Other lots by SABA
-
#555SABA
Een elektrodynamische luidspreker in bakelieten kast. Type Dino-P. Bouwjaar 1931.
Haut-parleur électrodynamique en bakelite. Type Dino-P. Année 1931.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 120/200 -
#545SABA
Een oude radio. Wisselstroom. TypeS41W. Bouwjaar 1930.
Ancienne radio. Courant alternatif. Type S41W. Année 1930No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 120/180
Other lots in this auction
-
#284Hendrik Van Leeuwen Van OudewaterPeriod: 1890 - 1972
“Brug bij Broek”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1949.
“Pont près de Broek”. Huile sur panneau. Signé et daté 1949.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 150/200 -
#700Kartell
Een vintage rood kunststoffen magazinerekje naar ontwerp van Giotto Stoppino. Italiaans werk.
Porte journaux en plastique rouge d’après un modèle de Giotto Stoppino. Travail italien.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 120/180 -
#752Hummel
Twee beeldjes en een wijwatervat, achteraan gemerkt. Eén kleine beschadiging aan een mandje.
Deux statuettes et un bénitier. Marque au verso. Un petit éclat au panier.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 50/80 -
#584
“Muzieknoot”. Gemengde techniek.
“Note de musique”. Technique mixte.No longer availableDim. 39,5 x 24 cmEstimate: € 120/200 -
#218
“Vrouw met ree”. Een art deco groep van zamak op sokkel van zwart marmer en onyx.
“Femme et chevreuil”. Groupe art déco en régule sur socle en marbre noir et onyx.No longer availableDim. 35 x 76 cmEstimate: € 150/200 -
#653
Een grote smeedijzeren staande kandelaars met dertien lichtpunten in drie niveaus. Gemonteerd op elektriciteit.
Une paire de grande candélabres en fer forgé à treize lumières sur trois niveaux. Montés à l’électricité.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 300/400 -
#19Alfons Van MeirvennePeriod: °1932
“Uil”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1982.
“Hibou”. Huile sur panneau. Signé et daté 1982.No longer availableDim. 15,5 x 15,5 cmEstimate: € 30/50 -
#98
Russische icoon met een Heilige Kerkvorst met cloisonnéschildering op de rand. Belettering uitgewist. XIXde eeuw.
Icône russe représentant un ecclésiastique avec bordure peinte imitant le cloisonné. Lettrage effacé. XIXe siècle.No longer availableDim. 40 x 36 cmEstimate: € 400/600 -
#713
Een Afrikaans houten vruchtbaarheidsbeeld en een waterkruik.
Statuette de fertilité en bois et cruche à eau. Travail africain.No longer availableDim. h: 65 & 27 cmEstimate: € 80/100 -
#669Armand JamarPeriod: 1870-1946
“L’enfer”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1939.
“L’enfer”. Huile sur toile. Signée et datée 1939.No longer availableDim. 34 x 44 cmEstimate: € 200/300 -
#114
Russische icoon met Sint-Nicolaas de Wonderdoener, geflankeerd door Christus en Maria. Zwaar verguld en met cloisonnéschildering op de rand. XIXde eeuw.
Icône russe représentant Saint-Nicolas le Miraculeux, flanqué du Christ et d Marie. Lourdement dorée et avec peinture à la façon du cloisonné sur la bordure. XIXe siècle.No longer availableDim. 53,5 x 44,5 cmEstimate: € 600/1000 -
#578
Een antieke pop. Open mond. Slaapogen. Oude kleding. Zonder merk, letsel achteraan de schouder;
Poupée ancienne. Bouche ouverte . Yeux dormant. Vêtements anciens. Sans marque, dégât à l’arrière de l’épaule.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 120/200