Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Engels tafelgarnituur met twee potjes met zilveren dekseltjes, gemerkt London, 1868, H J Lias & Son (Henry John Lias & Henry John Lias)  op verzilverd schaaltje.
Een Engels tafelgarnituur met twee potjes met zilveren dekseltjes, gemerkt London, 1868, H J Lias & Son (Henry John Lias & Henry John Lias)  op verzilverd schaaltje.

Een Engels tafelgarnituur met twee potjes met zilveren dekseltjes, gemerkt London, 1868, H J Lias & Son (Henry John Lias & Henry John Lias) op verzilverd schaaltje.

An English table set with two jars with silver lids, marked London, 1868, H J Lias & Son on silver-plated dish.
Dim. h 10 x l 29 cm
SKU: 1604240007.
Categories: curiosa, Verzilverd, XIXe eeuw, Zilver.
Auction day: 16 April 2024 19:00
Catalogue #7
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #569

    “Majapahit”. Een set poppen van een Hindu prinses en een Indonesische prins in traditionele klederdracht, versierd met vergulde details en messing juwelen.

    "Majapahit." A set of dolls depicting a Hindu princess and an Indonesian prince in traditional attire, adorned with gilded details and brass jewels.
    No longer available
    Dim. 73 x 69 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #260
    Parker

    Een gelakeerde Parker vulpen met 18kt 750.

    A lacquer fountain pen wit 18 kt 750 point.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #182

    Een lederen Zweedse sabeltas, Hussar regiment, 1835.

    A leather Swedish sabretache, Hussar regiment, 1835.
    No longer available
    Dim. 31 x 27 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #145

    Een lot van 39 zilveren hoofdzakelijk souvenirlepeltjes en 1 servetring, 420 gram totaalgewicht.

    A lot of 39 mainly silver souvenir spoons and 1 napkin ring, total weight 420 grams.
    No longer available
    Dim. 800‰ 420 gram
    Estimate: € 160 / 240
  • #236

    Een eikenhouten bibliotheekkast, landelijke stijl met 4 schabben en gesloten kastdeel onderaan.

    An oak library bookcase, in country style with 4 shelves and a closed cabinet at the bottom.
    No longer available
    Dim. 230 x 130 x 43 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #719

    Een verzilverd metalen opvouwbare dubbele warmhouder. Gemerkt ‘Silver Plate’.

    A silver-plated metal foldable double warmer. Marked 'Silver Plate'.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #535

    Een tweedelig massief eikenhouten legkast. 2 deurs met 4 laden, 2 vaste panelen. 19e eeuws.

    A two-piece solid oak bookcase. 2 doors with 4 drawers, 2 fixed panels. 19th century.
    No longer available
    Dim. 218 x 141 x 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #495

    Een Oosters geïnspireerd prieel/presentatiemeubel met goudkleurige koepel.

    An Eastern inspired gazebo/presentation cabinet with a gold-colored dome.
    No longer available
    Dim. 267 x 76 x 49 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #732

    Een 19e eeuws likeurkabinet, de originele karaffen en glazen zijn niet meer aanwezig.

    A 19th-century liqueur cabinet, the original decanters and glasses are no longer present.
    No longer available
    Dim. 26 x 30 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #280
    Sheaffer

    Twee 14kt 585 Sheaffer pennen, waarvan 1 vulpen en 1 balpen.

    Two 14 kt Sheaffer pens, one fountain pen and a ballpoint.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #290
    Parker 75

    Een set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen en 1 balpen. 14kt point USA, Parker 75, in originele doos.

    A set of a fountain pen and a ballpoint. 14 kt point. USA Parker 75, in original case.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #529

    “Boeren landschap.” Olieverf op paneel. Hollandse school, 19de eeuw. Recente volledige restauratie.

    “Peasant landscape.” Oil paint on panel. Dutch school, 19th century. Recent full restoration.
    No longer available
    Dim. 43 x 62 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #533

    Een set van twee ‘hoornen des overvloeds’, buffelhoorn met koperen voeten en deksels.

    A set of two 'cornucopias', made of buffalo horn with copper feet and lids.
    No longer available
    Dim. h 53 x l 35 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #738

    Een lot van 3 stuks kwikglas, ook wel poor man’s silver genoemd. Bestaande uit een vaas en twee kandelaars.

    A lot of 3 pieces of mercury glass, also known as poor man’s silver. Consisting of a vase and two candlesticks.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #725
    Double S Giftware

    Een grote 7-delige warmhoudschaal in verzilverd metaal. Met een sticker gemerkt onderaan het dienblad ‘Double S Giftware Sweden’.

    A large seven piece serving dish in silver plate. With a sticker underneath marked Double S Giftware Sweden.
    No longer available
    Dim. h 36 x 40 x 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #714

    Een grote verzilverd metalen schenkkan. Rijkelijk gedecoreerd.

    A large silver-plated metal jug. Richly decorated.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #184

    Een polychroom hout met papier maché Corpus beeldje. Vroeg 19e eeuws.

    A polychrome wooden and papier mâché Corpus Christi. Early 19th century.
    No longer available
    Dim. 45 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #270
    Waterman

    Een set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen en 1 balpen. 18kt 750.

    A fountain pen and a matching ballpoint. 18kt 750.
    No longer available
    Dim. 18kt 750
    Estimate: € 250 / 300
  • #192
    J & J Woods ltd Rainhill

    Een zwaar bronzen en dik glazen patrijspoort, gemerkt “J & J Woods ltd Rainhill”, UK, Medio 1910. Als kader voor een striptekening op papier met opschrift “M.S. Hippopotamus”, onderaan gesigneerd en gedateerd.

    A heavy bronze and thick glass porthole, marked "J & J Woods ltd Rainhill", UK, circa 1910. Framing a comic drawing on paper with the inscription "M.S. Hippopotamus", signed and dated at the bottom.
    No longer available
    Dim. Ø 45 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #747
    Alexis Many
    Period: 1879 - 1937

    Een set van 2 handbeschilderde aardewerk vazen, gesigneerd Many en onderaan gemerkt Opalina 70 T.

    A set of 2 hand-painted earthenware vases, signed Many and marked Opalina 70 T at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #712
    Nachet à Paris

    Een 19de eeuwse microscoop, gemerkt Nachet a Paris.

    A 19th-century microscope, marked Nachet a Paris.
    No longer available
    Dim. h 28.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #201
    Alfons Lambert (Albert) Baggen
    Period: 1862-1937

    “Tijger in aanval”. Een op vele plaatsen gerestaureerd plaasteren beeld van een tijger die een slang bekampt, het hoofd van de slang ontbreekt. Gesigneerd A. Baggen.

    "Tiger in Attack." A plaster sculpture of a tiger fighting a snake, restored in many places, with the snake's head missing. Signed A. Baggen.
    No longer available
    Dim. h 66 x 65 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #702

    Een milieu-de-table van verzilverd metaal, gedecoreerd met engelen.

    A centerpiece in silver-plated metal, decorated with angels.
    No longer available
    Dim. h 28 x l 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #650
    Eero Saarinen

    Een vintage replica set van 2 ‘Tulip-chairs’, naar het ontwerp van Eero Saarinen. 1 van de stoelen is ooit herspoten geweest.

    A vintage replica set of 2 'Tulip chairs', designed by Eero Saarinen. One of the chairs has been repainted.
    No longer available
    Dim. 80 x 49 x 50 cm
    Estimate: € 150 / 250

Other lots in this auction

  • #334

    “Corsicaans steegje”. Olieverf op paneel, draagt een onleesbare naam achteraan en gedateerd 1925.

    "Corsican Alley". Oil on panel, signed with an unreadable name on the back and dated 1925.
    No longer available
    Dim. 33 x 19.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #186
    Sir Norman Foster Tecno S.p.A
    Period: 1935-

    “Nomos”. Een rechthoekig vintage design glazen eet-vergadertafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A.

    "Nomos". A rectangular vintage design glass dining-meeting table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A.
    No longer available
    Dim. 74 x 240 x 100
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #83

    Een lamp in Tiffany-stijl met bronskleurige voet en glas in lood kap met vlinders in het decor.

    A lamp in Tiffany style with bronze-colored base and stained glass shade featuring butterflies in the decor.
    No longer available
    Dim. h 65 cm x Ø 42 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #608

    Een paar Japans porseleinen dekselvazen met krijgstafereel. Onderaan gemerkt.

    A pair of Japanese porcelain covered vases with battle scenes. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 25 x Ø 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #216

    Een rijkelijk gesculpteerd polychroom salon in Lodewijk XVI-stijl bestaande uit een driezit en twee fauteuils, gestreepte stof met gele- en blauwe bloemen.

    A richly sculpted polychrome Louis XVI-style salon set consisting of a three-seater and two armchairs, striped fabric with yellow and blue flowers.
    No longer available
    Dim. 99 x 197 x 93 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #316

    Een paar eikenhouten Louis XV stijl stoelen met gesculpteerde details, gobelin zitting en geborduurd floraal decor.

    A pair of oak Louis XV style chairs with carved details, tapestry seat, and embroidered floral decor.
    No longer available
    Dim. 89 x 45 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #43

    Een beeld van terracotta in pré Colombiaanse stijl, Maya Jaina, Mexicaans.

    A terracotta statue in pre-Columbian style, Maya Jaina, Mexican.
    No longer available
    Dim. h 43 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #394

    “Indonesische Krijgster”. Een schilderij op fluweel doek in gesculpteerd kader.

    "Indonesian Warrior". A painting on velvet cloth in a sculpted frame.
    No longer available
    Dim. 48 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #613

    Een bronzen Chinese spiegel met reliëfdecor.

    A bronze Chinese mirror with relief decoration.
    No longer available
    Dim. Ø 8 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #354
    Anton Dunker
    Period: 1770

    “Du Cabinet de Mr le Duc de Choiseul”. Een paar gravures op papier. Inscriptie “Ad Van Ostade pinx”.

    "From the Cabinet of Mr. le Duc de Choiseul." A pair of engravings on paper. Inscription "Ad Van Ostade pinx."
    No longer available
    Dim. 17x 14cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #62
    Frans Vantongerloo

    “Havenzicht”. Een tekening, pastel op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Harbor View". A drawing, pastel on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 33 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #30

    Een paar 18 k witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct.

    A pair of 18k white gold earrings set with diamonds weighing approximately 0.14 ct.
    No longer available
    Dim. 1 g
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More