Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een elegante semainier van mahoniehout in Georgian stijl. Zeven laden.

Een elegante semainier van mahoniehout in Georgian stijl. Zeven laden.

Un élégant semainier en acajou de style géorgien. Sept tiroirs.
Dim. 125 x 72,5 x 39 cm
SKU: 2306200136.
Auction day: 23 June 2020 19:00
Catalogue #136
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #374

    Een paar landschappen met vissers, olieverf op doek. XIXe eeuw. Eéntje met zeer kleine restauratie.

    Une paire de paysages de pêcheurs, huile sur toile. XIXème siècle. Un avec très petite restauration.
    No longer available
    Dim. 24 x 32 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #510
    Belarti

    Een vintage salontafel op chromen voet met gekleurde aardewerken tegels. Gesigneerd.

    Table de salon vintage à piétement chromé et tablette aux carreaux en faïence polychrome. Signée.
    No longer available
    Dim. 39 x 109 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #81
    Sandizell, Dresden

    “Musicerende dame met kanten jurk”. Een beeldje van meerkleurig Saksisch porselein. Onderaan gemerkt. Tweede helft XXe eeuw. beschadigingen aan het kantwerk links achteraan.

    Musicienne avec robe en dentelle . Figurine en porcelaine de Saxe multicolore. Marquée en bas. Seconde moitié du XXe siècle. Dommage pour la dentelle à l'arrière gauche.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #40

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge.

    Une montre pour femme en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. bruto: 19,03 g
    Estimate: € 150 / 250
  • #603

    Een Transition commode met drie geäccoleerde laden, sober versierd met ingelegde motieven.

    Commode Transition ouvrant à trois tiroirs en accolade, sobrement décorée d’incrustations.
    No longer available
    Dim. 80 x 113 x 63 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #786

    Een Chinees meubeltje met drie laden en twee deurtjes.

    Un meuble chinois à trois tiroirs et deux portes.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #642

    “Italiaans bloemenmeisje”. Olieverf op doek. Achteraan toeschrijving aan François Vervloet dit de Naples.

    Fille italienne aux fleurs. Huile sur toile. Attribution à François Vervloet cette Naples.
    No longer available
    Dim. 20 x 17 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #713

    Een Boeddhistisch beeld van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout.

    Une statue bouddhiste en bois sculpté et polychromé.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #271

    Twee slabestekken van hoorn met zilveren heften en een verzilverde taartschep.

    Deux couverts à salade en corne avec des poignées en argent et une pelle à gâteau en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #679
    Prosper De Wit
    Period: 1862 - 1951

    “Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Paysage fluvial . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 75 x 115 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #762

    Een gepolychromeerd houten gans.

    Une oie en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #687

    Acht borden en een vierkante schotel van wedgwoodporselein met vergulde randen, druivenranken op de vleugel en dansende putti in het plat. De decors gesigneerd ‘J. Hodgkiss’. Onderaan gemerkt.

    Huit assiettes et un plat carré en porcelaine Wedgwood aux bords dorés, vigne sur l'aile et putti dansant dans le creux. Les décors sont signés J. Hodgkiss . Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More