Other lots by Märklin
-
#515Märklin
Een lot van drie locomotieven voor spoortype HO:- Oostenrijkse elektrische locomotief. Model 3036. In originele doos.- Amerikaanse diesel locomotief. Model 3060. Twee stuks, waarvan één in originele doos.
Un lot de trois locomotives pour rails HO:Locomotive autrichienne électrique. Modèle 3036. Dans sa boîte d’origine.Locomotive américaine, diesel. Modèle 3060. deux pièces, dont une dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 120 / 180
Similar lots by type
-
#659
Vijf modeltanks op schaal 1/35 als bouwpakketten van verschillende merken:- VM Co. - “Bischop MK I 25PDR.- VM Co. - “Valentine” IV MK III.- Academy - Warrior MCV.- Tauro Model - Sturmpanzerwagen A7V.- Italeri - M-24 Chaffee.
Cinq modèles de blindés à construire, échelle 1/35, de différentes marques:- VM Co. - “Bischop MK I 25PDR.- VM Co. - “Valentine” IV MK III.- Academy - Warrior MCV.- Tauro Model - Sturmpanzerwagen A7V.- Italeri - M-24 Chaffee.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#710Fleischmann
Een lot modeltreinen en toebehoren voor spoortype HO, bestaande uit twee elektrische locomotieven van de Duitse spoorwegen, een transformator, een 30-tal sporen en een aantal catalogi en handboeken. We voegen er een locomotief van het merk Kleinbahn aan toe.
Un lot de trains modèles et accessoires pour rails de type HO comprenant deux locomotives électriques des chemins de fer allemands, un transformateur, des rails (+- 30 pièces) et des catalogues et manuels. Nous ajoutons une locomotive de la marque Kleinbahn.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#623
“Edsel Citation”. Een schaalmodel op 1/18 op voetstuk en in originele doos.
“Edsel Citation”. Modèle, échelle 1:18 sur socle et dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#740Fleischmann
Een startersset spoortype ‘Piccolo’. Compleet en in originele doos.
Un kit de démarrage pour rails de type ‘Piccolo’. Complet et dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#628
Een lot oud speelgoed, bestaande uit drie ‘Drinking happy birds’, een ‘Coffin bank’ spaarpot en ‘The kissing dolls’. Allen in originele doosjes. Laatste licht beschadigd.
Lot de jouets anciens comprenant trois “drinking happy birds”, un tirelire “coffin bank” et “The kissing dolls”. Dans leurs boîtes d’origine. Ces derniers aux petits dégâts.No longer availableEstimate: € 50 / 60
Other lots in this auction
-
#1
Twee fazanten van verzilverd metaal.
Deux faisans en métal argenté.No longer availableDim. 30 x 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#361
Een hallantaarn van koper en geslepen glas, versierd met guirlandes en ramskoppen.
Une lanterne de vestibule en cuivre et verre taillé, décoration de guirlandes et têtes de béliers.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 80 / 100 -
#784
Een set van zeven groene mondgeblazen kristallen glazen.
Suite de sept verres en cristal soufflé à la bouche.No longer availableDim. h 10,5 cmEstimate: € 70 / 80 -
#33Carltonware
Lot serviesgoed. Diverse kleuren.
Un service. Diverses couleurs.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#588
Een grote dekselvaas van Chinees porselein met een decor van vissen.
Un grand vase à couvercle en porcelaine de Chine, décor de poissons.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 240 / 280 -
#131
Zilveren handtasje met emaillen rand.
Un petit sac à main en argent au rebord en émail.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#18
Een paar koperen processielampen. We voegen er vier glazen lampenkappen aan toe.
Deux lampes de procession en cuivre. Nous ajoutons quatre abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#735
Een lot van tien boeken met verschillende thema’s:- “De grote veldslagen”. - Cyril Falls. Ed. Amsterdam boek. - “Les maîtres de la peinture mondiale”.- “The complete Pirelli calendars”. Ed. Thames & Hudson, 2007. - “Luister van de Belgische munten”. Jos Philippen. Ed. Europa 1975.- “Inspiring interiors”. Piet Swimberghe. Ed. Lannoo, 2013.- “Stars of the screen”. Don Macpherson, Julie Wench & Louise Brody. Ed. Conran Octopus, 1990.- “Wijn en kaas van Europa”. Ed Spectrum, 1977.- “De stad (..)
Un lot de dix livres au sujets divers:- “De grote veldslagen”. - Cyril Falls. Ed. Amsterdam livre.- “Les maîtres de la peinture mondiale”.- “The complete Pirelli calendars”. Ed. Thames & Hudson, 2007.- “Luister van de Belgische munten”. Jos Philippen. Ed. Europa 1975.- “Inspiring interiors”. Piet Swimberghe. Ed. Lannoo, 2013.- “Stars of the screen”. Don Macpherson, Julie Wench & Louise Brody. Ed. Conran Octopus, 1990.- “Wijn en kaas van Europa”. Ed Spectrum, 1977.- “De stad Antwerpen”. 1(..)No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#323
Een gevarieerd lot koper, messing en brons, bestaande uit een olielamp, kandelaars, een wijwatervat en twee kruiken.
Un lot de cuivre, laiton et bronze, comprenant une lampe à huile, des candélabres, un bénitier et deux cruches.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#208
“Mercurius”. Een bronzen beeld naar een werk van Jean de Bologne. Op het marmeren voetstuk een bronzen fries met putti die kunsten bedrijven in reliëf.
”Mercure”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Jean de Boulogne. Sur socle en marbre représentant des putti oeuvrant l’art, en relief.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 320 / 360 -
#354
“Vivid and waterwitch, off orfrordness in a breeze”. & “The magnificent steamship “The Great Western”. Twee oude Engelse gravures van R.G. & A.W. Reeve te Londen.
”Vivid and waterwitch, of orfordness in a breeze” & “The magnificent steamship “The Great Western””. Deux anciennes gravures anglaises par R.G. & A.W. Reeve; Londres.No longer availableDim. 53 x 72 cmEstimate: € 40 / 50 -
#27
Een serie van twaalf schotels van verzilverd messing. Allen in stofhoezen. Italië.
Une série de douze plats en laiton argenté. Tous dans des sacs anti-poussières. Italie.No longer availableDim. ø: 32 cmEstimate: € 60 / 80