Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Engelse aardewerken theepot met een verguld decor.
Sadler

Een Engelse aardewerken theepot met een verguld decor.

Une théière en faïence anglaise à décor dorée.
Dim. h: 13 cm
SKU: 2210190393.
Category: Aardewerk.
Auction day: 22 October 2019 19:00
Catalogue #393
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #81

    Een driedelig schouwstel, bestaande uit een pendule en twee siervaasjes, versierd met XVIIIe eeuwse personages in hoogreliëf.

    Une garniture de cheminée en trois pièces, comprenant une pendule et deux petits vases, décoration de personnages du XVIIIème siècle en haut-relief.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #312

    Een bas-reliëf van terracotta met een voorstelling van putti en een hond aan een houtvuur.

    Un bas-relief représentant un putti et un chien auprès d’un feu ouvert.
    No longer available
    Dim. 46 x 76 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #428

    “Officier te paard”. Een beeld van gepolychromeerd aardewerk. Italiaans werk. Kleine beschadiging achteraan.

    ”Officier à cheval”. Une statue en faïence polychrome. Travail italien. Petit dégât au dos.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #91

    Een driedelig schouwstel van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een pendule en twee vazen, gedecoreerd met een Hollands gezin.

    Une garniture de cheminée en faïence polychrome, comprenant une pendule et deux vases, décoration d’une famille hollandaise.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #558
    Michel Hereman

    “Post-apocalyptisch wezen met prooi”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.

    ”Etre post-apocalyptique avec sa proie”. Sculpture en terre cuite glaçurée. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #163

    Een paar atlanten van pijpaarde als schoorsteenmantelversiering.

    Paire d’atlantes en terre de pipe faisant partie d’une cheminée.
    No longer available
    Dim. h: 125 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #451

    Een paar tempelleeuwen van meerkleurig geglazuurd Chinees aardewerk.

    Une paire de lions de temple en faïence de Chine à glaçure.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #107

    Een schotel van geglazuurd aardewerk met een reliëfdecor van een kreeft en zeevruchten, naar de Palissy.

    Un plat en faïence à glaçure, décor en relief d’un homard et de fruits de mer, d’après Palissy.
    No longer available
    Dim. Ø: 32 cm
    Estimate: € 120 / 140

Other lots in this auction

  • #235
    Mulberry

    “Hiver”. Een sjaal van donker grijze katoen.

    “Hiver”. châle en coton gris foncé.
    No longer available
    Dim. 105 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #619

    Een gebeeldhouwde cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.

    Un fauteuil cabriolet sculpté, style Louis XV, revêtement de tapisserie.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #57

    Een uitgebreid lot meerschuimen pijpen, o.a. in de vorm van historische figuren. Grotendeels XIXe eeuws

    Un lot de pipes en écume e.a. sous forme de figures historiques. La plupart XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #73

    Twee fracties antiek behangpapier met motieven in reliëf.

    Deux pièces de papier-peint antique, motifs en relief.
    No longer available
    Dim. L: 77 & 150 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #416

    Een bruingepatineerde plaasteren hangconsole in barokke stijl met twee engelenhoofdjes.

    Console à suspendre en plâtre à patine brune. Style baroque avec deux têtes d’angelot.
    No longer available
    Dim. 38 x 48 x 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #515
    Epice

    Twee verschillende sjaals van linnen en katoen.

    Deux châles différents en lin et coton.
    No longer available
    Dim. 100 x 200 en 180 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #155
    Mandarina Duck

    “Knock business”. Een rode pochette van leder en textiel.

    “Knock business”. Pochette rouge en cuir et textile.
    No longer available
    Dim. 20 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #704

    Een plaasteren herenbuste met bronskleurig patina.

    Buste d’homme en platre à patine bronze foncée.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #150

    Een 18 karaats geel gouden armband rivière bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.

    Bracelet rivière en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 3 ct.
    No longer available
    Dim. 16,38 g
    Estimate: € 2300 / 2500
  • #670

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale tanzaniet van ± 1ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie d’une tanzanite centrale de ± 1 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 8,43 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #568

    Een art deco halluchtertje van koper met drie lichtarmen met glazen kappen.

    Petit lustre de vestibule art déco en cuivre à trois lumières aux abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #263
    Ets. Cogit, Paris

    Een laat XIXe eeuwse verticale precisiesnijmachine van staal en gietijzer. In houten kist.

    Machine à couper verticale de précision en acier et fonte. Dans la caisse d’origine. Fin XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More