Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een engelenkopje van gegoten steengoed.

Een engelenkopje van gegoten steengoed.

Une tête d'ange en grès coulé.
Dim. 34 x 36 cm
SKU: 2004210083.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #83
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #349

    “Domus Hansae Teutonicae - Oosterhuis, Antwerpen”. Een gravure van Joan Blaeu.

    Domus Hansae Teutonicae - Oosterhuis
    No longer available
    Dim. 23,5 x 31,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #441

    “Lopende panter”. Een modern beeld met zwarte glasfragmenten op gips (?)

    Panthère courant. Une sculpture moderne avec des fragments de verre noir sur plâtre (?)
    No longer available
    Dim. l: 92 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #664

    Een paar karaffen en een drageoir van kleurloos kristal. Enkele schilfers aan de doppen en aan het deksel.

    Une paire de carafes et un drageoir de cristal incolore. Quelques éclats sur les bouchons et le couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 38 & 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #183
    Delvaux, Bruxelles

    Een zijden foulard.

    Un foulard en soie.
    No longer available
    Dim. 82 x 86 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #89

    “Herder met schapen”. Een glas-in-loodraam gemonteerd in een lichtbak. Gemonogrammeerd C.B. en gedateerd ‘85.

    “Berger et ses moutons”. Vitrail montée dans une armature à lumière. Monogrammée C.B. et datée 1985.
    No longer available
    Dim. 46 x 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #497

    Grote Chinese porseleinen vaas met een Imari decor.

    Grand vase en porcelaine de Chine à décor Imari.
    No longer available
    Dim. H. 61 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #436

    Een gebeeldhouwde hardhouten sokkel met rond marmeren blad. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw.

    Un socle en bois dur sculpté avec un dessus en marbre rond. Travail chinois, première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #363

    Een tropenhelm. Jaren ‘70.

    Un casque tropical. Années 1970.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #308
    Val St. Lambert

    Een grote schaal van geslepen en groen gedubbeld kristal. Gemerkt onderaan. Enkele beschadigingen.

    Un grand bol de cristal double taillé et vert. Marqué en bas. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #77
    G. F. A. Forberger

    Een tafelklok van messing onder glazen stolp. Met sleuteltje en in werkende staat.

    Une horloge de table en laiton sous une cloche en verre. Avec clé et en état de fonctionnement.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #149
    Salvador Dali

    “Explosive madonna”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 105/250 buiten de plaat.

    Explosive madonna . Une lithographie. Signée et numérotée 105/250 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #520

    Een notenhouten tweedeursvitrine.

    Une vitrine en noyer à deux portes.
    No longer available
    Dim. 195 x 100 x 41 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More