Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een engelenkopje van gegoten steengoed.

Een engelenkopje van gegoten steengoed.

Une tête d'ange en grès coulé.
Dim. 34 x 36 cm
SKU: 2004210083.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #83
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #239
    Jan Van Puijenbroeck
    Period: 1887 - 1972

    “Portret van André Van den Sande”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd.

    Portrait d'André Van den Sande . Huile sur toile. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 49 x 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #586

    Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt met draken in het decor.

    Un tapis de Chine en laine noué à la main avec des dragons dans la décoration.
    No longer available
    Dim. 275 x 190 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #201
    Period:

    “Leeuwin op rots”. Een gebeeldhouwd albasten beeld met glazen ogen. Sokkel niet origineel.

    “Lionne sur un rocher”. Sculpture en albätre aux yeux en verre. Socle rapporté.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm (zonder sokkel)
    Estimate: € 800 / 1200
  • #6

    Zes gesatineerde glasramen, waarvan vier met de initialen ‘SF’.

    Six vitraux satinés, dont quatre avec les initiales SF .
    No longer available
    Dim. 63 x 43 e.a.
    Estimate: € 100 / 150
  • #352

    “Dispute entre amis”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd en gedateerd 1963.

    Dispute entre amis . Technique mixte sur carton. Signé et daté 1963.
    No longer available
    Dim. 29 x 17 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #119

    “Vrouw met kippen”. Een fijn uitgestoken notenhouten bas-reliëf. XIXe eeuw. Achter glas.

    Femme aux poulets . Bas-relief en noyer finement sculpté. XIXème siècle. Derrière le verre.
    No longer available
    Dim. 29 x 22 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #588

    Een messingen samovar en een theepotje met filter.

    Un samovar en laiton et une théière avec filtre.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #665

    Twee sierborden, waarbij één gemerkt van Villeroy & Boch en het ander van Royal Boch.

    Deux assiettes décoratives, l'une marquée par Villeroy & Boch et l'autre par Royal Boch.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 & 30 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #85

    Twee 18 K witgouden trouwringen.

    Deux alliances en or blanc 18 carats.
    No longer available
    Dim. 3,20 g
    Estimate: € 90 / 120
  • #253

    Een terracotta bierpul met meerkleurig geglazuurd reliëfdecor van een havenzicht en het handvat in de vorm van een zeemeermin. Onderaan gemerkt.

    Chope à bière en terre cuite avec décor en relief émaillé multicolore représentant une vue sur le port et anse en forme de sirène. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #14

    Een lot van drie antieke gravures, waarbij twee met zicht op Antwerpen en één met een veldslag uit de 80-jarige oorlog.

    Un lot de trois gravures anciennes, deux avec vue sur Anvers et une avec une bataille de la guerre de 80 ans.
    No longer available
    Dim. 6,5 x 9,5; 12,5x 16,5 & 17 x 26 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #303

    Twee verschillende messingen schouwklokjes.

    Deux cheminées en laiton différentes.
    No longer available
    Dim. h: 27 & 37 cm
    Estimate: € 40 / 45
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More