#172Val Saint Lambert
Een lot van 3 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.
#15
Een set van vier groenlederen armstoelen. Medio XXste eeuw.
A set of four green leather armchairs. Mid-20th century.No longer availableDim. 89 x 69 x 58 cmEstimate: € 50/100 -
#157Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Duc.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, Duc model.No longer availableDim. H. 13,5 Ø 7;7 cmEstimate: € 35/40 -
#103
Een licht eikenhouten bureau met glazen bovenblad.
A light oak desk with a glass top.No longer availableDim. 151 x 121 x 79 cm -
#43
Een voornamelijk 18de eeuwse Naamse kapiteelkast van gebeeldhouwd eikenhout. Tijdperk Régence.
#114
Een ronde Empire salontafel op 3 poten gedragen, met groen marmeren blad.
A round Empire coffee table supported on 3 legs, with green marble top.No longer availableDim. Ø 75 x h 55 cmEstimate: € 100/200 -
#179
Een lot van 5 kleurloos geslepen kristallen glazen.
#71Philips
A design desk lamp Timor 69. Color: Dark green/Black. Design by Louis Kalff 1955.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 100/150 -
#41Jan StobbaertsPeriod: 1838 - 1914
"Portret van drie jachthonden." Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Portrait of three hunting dogs." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 152 x 163 cmEstimate: € 700/1000 -
#72Philips
A designer desk lamp Timor 69. Color: Dark green/Black. Designed by Louis Kalff in 1955.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 100/150 -
#132Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Duc Fluté.
#156Val Saint Lambert
Een lot van 5 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
A set of 5 colorless cut crystal glasses, model Yale.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 25/40