Similar lots by type
-
#553Een groen glazen Jugendstil vaas met floraal reliëf decor. Klein schilfertje aan bovenrand.
A green glass Art Nouveau vase with floral relief decoration. Small chip on the top edge.No longer availableDim. 37 x Ø 13 cmEstimate: € 120 / 180 -
#561Sir Norman Foster Tecno S.p.APeriod: 1935-“Nomos”. Een ronde vintage design glazen tafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A, 1987.
"Nomos". A round vintage design glass table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A, 1987.No longer availableDim. 74 x Ø 140 cmEstimate: € 600 / 800 -
#215Een hallantaarn met koperen gesculpteerde kap en geslepen glazen bol.
A hall lantern with a copper sculpted cap and cut glass globe.No longer availableDim. 35 x Ø16cmEstimate: € 60 / 80 -
#523Een paar geaderde marmeren cassolettes, versierd met verguld bronzen saterkoppen en bloemenguirlandes. Medio 1900.
A pair of veined marble cassolettes, decorated with gilded bronze satyr heads and flower garlands. Mid-1900s.No longer availableDim. 52 cmEstimate: € 250 / 350 -
#165‘Le Cheval De Marly’. Een bronzen groep naar Guillaume Coustou.
'The Horse of Marly.' A bronze group after Guillaume Coustou.No longer availableDim. h 58 x l 55 x d 25 cmEstimate: € 400 / 600 -
#528Le Corbusier Cassina, ItaliaPeriod: 1887-1965“LC10”. Een rechthoekig vintage design salontafel met mat zwart frame, gechromeerd metalen poten en glazen blad. Ontwerp door Le Corbusier, Pierre Jeanneret and Charlotte Perriand voor Cassina. Onderaan gemerkt, gesigneerd en genummerd.
"LC10". A rectangular vintage design coffee table with a matte black frame, chrome metal legs, and glass top. Designed by Le Corbusier, Pierre Jeanneret, and Charlotte Perriand for Cassina. Marked, signed, and numbered at the base.No longer availableDim. 32,5 x 120 x 80 cmEstimate: € 400 / 600 -
#541Sir Norman Foster Tecno S.p.APeriod: 1935-“Nomos”. Een rechthoekige vintage design glazen eet-vergadertafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A, 1986.
"Nomos." A rectangular vintage design glass dining-conference table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A, 1986.No longer availableDim. 74 x 275 x 100 cmEstimate: € 1800 / 2200 -
#349Een amberkleurige glazen art-deco schaal, gemerkt Fait En Belgique.
An amber-colored glass Art Deco bowl, marked Made in Belgium.No longer availableDim. h 13 x l 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#605Poul Kjærholm E Kold ChristensenPeriod: 1929-1980“PK 51”. Een vintage design tafel met gefineerd licht eikenhouten blad en geborsteld stalen frame. Ontwerp door Poul Kjærholm voor E Kold Christensen, 1957, Denemarken.
"PK 51". A vintage design table with veneered light oak top and brushed steel frame. Designed by Poul Kjærholm for E Kold Christensen, 1957, Denmark.No longer availableDim. 68,5 x 204 x 102 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#559Een luchter met verguld metalen frame en floraal gesculpteerde details, 4 lichtpunten en geslepen glazen coupes.
A chandelier with a gilded metal frame and floral sculpted details, 4 light points, and cut glass cups.No longer availableDim. 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#531Een driedelig, verguld kunstbronzen schouwgarnituur met klok in Louis XV stijl op marmeren voet, gedragen door 2 putti’s en met beeldje van een haan bovenop. Bijgestaan door 2 sierkandelaars met 3 lichtpunten en putti’s in het decor.
A three-piece, gilded art bronze fireplace set in Louis XV style with clock on marble base, supported by 2 putti and topped with a rooster statue. Accompanied by 2 decorative candelabras with 3 lights each and putti figures in the design.No longer availableDim. 47 cmEstimate: € 200 / 300 -
#534Een vintage Memphis stijl design tafel met meerkleurig stalen frame in polygone vormen en vierhoekig glazen tafelblad.
A vintage Memphis style design table with multicolored steel frame in polygon shapes and square glass tabletop.No longer availableDim. 74 x 214 x 98 cmEstimate: € 600 / 800 -
#340Een laat 19e eeuwse wandelstok in hout met een zilveren handvat, gemerkt 800.
A late 19th-century wooden walking stick with a silver handle, marked 800.No longer availableDim. l 88 cmEstimate: € 40 / 60 -
#557“Engeltjes op een schelpvormig bootje, getrokken door dolfijnen”. Een bronzen groep op rood marmeren voetstuk naar een werk van Auguste Moreau. Draagt een handtekening.
"Angels on a shell-shaped boat, pulled by dolphins." A bronze group on a red marble base inspired by a work by Auguste Moreau. Bears a signature.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 100 / 150 -
#696Val Saint LambertEen geslepen kristallen pique-fleur.
A faceted crystal posy holder.No longer availableDim. 17 x Ø 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#350Val Saint LambertEen lot van twee kristallen vaasjes, Val Saint Lambert, roze in de massa en kleurloos. Beide onderaan gesigneerd.
A lot of two crystal vases, Val Saint Lambert, pink in the mass and colorless. Both signed at the bottom.No longer availableDim. h 18.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#208Een Napoleon III figuraal, gepatineerd en verguld bronzen brule-parfum. Replica, naar een werk van J. Dasté. Gegoten als een met bladeren versierde urn met twee handvaten en deksel, ondersteund door een putto, op rechthoekige basis met Apollo en groteske maskers. Staande op vier C-rollen poten.
A Napoleon III figurative patinated and gilded bronze incense burner. Replica, after a work by J. Dasté. Cast as a leaf-adorned urn with two handles and lid, supported by a putto, on a rectangular base with Apollo and grotesque masks. Standing on four C-scroll legs.No longer availableDim. 110cmEstimate: € 600 / 800 -
#551Sir Norman Foster Tecno S.p.APeriod: 1935-“Nomos”. Een rechthoekig vintage design glazen eet-vergadertafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A.
"Nomos". A rectangular vintage design glass dining-meeting table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A.No longer availableDim. 74 x 240 x 100Estimate: € 1200 / 1800 -
#549Herman Brood‘Bobby is op’, een tekening in viltstift op karton, gesigneerd Herman Brood met als opschrift: ‘zelf kleuren’. Toegevoegd een boek: De Sprong, in memoriam Herman Brood.
'Bobby is out', a drawing in felt-tip pen on cardboard, signed Herman Brood with the inscription: 'color yourself'. Included is a book: The Jump, in memory of Herman Brood.No longer availableDim. 14,5 x 10,5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#563Een gepatineerd bronzen Art Nouveau lamp in de vorm van een Pierrot met mandoline. Op marmeren voet en melkglazen bol.
A patinated bronze Art Nouveau lamp in the shape of a Pierrot holding a mandolin. On a marble base with a milk glass globe.No longer availableDim. 40 cmEstimate: € 175 / 225 -
#599Een vroeg 20e eeuwse luchter, verre de France stijl, met metalen frame en florale details, een meerkleurig glaspasta centrale coupe en blakers met 4 lichtpunten.
An early 20th-century chandelier, in the style of Verre de France, with a metal frame and floral details, a multi-colored glass paste central bowl, and sconces with 4 light points.No longer availableDim. 91 cmEstimate: € 80 / 120 -
#211Guglielmo PugiPeriod: 1850-1915Een vrouwenbuste van gesculpteerd albast. Verso gesigneerd. Medio 1900. Gemonteerd op een ovaal spiegeltje.
A sculpted alabaster bust of a woman. Signed on the back. Circa 1900. Mounted on an oval mirror.No longer availableDim. 30 x 28 cmEstimate: € 200 / 300 -
#587Een groot Capodimonte beeld van vier jonge kaartspelers en een toeschouwer. Gesigneerd en genummerd. Minieme schade.
A large Capodimonte sculpture of four young card players and a spectator. Signed and numbered. Minor damage.No longer availableDim. 29 x 49 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#186Een bronzen luchter met zes armen en kristallen bellen.
A bronze chandelier with six arms and crystal pendants.No longer availableDim. h 60 x Ø 70 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#83Val Saint-LambertEen huwelijksbeker van geslepen kristal, in de massa blauw gekleurd. Model van Hubert Fouargé (1905-1908). Niet gemerkt.
A marriage cup of cut crystal, colored blue in the mass. Design by Hubert Fouargé (1905-1908). Not marked.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#612Een icoon, Heilige moeder met Kind, op hout.
An icon, Holy Mother with Child, on wood.No longer availableDim. 36 x 31 cmEstimate: € 160 / 220 -
#48Een gipsen beeld van een jonge voetballer. Reparatie aan de voet.
A plaster statue of a young soccer player. Foot repair.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 20 / 30 -
#95B. De Wit“Verdure met een stadsgezicht in de verte”. Wandtapijt naar de XVIIde eeuw. Gesigneerd rechtsonder. Uit de werkhuizen van De Wit te Mechelen.
"Verdure with a cityscape in the distance". Tapestry from the 17th century. Signed lower right. From the workshops of De Wit in Mechelen.No longer availableDim. 124 x 183 cm cmEstimate: € 300 / 500 -
#555KICK Collection“Kick Metal”. Een lot van 6 design stoelen met zwart kunststoffen kuip en zitting, en zwart metalen onderstel. Onderaan gemerkt.
"Kick Metal". A lot of 6 design chairs with black plastic seat and back, and black metal base. Marked at the bottom.No longer availableDim. 79 x 52 x 50Estimate: € 250 / 350 -
#153Een groot handvervaardigd kobalt blauw kristallen ei in 2 delen met 6 bijbehorende glazen.
A large handcrafted cobalt blue crystal egg in 2 parts with 6 accompanying glasses.No longer availableDim. h 49 x Ø 29.5 cmEstimate: € 1200 / 1800 -
#97Antoine L. Barye“Jachthond”. Bronzen beeldje op marmeren sokkel. Gesigneerd.
"Hunting dog." Bronze figurine on marble base. Signed.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#282Rik Bourguignon‘Kabbelende zee’, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd Rik Bourguignon en gedateerd 1972.
'Rippling Sea', oil on canvas in gilded frame, signed Rik Bourguignon and dated 1972.No longer availableDim. 76 x 95 cmEstimate: € 40 / 60 -
#129“Twee Hanen”. Een schilderij, olieverf op doek op paneel, draagt monogram “A.P.”. XIXde eeuw.
"Two Roosters". A painting, oil on canvas on panel, monogrammed "A.P.". 19th century.No longer availableDim. 18 x 32,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#536Een Perzisch handgeknoopt tapijt met meerkleurig geometrisch patroon.
A Persian hand-knotted carpet with a multicolored geometric pattern.No longer availableDim. 340x260 cmEstimate: € 200 / 300 -
#317Een lot fijn porseleinen kopjes en schoteltjes, diverse merken.
A lot of fine porcelain cups and saucers, various brands.No longer availableDim. H: 5-9 cmEstimate: € 60 / 80 -
#584Een lot van 4 zeepaardjes, 1 kikker en 1 vleermuis. Droog geconserveerde exemplaren.
A lot of 4 seahorses, 1 frog, and 1 bat. Dry preserved specimens.No longer availableDim. 15 cmEstimate: € 80 / 120


