Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een engelenkopje van gegoten steengoed.

Een engelenkopje van gegoten steengoed.

Une tête d'ange en grès coulé.
Dim. 34 x 36 cm
SKU: 2004210083.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #83
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #58
    Val St. Lambert

    Een grote vaas van geslepen en groen gedubbeld kristal. Gemerkt. Enkele schilfers aan de bovenrand.

    Un grand vase en cristal double taillé et vert. Marqué. Quelques flocons sur le bord supérieur.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #271
    Val St. Lambert

    Een coupe van geslepen en groen gedubbeld kristal. Gemerkt. Lichte randschade.

    Une section de cristal double taillé et vert. Marquée. Légers dommages aux bords.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #372

    Een lot van vijftien promotionele pennenmesjes in kader.

    Un lot de quinze couteaux de poche promotionnels dans un cadre.
    No longer available
    Dim. 32 x 41 cm
    Estimate: € 75 / 85
  • #230

    Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 1 g
    Estimate: € 50 / 80
  • #164
    Paul Permeke
    Period: 1873 - 1955

    “Zeegezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Marine . Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 29,5 x 40 cm
    Estimate: € 350 / 400
  • #588

    Een messingen samovar en een theepotje met filter.

    Un samovar en laiton et une théière avec filtre.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #484

    Een Japanse prent, gemengde techniek (Houtsnede en sjabloon). Omstreeks 1900.

    Une estampe japonaise, technique mixte (gravure sur bois et gabarit). Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 24,5 x 78 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #129
    Magda Resseler

    “Wachtende dame”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Geïnspireerd op een werk van Alma Tademan.

    Dame qui attend . Huile sur panneau. Signé. Inspiré d'une œuvre d'Alma Tademan.
    No longer available
    Dim. 64 x 118 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #549

    Een grote kraagvaas van meerkleurig en verguld Cantonporselein.

    Un grand vase à col en porcelaine de Canton multicolore et dorée.
    No longer available
    Dim. h: 89 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #596

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 210 x 125 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #594
    Honda (?)

    “Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Composition . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 100 x 100 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #168

    Een paar vergulde kandelaars, gedragen door bronzen moriaantjes op een marmeren zuiltje.

    Une paire de bougeoirs dorés, soutenus par des Maures en bronze sur une colonne de marbre.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 260 / 280
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More