Other lots in this auction
-
#583
Een beeldje van Guanyin van gesculpteerd ivoor. Monoblock. Onderaan gemerkt. China, eerste kwart XXste eeuw.
Statuette de Guanyin en ivoire sculpté. Monoblock. Marque sous la base. Chine, début du XXe siècle.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 400/500 -
#337
Een verzilverd metalen bestek, bestaande uit kleine vorken en messen, grote vorken, messen en lepels, koffielepels en desservorkjes. Compleet voor twaalf personen en in koffer.
Couvert en métal argenté comprenant des petits fourchettes et couteaux, des grands fourchettes, couteaux et cuillères, des cuillères à café et des fourchettes à dessert. Complet pour douze personnes et dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#139
“De rede van Antwerpen”. Een kleurenherdruk van een oude gravure.
“La Rade d’Anvers”. Réédition en couleurs d’une ancienne gravure.No longer availableDim. 35 x 180 cmEstimate: € 60/100 -
#373Val Saint-Lambert
Rose vaas en een groene ronde asbak van geslepen kristal. Gemerkt.
Vase rose et cendrier vert en cristal taillé. Avec marque.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 30/50 -
#478
Een antieke pop met porseleinen hoofd. Grijsblauwe ogen, open mond. Oude kleding. Genummerd 301.
Poupée ancienne à la tête en porcelaine. Yeux bleu-gris, bouche ouverte. Anciens vêtements. Numéro 301.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 120/200 -
#646
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Gesigneerd.
Tapis persan en laine. Noué main. Signé.No longer availableDim. 340 x 244 cmEstimate: € 200/300 -
#426
Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.
Petite carpette en tapis de prière en laine. Noués main.No longer availableDim. 110 x 78 & 90 x 60 cmEstimate: € 30/50 -
#714Salvador Dali
“Opposition”. Een houtgravure uit de reeks “La divine comédie”. Uitgave van ‘Les heures Claires’. Parijs, 1969.
“Opposition”. Gravure sur bois de la série “La Divine Comédie”. Ed. “Les Heures Claires”, Paris 1969.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 200/220 -
#473
Een gelobde schotel van Japans porselein met een roestrood decor van bloemen.
Plat lobé en porcelaine du Japon à décor rouille de fleurs.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 30/50 -
#557
Drie theepotten van polychroom Chinees porselein met decor van insecten, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen op groen en roze fond. Canton, XIXde eeuw. Eén zonder deksel, één met beschadigd deksel en schilfer aan de rand, één iets kleinere met toegevoegd deksel.
Trois théières en porcelaine de Chine polychrome à décor d’insectes, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches sur fond vert et rose. Canton XIXe siècle. Une sans couvercle, une à couvercle endommagé et à éclat au bord, une un peu plus petit et au couvercle rapporté.No longer availableDim. H. 17,5 & 14,5 cmEstimate: € 150/200 -
#265
Een eikenhouten bureauin Mechelse renaissancestijl met langs weerskanten twee gesculpteerde paneeldeurtjes, geflankeerd door zuiltjes. In de gordel telkens drie laden en gebeeldhouwde leeuwenkoppen met ringen.
Bureau plat en chêne de style Renaissance malinoise. Deux portes sculptées flanquées de colonnettes. Chaque fois trois tiroirs en ceinture. Orné de têtes de lion sculpté aux anneaux en cuivre.No longer availableDim. 80 x 160 x 98 cmEstimate: € 120/180 -
#794
Een messingen lampenvoet met drie lichtarmen.
Pied de lampe à trois branches de lumière en laiton.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 80/120