#68
Rijkelijk gesculpteerde credenza met twee paneeldeuren.
Richly carved credenza with three panel doors.No longer availableDim. 121 x 130 x 66 cmEstimate: € 300/500 -
#75Philips
A design desk lamp Timor 69. Color: Dark green/Black. Design by Louis Kalff 1955.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#146Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
#174Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Duc Tallié Fluté.
#152Val Saint Lambert
#50
Een lot van 6 vergaderstoelen bekleed in groen leder. Naar Empire voorbeeld.
A set of 6 conference chairs upholstered in green leather. In the Empire style.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#144Val Saint Lambert
#139Val Saint Lambert
#34
Een paar eikenhouten hoge armstoelen met rode bekleding.
#118
‘Salontafel van de gouverneur.’ Salontafel in grijs leder, met glazen blad.
"The Governor's Coffee Table." Coffee table in gray leather, with glass top.No longer availableDim. 119 x 119 x 38 cmEstimate: € 50/80 -
#119
Een tweedelige tafel met beschadigd gefineerd blad.
#2
Een art deco tafel, met messingen rand en beslag, Empire inspiratie.
An Art Deco table, with brass border and fittings, inspired by Empire style.No longer availableDim. 77 x 200 x 90 cmEstimate: € 100/150