Other lots in this auction
-
#244L. Vanaerschot“Stroom in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Ruisseau dans la forêt . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 110 x 88 cmEstimate: € 200 / 240 -
#98Twee opmerkelijke dekselpotten van messing en geblazen glas.
Deux remarquables pots couverts en laiton et verre soufflé.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#773Een vierkant tinnen vaasje met gedreven decors van een vogel op een bloeiende tak. China, omstreeks 1900.
Petit vase carré en étain à décor repoussé d’un oiseau et d’une branche fleurie. Chine, vers 11900.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 60 / 70 -
#202Franz CharletPeriod: 1862 - 1928“Het eerste sigaartje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Le premier cigare . Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#668Een porseleinen balustervaas met een Canton decor van personages en bloemen.
Un vase balustre en porcelaine à décor Canton de personnages et de fleurs.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#774Een houten schildersezel.
Un chevalet en bois.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 100 / 150 -
#24Een metalen reproductie van een XVIIe eeuws Frans Armillarium.
Reproduction en métal d'un Armillarium français du XVIIème siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#814Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met rood fluweel.
Suite de quatre chaises de style Louis-Philippe recouvertes de velours rouge.No longer availableDim. H. 86 cmEstimate: € 50 / 80 -
#203“Christus Pantokrator”. Een Russische icoon met gedreven zilveren riza. Gemerkt: 84 Zolotnik met makersmerk ‘A.A.’ en datum 1830.
Christ Pantokrator . Une icône russe avec riza en argent entraîné. Marqué: 84 Zolotnik avec la marque de fabricant A.A. et la date 1830.No longer availableDim. 18 x 14,5 cmEstimate: € 650 / 700 -
#54“Landschap in de Leiestreek”. Olieverf op doek. In de geest van de derde Latemse school.
Paysage de la Lys. Huile sur toile. Dans l’esprit de la troisième école de Laethem.No longer availableDim. 39 x 98 cmEstimate: € 100 / 120 -
#78ErcuisEen koffie-en theeservies van verzilverd metaal in Victoriaanse stijl. Koffie-en theepot, melkpot en suikerpot. Gemerkt. Als nieuw.
Service à café et à thé de style victorien en métal argenté. Café et théière, pot à lait et sucrier. Marqué. Comme neuf.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#556Een antieke Europees wollen tapijt.
Un tapis ancien en laine européenne.No longer availableDim. 356 x 273 cmEstimate: € 200 / 240

