Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Engels tafelgarnituur met twee potjes met zilveren dekseltjes, gemerkt London, 1868, H J Lias & Son (Henry John Lias & Henry John Lias)  op verzilverd schaaltje.
Een Engels tafelgarnituur met twee potjes met zilveren dekseltjes, gemerkt London, 1868, H J Lias & Son (Henry John Lias & Henry John Lias)  op verzilverd schaaltje.

Een Engels tafelgarnituur met twee potjes met zilveren dekseltjes, gemerkt London, 1868, H J Lias & Son (Henry John Lias & Henry John Lias) op verzilverd schaaltje.

An English table set with two jars with silver lids, marked London, 1868, H J Lias & Son on silver-plated dish.
Dim. h 10 x l 29 cm
SKU: 1604240007.
Categories: curiosa, Verzilverd, XIXe eeuw, Zilver.
Auction day: 16 April 2024 19:00
Catalogue #7
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #714

    Een grote verzilverd metalen schenkkan. Rijkelijk gedecoreerd.

    A large silver-plated metal jug. Richly decorated.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #533

    Een set van twee ‘hoornen des overvloeds’, buffelhoorn met koperen voeten en deksels.

    A set of two 'cornucopias', made of buffalo horn with copper feet and lids.
    No longer available
    Dim. h 53 x l 35 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #192
    J & J Woods ltd Rainhill

    Een zwaar bronzen en dik glazen patrijspoort, gemerkt “J & J Woods ltd Rainhill”, UK, Medio 1910. Als kader voor een striptekening op papier met opschrift “M.S. Hippopotamus”, onderaan gesigneerd en gedateerd.

    A heavy bronze and thick glass porthole, marked "J & J Woods ltd Rainhill", UK, circa 1910. Framing a comic drawing on paper with the inscription "M.S. Hippopotamus", signed and dated at the bottom.
    No longer available
    Dim. Ø 45 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #280
    Sheaffer

    Twee 14kt 585 Sheaffer pennen, waarvan 1 vulpen en 1 balpen.

    Two 14 kt Sheaffer pens, one fountain pen and a ballpoint.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #201
    Alfons Lambert (Albert) Baggen
    Period: 1862-1937

    “Tijger in aanval”. Een op vele plaatsen gerestaureerd plaasteren beeld van een tijger die een slang bekampt, het hoofd van de slang ontbreekt. Gesigneerd A. Baggen.

    "Tiger in Attack." A plaster sculpture of a tiger fighting a snake, restored in many places, with the snake's head missing. Signed A. Baggen.
    No longer available
    Dim. h 66 x 65 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #650
    Eero Saarinen

    Een vintage replica set van 2 ‘Tulip-chairs’, naar het ontwerp van Eero Saarinen. 1 van de stoelen is ooit herspoten geweest.

    A vintage replica set of 2 'Tulip chairs', designed by Eero Saarinen. One of the chairs has been repainted.
    No longer available
    Dim. 80 x 49 x 50 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #747
    Alexis Many
    Period: 1879 - 1937

    Een set van 2 handbeschilderde aardewerk vazen, gesigneerd Many en onderaan gemerkt Opalina 70 T.

    A set of 2 hand-painted earthenware vases, signed Many and marked Opalina 70 T at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #260
    Parker

    Een gelakeerde Parker vulpen met 18kt 750.

    A lacquer fountain pen wit 18 kt 750 point.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #529

    “Boeren landschap.” Olieverf op paneel. Hollandse school, 19de eeuw. Recente volledige restauratie.

    “Peasant landscape.” Oil paint on panel. Dutch school, 19th century. Recent full restoration.
    No longer available
    Dim. 43 x 62 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #184

    Een polychroom hout met papier maché Corpus beeldje. Vroeg 19e eeuws.

    A polychrome wooden and papier mâché Corpus Christi. Early 19th century.
    No longer available
    Dim. 45 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #738

    Een lot van 3 stuks kwikglas, ook wel poor man’s silver genoemd. Bestaande uit een vaas en twee kandelaars.

    A lot of 3 pieces of mercury glass, also known as poor man’s silver. Consisting of a vase and two candlesticks.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #290
    Parker 75

    Een set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen en 1 balpen. 14kt point USA, Parker 75, in originele doos.

    A set of a fountain pen and a ballpoint. 14 kt point. USA Parker 75, in original case.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #145

    Een lot van 39 zilveren hoofdzakelijk souvenirlepeltjes en 1 servetring, 420 gram totaalgewicht.

    A lot of 39 mainly silver souvenir spoons and 1 napkin ring, total weight 420 grams.
    No longer available
    Dim. 800‰ 420 gram
    Estimate: € 160 / 240
  • #719

    Een verzilverd metalen opvouwbare dubbele warmhouder. Gemerkt ‘Silver Plate’.

    A silver-plated metal foldable double warmer. Marked 'Silver Plate'.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #236

    Een eikenhouten bibliotheekkast, landelijke stijl met 4 schabben en gesloten kastdeel onderaan.

    An oak library bookcase, in country style with 4 shelves and a closed cabinet at the bottom.
    No longer available
    Dim. 230 x 130 x 43 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #702

    Een milieu-de-table van verzilverd metaal, gedecoreerd met engelen.

    A centerpiece in silver-plated metal, decorated with angels.
    No longer available
    Dim. h 28 x l 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #712
    Nachet à Paris

    Een 19de eeuwse microscoop, gemerkt Nachet a Paris.

    A 19th-century microscope, marked Nachet a Paris.
    No longer available
    Dim. h 28.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #270
    Waterman

    Een set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen en 1 balpen. 18kt 750.

    A fountain pen and a matching ballpoint. 18kt 750.
    No longer available
    Dim. 18kt 750
    Estimate: € 250 / 300
  • #732

    Een 19e eeuws likeurkabinet, de originele karaffen en glazen zijn niet meer aanwezig.

    A 19th-century liqueur cabinet, the original decanters and glasses are no longer present.
    No longer available
    Dim. 26 x 30 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #182

    Een lederen Zweedse sabeltas, Hussar regiment, 1835.

    A leather Swedish sabretache, Hussar regiment, 1835.
    No longer available
    Dim. 31 x 27 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #725
    Double S Giftware

    Een grote 7-delige warmhoudschaal in verzilverd metaal. Met een sticker gemerkt onderaan het dienblad ‘Double S Giftware Sweden’.

    A large seven piece serving dish in silver plate. With a sticker underneath marked Double S Giftware Sweden.
    No longer available
    Dim. h 36 x 40 x 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #569

    “Majapahit”. Een set poppen van een Hindu prinses en een Indonesische prins in traditionele klederdracht, versierd met vergulde details en messing juwelen.

    "Majapahit." A set of dolls depicting a Hindu princess and an Indonesian prince in traditional attire, adorned with gilded details and brass jewels.
    No longer available
    Dim. 73 x 69 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #495

    Een Oosters geïnspireerd prieel/presentatiemeubel met goudkleurige koepel.

    An Eastern inspired gazebo/presentation cabinet with a gold-colored dome.
    No longer available
    Dim. 267 x 76 x 49 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #535

    Een tweedelig massief eikenhouten legkast. 2 deurs met 4 laden, 2 vaste panelen. 19e eeuws.

    A two-piece solid oak bookcase. 2 doors with 4 drawers, 2 fixed panels. 19th century.
    No longer available
    Dim. 218 x 141 x 33 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #524
    Manufacture Robert Four

    “Verdure aux Fées”. Een replica wandtapijt, naar de oudheid.

    "Verdure aux Fées" A replica tapestry, after the Antique.
    No longer available
    Dim. 100 x 150 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #660
    Maurice Burke Arkana

    Een Engelse vintage design salontafel uit chroom, hout en formica. Zeldzaam ontwerp door Maurice Burke voor Arkana, Medio ‘60.

    An English vintage design coffee table made of chrome, wood, and formica. Rare design by Maurice Burke for Arkana, mid '60s.
    No longer available
    Dim. 38 x 63 x 60cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #589
    Gotthard Lundquist
    Period: 1908-1988

    “Pata La Vaca”, Gran Canaria. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1970, verso opschrift.

    "Pata La Vaca", Gran Canaria. A painting, oil on board. Signed and dated 1970 at the bottom, with inscription on the back.
    No longer available
    Dim. 121 x 151 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #594
    Zannata

    “Road Lightening”. Een moderne sportfiets, maat 50, 21 versnellingen.

    "Road Lightening". A modern sports bicycle, size 50, 21 gears.
    No longer available
    Dim. H: 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #692
    C. De Cock

    ‘Maritiem zicht bij avondrood’, olieverf op doek, ca. 1960, gesigneerd C. De Cock.

    'Maritime view at sunset', oil on canvas, approx. 1960, signed C. De Cock.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #342

    Een houten prieeltje, ecru gepatineerd, voor het huisvesten van een heilige.

    A wooden gazebo, ecru patinated, for housing a saint.
    No longer available
    Dim. h 90 x 32 x 32 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #414
    Han Krug
    Period: 1890-1977

    “Berk aan de stroom.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1954.

    "Birch by the river." Oil on canvas. Signed. Dated 1954.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #151
    Carl Werner Hutchenreuter

    “Naakt met hoorn”. Een Art Deco, meerkleurig porseleinen beeldje. Ontwerp door Carl Werner, onderaan gemerkt.

    "Nude with Horn." An Art Deco, multicolored porcelain figurine. Designed by Carl Werner, marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 34 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #212

    Een wandspiegel met gesculpteerde houten lijst en geslepen glas. Goudkleurig patina met floraal top en twee duiven in het snijwerk.

    A wall mirror with a carved wooden frame and beveled glass. Golden patina with a floral top and two doves in the carving.
    No longer available
    Dim. 90 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #572

    Een tafellamp met aardewerken voet met geometrisch design.

    A table lamp with a pottery base featuring a geometric design.
    No longer available
    Dim. H: 45 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #678
    Val St-Lambert

    Een vintage kristallen vaas met rood in de massa. Onderaan gemerkt.

    A vintage crystal vase with red inclusions. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 24 x Ø 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #587

    Een paar grote Japans porseleinen Satsuma vazen met Samurai krijgstafereel en floraal decor. Onderaan gemerkt. Vermoedelijk Meiji, laat 19e eeuw. Zware oude restauratie aan het bovendeel van één van de vazen.

    A pair of large Japanese Satsuma porcelain vases with Samurai warrior and floral decoration. Marked at the bottom. Probably Meiji period, late 19th century. Heavy old restoration on the upper part of one of the vases.
    No longer available
    Dim. 62 x Ø 25 cm
    Estimate: € 150 / 250
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More