#654Corneille“L’ange descendu des astres”. Gesigneerd, gedateerd ‘92 en genummerd 171/200 buiten de plaat.
#808Een mahoniehouten kist, versierd met messing.
#48Een messingen olielamp met kap.
#68Limoges, FranceEen paar borden van Frans porselein met een gehoogd meerkleurig decor van jachthonden in het plat, met een kobaltblauwe vleugel en met vergulde rand.
Paire d’assiettes en porcelaine française à décor rehaussé polychrome de chiens de chasse. Aile en bleu cobalt et bordure dorée.No longer availableDim. Ø 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#189“Baadster”. Een beeld van grijsgeaderd marmer. Achteraan gesigneerd.
“La baigneuse”. Sculpture en marbre veiné gris. Signée au verso.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 400 / 600 -
#463Val St. LambertEen serie kristallen schoteltjes.
#657Guanyin met een dwarsfluit, gezeten op een paradijsvogel. Beeld van gesneden en opengewerkt ivoor. Eerste kwart XXste eeuw.
#611Twee gesculpteerde slagtanden, beide in de vorm van een krokodil. Congo, eerste kwart XXste eeuw. Diverse kleine letsels.
Deux défenses sculptées, les deux en forme de crocodile. Congo, premier quart du XXe siècle. Petits dégâts.No longer availableDim. L. ± 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#275Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger van amber.
Chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif en ambre.No longer availableDim. 8,70 gEstimate: € 200 / 250 -
#759Een Engelse barometer in eikenhouten kast.
“Deux soeurs avec une charrette et un chien”. Groupe en porcelaine polychrome espagnole. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 60