorés. Avec montures en bronze doré.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#264Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986
“Antwerps straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een paar meerkleurig aardewerken lampenvoeten.
#312
Een coupe in Boheems blauw en ongekleurd kristal.
#473Goebel, Germany
“Der Bücherwurm”. Een beeld van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 3/II.
#148
Een witmarmeren panter.
#344
Drie verschillende smeedijzeren wijnrekjes voor zes en voor acht flessen.
#63Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen en deels magentakleurig gedubbeld kristal. Gemerkt onderaan en genummerd ‘P.U.’ 380/86.
Vase en cristal doublé taillé et en partie de couleur magenta. Marqué en bas et numéroté 'PU' 380/86.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#630
Een 14 K geelgouden hanger in de vorm van een baseball met jade bolletje.
#59E. Schuermans
“Damesportret”. Een houtskooltekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1924.
"Portrait de femme". Un dessin au fusain sur papier. Signé et daté 1924.No longer availableDim. 50 cm x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#26
Een armstoel met gecapitonneerde roodlederen bekleding in Lodewijk XV-stijl.
Fauteuil capitonné de cuir rouge de style Louis XV.No longer availableDim. H:115cmEstimate: € 35 / 45