Other lots in this auction
-
#268“Châteaux Royaux”. Ter gelegenheid van de 60ste verjaardag van Koning Boudewijn I op 7 september 1990. In 2 oorspronkelijke dozen, waarin telkens 6 borden.
Châteaux Royaux . A l'occasion du 60e anniversaire du roi Baudouin Ier le 7 septembre 1990. Dans 2 boîtes originales, chacune contenant 6 assiettes.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#597Een messingen luchter met negen lichtarmen en versierd met kleurloze en gekleurde glazen kraaltjes, bloemen en vruchten.
Lustre en laiton à neuf branches de lumière et décoré aux perles en verre coloré et incolore, de fleurs et de fruits.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 100 / 120 -
#448Een terra cotta vaas uit de jaren 60. Gemerkt.
Un vase en terre cuite des années 1960. Marqué.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 30 / 40 -
#567Een paar Chinese porseleinen vogels.
Une paire d'oiseaux en porcelaine chinoise.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 260 / 300 -
#696BidjarEen handgeknoopt Iraans wollen tapijt.
Un tapis de laine iranien noué à la main.No longer availableDim. 332 x 215 cmEstimate: € 200 / 240 -
#760Een sober eikenhouten art deco rek met vier legplanken. Omstreeks 1930.
Une sobre étagère art déco en chêne à quatre étagères. Vers 1930.No longer availableDim. 108 x 80 x 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#549Een Chinese aquarel met voorstelling van een schriftgeleerde. Gesigneerd.
Une aquarelle chinoise représentant un scribe. Signée.No longer availableDim. 67 x 67 cmEstimate: € 40 / 50 -
#726Een gebeeldhouwde en groengepatineerde zuilvormige piëdestal.
Un piédestal en forme de colonne sculptée et patinée verte.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 80 / 100 -
#485Een barokke dekselvaas van porselein met classicistische personages in reliëf. Italiaans werk, onderaan gemerkt Capodimonte Italy.
Un vase baroque en porcelaine recouvert de caractères classiques en relief. Travail italien, marqué Capodimonte Italie en bas.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#107W. De LoosEen gegoten vrouwenbuste. Onderaan gesigneerd.
Un buste féminin moulé. Signé en bas.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 50 / 80 -
#72Pol Van SuetendaelPeriod: 1908 - 1986“Franse Riviera”. Een krijttekening op papier. Gesigneerd.
Côte d'Azur . Un dessin à la craie sur papier. Signé.No longer availableDim. 30,5 x 23 cmEstimate: € 60 / 100 -
#818MoriEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Tapis pakistanais en laine. Noué main.No longer availableDim. 285 x 188 cmEstimate: € 80 / 100

