Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Engels haardscherm van mahoniehout met een centrale gobelin met en pastorale voorstelling. XIXe eeuw. Gobelin beschadigd.

Een Engels haardscherm van mahoniehout met een centrale gobelin met en pastorale voorstelling. XIXe eeuw. Gobelin beschadigd.

Pare-feu anglais en acajou recouvert d’un gobelin pastoral. XIXe siècle. Déchirure au gobelin.
SKU: 2308160003.
Category: XIXe eeuw.
Auction day: 23 August 2016 19:00
Catalogue #3
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #782

    Een paar armstoelen van gesculpteerd eikenhout in neogotische stijl, bovenaan getooid met twee leeuwen met een schild. Omstreeks 1900.

    Paire de fauteuils en chêne sculpté de style gothique. Le dessus surmonté de deux lions et un écusson. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 121 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #259

    “Schots landschap met schapen”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.

    “Paysage écossais aux moutons”. Huile sur toile. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 39 x 59 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #577

    Een paar hexagonale balustervazen van cloisonné op brons, versierd met een decor van ruiters. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.

    Paire de bases balustres hexagonaux en bronze cloisonné décorés de cavaliers. Marque sous la base. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 36,5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #516

    Een armstoel van gesculpteerd eikenhout met een gëetst lederen bekleding, met een barok decor van vogels en bloemen. XIXe eeuw.

    Fauteuil en chêne sculpté recouvert de cuir gravé à décor baroque d’oiseaux et de fleurs. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #678

    Japans gelakt juwelenkistje met diverse deurtjes en laden. Rondom versierd met vogels, bloemen en de Fuji Yama in goudlak. XIXde eeuw.

    Coffret à bijoux japonais à plusieurs petits portes et tiroirs. Décor d’oiseaux, de fleurs et du Fuji Yama en laque d’or. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #374
    Lode Taeymans
    Period: 1874 - 1937

    “Korenveld (Het brood) II”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging.

    “Champ de blé (”Het Brood”) II”. Huile sur toile. Signée. Petit dégât.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #166

    Een notenhouten buffet met twee deuren en twee laden. Einde XIXde eeuw.

    Buffet en noyer ouvrant à deux portes et à deux tiroirs. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #456

    Een gesculpteerd eikenhouten hallbank met een bergruimte onder de zitting.

    Banc de vestibule en chêne sculpté, le bas format coffre.
    No longer available
    Dim. 135 x 146 x 54 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #326

    Een notenhouten speeltafel met vouwblad. Tijdperk Louis-Philippe.

    Table à jeux en noyer à tablette pliante. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #496

    Een mahoniehouten secretaire met klapblad. Onderaan twee deuren, boven het klapblad een lade. Marmeren blad. Einde XIXde eeuw.

    Secrétaire à abattant en acajou. Le bas à deux portes, le haut à abattant et un tiroir. Tablette en marbre. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #246

    Commode van gefineerd mahoniehout. Drie grote laden en een lade en doucine. Marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.

    Commode en placage d’acajou. Trois grands tiroirs et un tiroir en doucine. Tablette en marbre. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #445

    Een oude kolenbak met gedreven koperen panelen met huiselijke en herbergtaferelen. Schotland, XIXe eeuw. We voegen er een XVIIIe eeuwse geelkoperen pollepel aan toe.

    Ancien bac à charbon aux panneaux en cuivre repoussé représentant des scènes de la vie quotidien. Ecosse, XIXe siècle? Nous ajoutons une louche en cuivre jaune du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #96

    Een mahoniehouten secretaire met zes laden, waarvan de bovenste vooruitspringt en ondersteund wordt door twee zuiltjes met vergulde bronzen monturen. Marmeren blad. Tijdperk Empire.

    Secrétaire en acajou ouvrant à six tiroirs dont un cachant tablette. Le tiroir de dessus à sursaut et soutenu par deux colonnettes aux montures en bronze doré. Tablette en marbre. Epoque Empire.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #106

    Eikenhouten buffet met twee deuren en twee laden. XIXde eeuw.

    Buffet en chêne ouvrant à deux portes et à deux tiroirs. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 101 x 130 x 53 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #86

    Een mahoniehouten meubel met twee deuren en een lade en doucine. Tijdperk Louis-Philippe.

    Meuble en acajou ouvrant à deux portes et un tiroir en doucine. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #206

    Een imposante buffetkast van gesculpteerd notenhout in Spaanse renaissancestijl met drie grote laden en twee paneeldeuren met smeedijzeren hengsels en de zijkanten versierd met cassettes. Begin XIXe eeuw.

    Imposant buffet en noyer sculpté de style Renaissance Espagnole ouvrant à trois tiroirs et deux portes aux panneaux. Charnières en fer forgé. Côtés décorés de cassettes. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 117 x 224 x 60 cm
    Estimate: € 300a / 500
  • #744

    Een vierhoekig tafeltje van gesculpteerd eikenhout met gedraaide poten. XIXe eeuw.

    Petite table carrée en chêne sculpté aux pieds tournés. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #66

    Een gebeeldhouwde eikenhouten Lodewijk XV bijzettafel met gebogen poten. Mooi versierde gordel in reliëf. XIXde eeuw.

    Table d’appoint en chêne sculpté de style Louis XV. Ceinture décorée en relief et pieds cabriolets. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #626

    Een blokkast met opzet van gebeeldhouwd eikenhout met twee maal twee deuren met kussens. Het opzet versierd met leeuwenkoppen en engelenhoofdjes. XVIIIe eeuw.

    Buffet à deux corps en chêne sculpté, ouvrant à deux fois deux portes aux coussins. Le dessus orné de têtes de lions et d’angelots. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 160 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #706

    Een paar notenhouten armstoelen met geel stoffen bekleding.

    Paire de fauteuils en noyer recouverts de tissu jaune.
    No longer available
    Dim. h: 127 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #316

    Een kleine Lodewijk XVI klapsecretaire met bovenaan één beglaasde deur met latwerk. Bovenrand met gesculpteerde guirlande versierd. XIXde eeuw.

    Petit secrétaire Louis XVI à abattant. Le dessus à une porte vitrée avec lattes. Vers le haut une guirlande sculptée. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #585

    Een paar armstoelen van gesculpteerd mahoniehout in Engelse stijl. XIXe eeuw.

    Paire de fauteuils en acajou sculpté de style anglais. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #102
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903-1983

    “Vaas met bloemen” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vase fleuri”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 31 x 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #203

    “Jockey te paard”. Een bronzen beeld naar een werk van Isidore Jules Bonheur.

    “Jockey à cheval”. Sculpture en bronze d’après une oeuvre d’Isidore Jules Bonheur.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #526

    Een paar Chinese kasten van roodgelakt hout, waarvan één versierd met figuurtjes.

    Paire d’armoires chinoises en bois laqué rouge dont une décorée de personnages.
    No longer available
    Dim. h: 170 & 167 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #673

    Een staande Boeddha van zwartgelakt hout op gesculpteerd voetstuk met goudgepatineerde details.

    Bouddha debout en bois laqué noir sur socle sculpté aux détails dorés.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #351

    Zeven sierborden van meerkleurig en verguld porselein met een handgeschilderd bloemendecor. We voegen er een sierbordje met kobaltblauwe vleugel, verguldsel en eveneens een handgeschilderd bloemendecor aan toe.

    Sept assiettes décoratives en porcelaine polychrome et dorée à décor de fleurs peintes à la main. Nous ajoutons un assiette à aile en bleu cobalt, aux dorures et fleurs peintes à la main.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #459

    Een reeks van vier handgeschilderde Perzische miniaturen op papier.

    Suite de quatre miniatures persanes peintes à la main sur papier.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 200
  • #618

    Een Russische feesticoon. XIXe eeuw.

    Icône de fête russe. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 35 x 29 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #542

    “Compositie”. Olieverf op doek. Draagt handtekening: Heyter 37.

    “Composition”. Huile sur toile. Pote une signature: Heyter ‘37.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #548

    Een opgezette cobra.

    Cobra empaillée.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #215

    Een paar 18 karaats wit en geel gouden broche in de vorm van een blad.

    Paire de broches en or blanc et jaune 18 ct en forme d’une feuille.
    No longer available
    Dim. 12,36 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #640
    Eagle Lock Co.

    Een oude reiskoffer met binnenin laden en hangers. Begin XXe eeuw.

    Ancien coffre de voyage avec tiroirs et penderie à l’intérieur. Début de XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 105 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #311

    “De doorntrekker”. Een beeld van gebeeldhouwd albast. Gerestaureerd.

    “Le tireur d’épine”. Sculpture en albâtre sculpté. Restaurée.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 Augustus 2016

Veiling volledig - 800 loten.

23 August 2016 19:00
24 August 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 August 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More