#131
“Pseudo-Seneca”. Een bronzen buste op marmeren sokkel.
#153
#187
Een lot van zilveren Mesh handtasjes met een totaalgewicht van 291 gram.
#135Delvaux
Een Delvaux rugzak van zwart leder, model “Amité” met doos en certificaat.
#22Paul Emile Bécat
Een lot van 4 litho’s op papier met erotisch thema, telkens 3 afbeeldingen, gesigneerd.
A lot of 4 lithographs on paper with an erotic theme, each with 3 images, signed.No longer availableDim. 26 x 59 cm x 4Estimate: € 300/360 -
#629
Een Chinees porselein blauw vaasje.
#45Louis Vuitton
Een vintage lederen Louis Vuitton kaarthouder met monogram design.
A vintage leather Louis Vuitton card holder with monogram design.No longer availableDim. 11 x 8cmEstimate: € 75/150 -
#110
#458
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose decor .
#592Elisabeth Nagels
“Stilleven met kartonnen doos.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#75Delvaux
Een Delvaux tasje “mini Brillant” in oranje leder, kan crossover gedragen worden.
A Delvaux bag “mini Brillant” in orange leather, can be worn crossover.No longer availableEstimate: € 400/450 -
#559René CarcanPeriod: 1925-1993
“Tree circle”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
"Tree-circle". Lithograph. Signed outside the plate.No longer availableDim. 67 x 55 cmEstimate: € 50/70