Similar lots by type
-
#782Een paar armstoelen van gesculpteerd eikenhout in neogotische stijl, bovenaan getooid met twee leeuwen met een schild. Omstreeks 1900.
Paire de fauteuils en chêne sculpté de style gothique. Le dessus surmonté de deux lions et un écusson. Vers 1900.No longer availableDim. h: 121 cmEstimate: € 120 / 200 -
#259“Schots landschap met schapen”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
“Paysage écossais aux moutons”. Huile sur toile. XIXe siècle.No longer availableDim. 39 x 59 cmEstimate: € 160 / 200 -
#577Een paar hexagonale balustervazen van cloisonné op brons, versierd met een decor van ruiters. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Paire de bases balustres hexagonaux en bronze cloisonné décorés de cavaliers. Marque sous la base. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 36,5 cmEstimate: € 300 / 400 -
#516Een armstoel van gesculpteerd eikenhout met een gëetst lederen bekleding, met een barok decor van vogels en bloemen. XIXe eeuw.
Fauteuil en chêne sculpté recouvert de cuir gravé à décor baroque d’oiseaux et de fleurs. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#678Japans gelakt juwelenkistje met diverse deurtjes en laden. Rondom versierd met vogels, bloemen en de Fuji Yama in goudlak. XIXde eeuw.
Coffret à bijoux japonais à plusieurs petits portes et tiroirs. Décor d’oiseaux, de fleurs et du Fuji Yama en laque d’or. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#374Lode TaeymansPeriod: 1874 - 1937“Korenveld (Het brood) II”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging.
“Champ de blé (”Het Brood”) II”. Huile sur toile. Signée. Petit dégât.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#166Een notenhouten buffet met twee deuren en twee laden. Einde XIXde eeuw.
Buffet en noyer ouvrant à deux portes et à deux tiroirs. Fin du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#456Een gesculpteerd eikenhouten hallbank met een bergruimte onder de zitting.
Banc de vestibule en chêne sculpté, le bas format coffre.No longer availableDim. 135 x 146 x 54 cmEstimate: € 200 / 240 -
#326Een notenhouten speeltafel met vouwblad. Tijdperk Louis-Philippe.
Table à jeux en noyer à tablette pliante. Epoque Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#496Een mahoniehouten secretaire met klapblad. Onderaan twee deuren, boven het klapblad een lade. Marmeren blad. Einde XIXde eeuw.
Secrétaire à abattant en acajou. Le bas à deux portes, le haut à abattant et un tiroir. Tablette en marbre. Fin du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#246Commode van gefineerd mahoniehout. Drie grote laden en een lade en doucine. Marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.
Commode en placage d’acajou. Trois grands tiroirs et un tiroir en doucine. Tablette en marbre. Epoque Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#445Een oude kolenbak met gedreven koperen panelen met huiselijke en herbergtaferelen. Schotland, XIXe eeuw. We voegen er een XVIIIe eeuwse geelkoperen pollepel aan toe.
Ancien bac à charbon aux panneaux en cuivre repoussé représentant des scènes de la vie quotidien. Ecosse, XIXe siècle? Nous ajoutons une louche en cuivre jaune du XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#96Een mahoniehouten secretaire met zes laden, waarvan de bovenste vooruitspringt en ondersteund wordt door twee zuiltjes met vergulde bronzen monturen. Marmeren blad. Tijdperk Empire.
Secrétaire en acajou ouvrant à six tiroirs dont un cachant tablette. Le tiroir de dessus à sursaut et soutenu par deux colonnettes aux montures en bronze doré. Tablette en marbre. Epoque Empire.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#106Eikenhouten buffet met twee deuren en twee laden. XIXde eeuw.
Buffet en chêne ouvrant à deux portes et à deux tiroirs. XIXe siècle.No longer availableDim. 101 x 130 x 53 cmEstimate: € 150 / 250 -
#86Een mahoniehouten meubel met twee deuren en een lade en doucine. Tijdperk Louis-Philippe.
Meuble en acajou ouvrant à deux portes et un tiroir en doucine. Epoque Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#206Een imposante buffetkast van gesculpteerd notenhout in Spaanse renaissancestijl met drie grote laden en twee paneeldeuren met smeedijzeren hengsels en de zijkanten versierd met cassettes. Begin XIXe eeuw.
Imposant buffet en noyer sculpté de style Renaissance Espagnole ouvrant à trois tiroirs et deux portes aux panneaux. Charnières en fer forgé. Côtés décorés de cassettes. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 117 x 224 x 60 cmEstimate: € 300a / 500 -
#744Een vierhoekig tafeltje van gesculpteerd eikenhout met gedraaide poten. XIXe eeuw.
Petite table carrée en chêne sculpté aux pieds tournés. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#66Een gebeeldhouwde eikenhouten Lodewijk XV bijzettafel met gebogen poten. Mooi versierde gordel in reliëf. XIXde eeuw.
Table d’appoint en chêne sculpté de style Louis XV. Ceinture décorée en relief et pieds cabriolets. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#626Een blokkast met opzet van gebeeldhouwd eikenhout met twee maal twee deuren met kussens. Het opzet versierd met leeuwenkoppen en engelenhoofdjes. XVIIIe eeuw.
Buffet à deux corps en chêne sculpté, ouvrant à deux fois deux portes aux coussins. Le dessus orné de têtes de lions et d’angelots. XVIIIe siècle.No longer availableDim. b: 160 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#706Een paar notenhouten armstoelen met geel stoffen bekleding.
Paire de fauteuils en noyer recouverts de tissu jaune.No longer availableDim. h: 127 cmEstimate: € 200 / 240 -
#316Een kleine Lodewijk XVI klapsecretaire met bovenaan één beglaasde deur met latwerk. Bovenrand met gesculpteerde guirlande versierd. XIXde eeuw.
Petit secrétaire Louis XVI à abattant. Le dessus à une porte vitrée avec lattes. Vers le haut une guirlande sculptée. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#585Een paar armstoelen van gesculpteerd mahoniehout in Engelse stijl. XIXe eeuw.
Paire de fauteuils en acajou sculpté de style anglais. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#102Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903-1983“Vaas met bloemen” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vase fleuri”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#203“Jockey te paard”. Een bronzen beeld naar een werk van Isidore Jules Bonheur.
“Jockey à cheval”. Sculpture en bronze d’après une oeuvre d’Isidore Jules Bonheur.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#526Een paar Chinese kasten van roodgelakt hout, waarvan één versierd met figuurtjes.
Paire d’armoires chinoises en bois laqué rouge dont une décorée de personnages.No longer availableDim. h: 170 & 167 cmEstimate: € 400 / 600 -
#673Een staande Boeddha van zwartgelakt hout op gesculpteerd voetstuk met goudgepatineerde details.
Bouddha debout en bois laqué noir sur socle sculpté aux détails dorés.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 150 / 250 -
#351Zeven sierborden van meerkleurig en verguld porselein met een handgeschilderd bloemendecor. We voegen er een sierbordje met kobaltblauwe vleugel, verguldsel en eveneens een handgeschilderd bloemendecor aan toe.
Sept assiettes décoratives en porcelaine polychrome et dorée à décor de fleurs peintes à la main. Nous ajoutons un assiette à aile en bleu cobalt, aux dorures et fleurs peintes à la main.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#459Een reeks van vier handgeschilderde Perzische miniaturen op papier.
Suite de quatre miniatures persanes peintes à la main sur papier.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#618Een Russische feesticoon. XIXe eeuw.
Icône de fête russe. XIXe siècle.No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 400 / 500 -
#542“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt handtekening: Heyter 37.
“Composition”. Huile sur toile. Pote une signature: Heyter ‘37.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 180 / 220 -
#548Een opgezette cobra.
Cobra empaillée.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#215Een paar 18 karaats wit en geel gouden broche in de vorm van een blad.
Paire de broches en or blanc et jaune 18 ct en forme d’une feuille.No longer availableDim. 12,36 gEstimate: € 300 / 400 -
#640Eagle Lock Co.Een oude reiskoffer met binnenin laden en hangers. Begin XXe eeuw.
Ancien coffre de voyage avec tiroirs et penderie à l’intérieur. Début de XXe siècle.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 100 / 120 -
#311“De doorntrekker”. Een beeld van gebeeldhouwd albast. Gerestaureerd.
“Le tireur d’épine”. Sculpture en albâtre sculpté. Restaurée.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 120

