Other lots in this auction
-
#859
Een lot wagons voor spoortype HO:- Märklin - Duitse goederenwagon met transformator van AEG.- Märklin - Lange open goederenwagon. - Märklin - Korte open goederenwagon.- Märklin - D-trein-rijtuig. In originele doos.- Jouef - Pullman rijtuig. in originele doos.
Un lot de wagons pour rails type HO/- Märklin -Wagon marchandise avec transformateur AEG.- Märklin - Long wagon marchandise.- Märklin - Court wagon marchandise ouvert.- Märklin - Wagon passager D; Emballage d’origine.- Jouef - Wagon passagers Pullman. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#881
Een spiegeltje en een wandfontein van meerkleurig aardewerk van Rouen.
Un miroir et une fontaine murale en faïence polychrome de Rouen.No longer availableDim. 37 x 28 cmEstimate: € 40/50 -
#160
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 1,98 gEstimate: € 280/350 -
#302Paula EvrardPeriod: 1876 - 1927
“Binenplaats van het begijnhof”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Béguinage, la cour”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 32 cmEstimate: € 100/150 -
#397
Een sober antiek houten bijbelkistje.
Un coffret à Bible en bois, sobre.No longer availableDim. 20 x 36 x 20 cmEstimate: € 80/100 -
#353
“’s Lands Glorie I, II, III & IV. Vier chromo-albums, uitgegeven bij Historia. Compleet en in zeer goede staat.
”’s Lands Glorie”. Quatre albums chromo, Historia. Complet et en bon état.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#292M. Van Paemel
“Poort in het bos”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Portillon dans les bois”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 62 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#593
Een grote vaas van Satsuma-aardewerk met een meerkleurig en verguld decor van fazanten en pioenen. Op houten sokkel.
Un grand vase en faïence Satsuma polychrome et doré, décoration de faisans et pivoines. Sur socle.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 30/50 -
#555Märklin 3031
Een tenderlocomotief van de Duitse spoorwegen voor spoortype HO. In originele doos.
Une locomotive ‘tender’ des voies ferrées allemandes pour type de rails HO. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#166
Een eikenhouten tweedeurskast met gesculpteerde panelen. XIXe eeuw.
Armoire à deux portes en chêne aux panneaux sculptés. XIXe siècle.No longer availableDim. 134 x 126 x 49 cmEstimate: € 200/240 -
#363
Een kleine wereldbol en een hemelbol met sterrenbeelden.
Un petit globe terrestre et un globe de ciel avec signes du zodiaque.No longer availableDim. h: 30 & 50 cmEstimate: € 50/100 -
#36
Een met stoom gebogen armstoel. Tijdperk art nouveau.
Un fauteuil plié à la vapeur. Epoque art nouveau.No longer availableEstimate: € 50/100