Similar lots by type
-
#428
“Officier te paard”. Een beeld van gepolychromeerd aardewerk. Italiaans werk. Kleine beschadiging achteraan.
”Officier à cheval”. Une statue en faïence polychrome. Travail italien. Petit dégât au dos.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60/80 -
#107
Een schotel van geglazuurd aardewerk met een reliëfdecor van een kreeft en zeevruchten, naar de Palissy.
Un plat en faïence à glaçure, décor en relief d’un homard et de fruits de mer, d’après Palissy.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 120/140 -
#91
Een driedelig schouwstel van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een pendule en twee vazen, gedecoreerd met een Hollands gezin.
Une garniture de cheminée en faïence polychrome, comprenant une pendule et deux vases, décoration d’une famille hollandaise.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60/100 -
#163
Een paar atlanten van pijpaarde als schoorsteenmantelversiering.
Paire d’atlantes en terre de pipe faisant partie d’une cheminée.No longer availableDim. h: 125 cmEstimate: € 400/600 -
#558Michel Hereman
“Post-apocalyptisch wezen met prooi”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.
”Etre post-apocalyptique avec sa proie”. Sculpture en terre cuite glaçurée. Monogrammée.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120/140 -
#451
Een paar tempelleeuwen van meerkleurig geglazuurd Chinees aardewerk.
Une paire de lions de temple en faïence de Chine à glaçure.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 45/55 -
#312
Een bas-reliëf van terracotta met een voorstelling van putti en een hond aan een houtvuur.
Un bas-relief représentant un putti et un chien auprès d’un feu ouvert.No longer availableDim. 46 x 76 cmEstimate: € 100/150 -
#81
Een driedelig schouwstel, bestaande uit een pendule en twee siervaasjes, versierd met XVIIIe eeuwse personages in hoogreliëf.
Une garniture de cheminée en trois pièces, comprenant une pendule et deux petits vases, décoration de personnages du XVIIIème siècle en haut-relief.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#94Staf
“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘63.
”Nature morte”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘63.No longer availableDim. 70 x 61 cmEstimate: € 60/100 -
#610
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een parel.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une perle.No longer availableDim. 8,16 gEstimate: € 900/1000 -
#34Ferdinand LeyPeriod: 1879-1938
“Vijverzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1925.
”Vue sur l’étang”. Huile sur panneau. Signé et daté 1925.No longer availableDim. 38 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#734
“Dame met hoed”. Een reproductie.
”Dame au chapeau”. Une reproduction.No longer availableDim. 98 x 68 cmEstimate: € 40/50 -
#630
Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,62 ct. en een oranje maansteen van ± 14,58 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,62 ct et d’une pierre de lune orange de ± 14,58 ct.No longer availableEstimate: € 1900/2200 -
#383
Een lotje met betrekking tot toerisme in Belgisch Congo.
Un petit lot en relation avec le tourisme du Congo belge.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#531
Kat van steengoed.
Un chat en faïence.No longer availableDim. L. 51, H. 26 cmEstimate: € 80/120 -
#704
Een plaasteren herenbuste met bronskleurig patina.
Buste d’homme en platre à patine bronze foncée.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100/120 -
#172
Een verguld houten spiegel in Lodewijk XV-stijl, versierd met een bas-reliëf met een jonge vrouw in profiel. Glas gebarsten.
Miroir en bois doré de style Louis XV décoré d’un bas relief représentant une jeune femme en profil. Verre cassé.No longer availableDim. 178 x 55 cmEstimate: € 150/200 -
#584Gaston BogaertPeriod: 1918-2008
“L’attente”. Litho. Genummerd 51/150.
“L’attente”. Litho. Numérotée 51/150.No longer availableDim. 50 x 45 cmEstimate: € 100/150 -
#538
Een paar vaasjes van celadonporselein met een decor van bloesems in reliëf.
Une paire de vases en porcelaine Céladon, décor de floraisons en relief.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 120/140 -
#22
“Petronille de Gand 1851”. Een prent van een Belgische driemaster.
”Petronille de Gand 1851”. Une image représentant un trois-mâts belge.No longer availableDim. 25 x 32,5 cmEstimate: € 20/30