Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eironde vaas van blauw glas. Jaren ‘50.
Een eironde vaas van blauw glas. Jaren ‘50.

Een eironde vaas van blauw glas. Jaren ‘50.

Un vase ovoïde en verre bleu. Années 1950.
Dim. h: 33 cm
SKU: 2004210281.
Category: Glaswerk.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #281
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #369
    René Marie Dujardin
    Period: 1913-2002

    Een paar achterglasschilderingen met bloemenstillevens. Beide gesigneerd. Eén kaderjte beschadigd.

    Une paire d’églomisés avec des natures mortes florales. Tous deux signés. Un cadre endommagé.
    No longer available
    Dim. 20 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #388

    Een meerkleurig glazen designvaas.

    Un vase design en verre multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #689

    Een paar rood glazen designvaasjes.

    Une paire de vases design en verre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #413

    Een hoofd van meerkleurig Muranoglas.

    Une tête de verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #91
    Daum, Nancy

    Een lang gerekt meerkleurig glazen vaasje. Gemerkt en met Lotharings kruis.

    Un vase allongé en verre multicolore. Marqué et avec la croix de Lorraine.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #313

    Een art deco vaas van mauve glas.

    Un vase art déco en verre mauve.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #131

    Een siervaas van oranje glas in een smeedijzeren montuur.

    Un vase décoratif en verre orange dans un cadre en fer forgé.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #622

    Een glazen karaf met vergulde en meerkleurige motieven. Met zes bijpassende glaasjes en een soortgelijk kleiner karafje.

    Une carafe en verre avec des motifs dorés et multicolores. Avec six verres d'accompagnement et une carafe plus petite similaire.
    No longer available
    Dim. h: 13, 21 & 43 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #28

    Een art deco vaas van geperst en gesatineerd kleurloos glas met bloemenmotief.

    Un vase art déco en verre incolore pressé et satiné avec motif floral.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #421

    Een vaas van Muranoglas in milefioritechniek.

    Un vase en verre de Murano en technique millefleurs.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #470
    Legras

    Een glazen vaasje met geëtst decor met zicht op Venetië. Gesigneerd. Lichte randschade.

    Un vase en verre à décor gravé avec vue sur Venise. Signé. Léger dégât au bord.
    No longer available
    Dim. h: 19,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #405
    Koen Vanderstukken

    Een gekleurd glazen designvaasje. Zonder signatuur.

    Un vase design en verre coloré. Sans signature.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #63

    Een vaas van meerkleurig Muranoglas.

    Un vase en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #351

    Een uil van meerkleurig Muranoglas.

    Un hibou en verre polychrome de Murano.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #355
    Val St. Lambert

    Een vaasje van blauw glas, bekleed met opengewerkt koperen montuur met voorstellingen van vogels en bloemen. Gemerkt. Haarscheur in het glas binnenin.

    Un petit vase en verre bleu, recouvert de montures en cuivre ajourées représentant des oiseaux et des fleurs. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #609

    Een verzilverd metalen kruisbeeld onder stolp.

    Un crucifix en métal argenté sous une cloche.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #375
    Doyen

    Een gekleurde glazen vaas.

    Un vase en verre coloré.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #367

    Een lot gekleurd Muranoglas, bestaande uit twee kannetjes en twee glazen op voet.

    Lot de verre de Murano coloré, composé de deux pichets et de deux verres à pied.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 - 32 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #698

    Een limonadekannetje en zes bijpassende glaasjes van blauw glas.

    Un pichet de limonade et six verres en verre bleu qui l'accompagnent.
    No longer available
    Dim. h: 9 & 21 cm
    Estimate: € 25 / 40

Other lots in this auction

  • #508

    Een driedelig koperen schouwgarnituur in eclectische stijl, bestaande uit een pendule en twee vierarmige kandelaars. Glas voor de wijzerplaat gebarsten.

    Une cheminée en laiton de trois pièces de style éclectique, composée d'une pendule et de deux chandeliers à quatre bras. Le verre devant le cadran est fissuré.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 240 / 300
  • #262
    René Marie Dujardin
    Period: 1913-2002

    “De rede van Antwerpen”; “Winters landschap” & “Scheepswerf”. Drie olieverfschilderijtjes op board. Alledrie gesigneerd.

    Rade d'Anvers ; Paysage d'hiver & Chantier naval . Trois peintures à l'huile sur carton. Tous les trois signés.
    No longer available
    Dim. 20 x 30 - 30 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #504
    Utagawa Kunisada (Toyokuni)
    Period: 1786 -1865

    “Scène uit 47 Ronin Kanadehon Chusingura act 5”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd. 1847 - 1850.

    Scène du 47 Ronin Kanadehon Chusingura acte 5 . Une gravure sur bois japonaise. Signé. 1847 - 1850.
    No longer available
    Dim. 21 x 31 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #390

    Twee antieke fotoalbums met lederen kaften. Begin XXe eeuw.

    Deux albums photo anciens avec des couvertures en cuir. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #326

    Een rond en roterende boekenmeubeltje.

    Un porte-livres ronde et rotative.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm Ø: 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #30

    Een 18 K geelgouden ketting met hangers waaronder een kruis, hart, anker en sterrenbeeld steenbok.

    Un collier en or jaune 18 carats avec pendentifs comprenant une croix, un coeur, une ancre et le signe du zodiaque Capricorne.
    No longer available
    Dim. 9,39 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #216

    Een sobere eikenhouten tweedeurskast in Louis-Phlippestijl met een lade en doucine.

    Une sobre armoire à deux portes de style Louis-Philippe en chêne avec un tiroir et une doucine.
    No longer available
    Dim. 161 x 110 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #400

    Een XIXe eeuws mahoniehouten dienblad.

    Un plateau en acajou du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 58 x 38 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #314
    Alfons Vermeir
    Period: 1905 - 1994

    “Winters hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Vue de la ferme d'hiver . Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #118

    Een lot zilver, bestaande uit 11 lepeltjes en een pollepel van Delheid, 8 theelepeltjes en 9 eierlepeltjes.

    Lot d'argent, composé de 11 cuillères et une louche de Delheid, 8 cuillères à café et 9 cuillères à œufs.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #276

    Een mahoniehouten speeltafel met gecontourneerd klapblad, met vilten speelvlak.

    Une console en acajou avec plateau profilé, avec surface de jeu en feutre.
    No longer available
    Dim. b: 83 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #628

    Een compleet bestek voor twaalf personen, bestaande uit lepels, vorken, grote en kleine messen.

    Un ensemble complet de couverts pour douze personnes, composé de cuillères, fourchettes, grands et petits couteaux.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More