Similar lots by type
-
#808
Een kruk van gesculpteerd hout op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Un tabouret en bois sculpté sur pied central, terminant en trois volutes.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#655
Een grote tafel van tropisch hout met vier tapse poten.
Une grande table en bois exotique aux pieds gainée.No longer availableDim. 260 x 101 cmEstimate: € 200/300 -
#680
Een ovale tafel van gebeeldhouwd eikenhout, de poot versierd met dierenkoppen en vruchten.
Une table ovale en noyer, le pied décoré de têtes d’animaux et fruits.No longer availableDim. 127 x 113 cmEstimate: € 240/360 -
#635
Een gefineerde semainière in Lodewijk XV-stijl met bronsbeslag en een roze marmeren blad.
Semainier en bois de placage de style Louis XV, orné de bronzes et à tablette de marbre rose.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 200/240 -
#576
Een grote tafel van tropisch hout met vier tapse poten.
Une grande table en bois exotique avec quatre pieds gaine.No longer availableDim. 260 x 101 cmEstimate: € 200/300 -
#628
Een eikenhouten tafel met negen bijpassende stoelen. Tijdperk art deco.
Table en chêne et neuf chaises assorties. Epoque art déco.No longer availableDim. 230 x 148 x 90 cmEstimate: € 200/240 -
#723
Een eikenhouten koffertje met gebeeldhouwd front.
Coffret en chêne sculpté de style gothique anglais.No longer availableDim. b: 70 cmEstimate: € 100/120 -
#803
Een eikenhouten tafel. XIXe eeuw.
Une table en chêne. XIXième siècle.No longer availableDim. 155 x 78 cmEstimate: € 120/200 -
#665
Een tuinstel van witgepatineerd ijzer, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin en fer patiné blanc comprenant une table et quatre chaises.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#520
Een mahoniehouten commode met vier laden en messingen trekkers.
Une commode en acajou à quatre tiroirs et poignées en laiton.No longer availableDim. b: 120 cm -
#525
Een art deco eettafel met zes bijpassende stoelen van gefineerd hout. We voegen er twee kwartronde bijzettafeltjes aan toe.
Table de salle à manger art déco et six chaises assorties en bois de placage. Nous ajoutons deux tables d’appoint en quart de rond.No longer availableDim. 75 x 140 x 88 cmEstimate: € 200/220 -
#652
Een tuinstel van zwartgepatineerd gietijzer, bestaande uit twee stoelen en een tafel met zwart en wit marmeren blad. Blad niet origineel.
Un ensemble de jardin en fonte noir patiné comprenant deux chaises et une table avec tablette en marbre noir et blanc.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#656
Een buffetkast van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-inspiratie met twee opengewerkte deuren met cannage en met een marmeren blad.
Un buffet en bois patiné blanc d’inspiration Louis XVI. Deux portes avec cannage et tablette en marbre.No longer availableDim. b: 126 cmEstimate: € 200/240 -
#242
Een salongarnituur van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met groen fluweel, bestaande uit een bank en twee stoelen.
Un salon en noyer sculpté comprenant deux fauteuils et un canapé, style Louis XV, recouvert de velours vert.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#672
Een kleine ronde tafel van witgepatineerd hout, versierd met bloemenguirlandes en met een marmeren blad.
Une petite table ronde en bois patiné blanc, décor de guirlandes de fleurs et tablette en marbre.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 80/100 -
#626
Een tweeledig hoekmeubel met onderaan twee paneeldeuren en een lade en twee gevitreerde deuren in het opzet. (Eén zonder glas).
Une encoignure à deux corps, en dessous deux portes et un tiroir, au dessus deux portes vitrées dont une sans verre.No longer availableDim. h: 218 cmEstimate: € 200/300 -
#237
Een bibliotheekkast met vier gevitreerde deuren bovenaan en vier laden boven vier paneeldeuren onderaan.
Une bibliothèque anglaise, le haut ouvrant à quatre portes vitrées, le bas à quatre tiroirs et portes.No longer availableDim. b: 225 cmEstimate: € 400/600 -
#670
Een sobere eikenhouten salontafel.
Une table basse sobre en chêne.No longer availableDim. 130 x 65 cmEstimate: € 50/80 -
#244
Een mahoniehouten commode met spiegel met een wit marmeren blad en drie grote en twee kleine laden.
Une commode en acajou avec trois grands et deux petits tiroirs, un miroir et une tablette en marbre blanc.No longer availableDim. 94 x 113 x 43 cmEstimate: € 120/200 -
#645
Een mahoniehouten bureau in Engelse stijl met twee klapbladen en een gevacheteerd blad. Met bijhorende armstoel.
Un bureau style Anglais en acajou avec deux abattants et une tablette recouvert de vachette. Avec fauteuil.No longer availableDim. 76 x 163 x 82 cmEstimate: € 200/300 -
#536
Een sobere dennenhouten tafel met een lade in de gordel.
Une table en sapin sobre avec tiroir en ceinture.No longer availableDim. 155 x 80 cmEstimate: € 25/50 -
#606
Een verlengbare tafel van mahonie- en wortelhoutfineer met zwartgelakte elementen, het blad gedragen door vier gesculpteerd eikenhouten poten met voluten en gecanneleerde zuiltjes. XIXe eeuw. En met drie verlengbladen.
Table à allonges en placage d’acajou et de ronce aux éléments laqués noirs. Tablette portée par quatre pieds sculptés en chêne décorés de volutes et de colonnettes cannelées. XIXe siècle.No longer availableDim. 144 x 110 x 80Estimate: € 400/600 -
#631
Een bureau van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl, versierd met sober inlegwerk en bronsbeslag en met één lade in de gordel.
Un bureau en bois style Lodewijk XV, décor sobre incrusté, un tiroir dans la ceinture, finition en bronze.No longer availableDim. b: 128 cmEstimate: € 400/600 -
#679
Een ronde eikenhouten tafel met gecanneleerde poten.
Une table ronde en chêne avec pieds cannelés.No longer availableDim. Ø: 118 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#623Wunsiedel
Een dekselvaas van rood porselein met een verguld decor van bloemen. Onderaan gemerkt. Beieren.
Un vase à couvercle en porcelaine rouge, décor de fleurs. Marque sous la base. Bavière.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 30/50 -
#190
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 7,70 gEstimate: € 1500/1600 -
#769
Vier diverse spiegels en een bas-reliëf met het hoofd van Boeddha.
Quatre miroirs divers et un bas relief représentant la tête du Bouddha.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#308
“I ricordi”. Een groep van biscuit. Achteraan gemerkt.
“I ricordi”. Un groupe en biscuit. Marque au verso.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#66
Een zwaar gesculpteerde sgabello met opengewerkte rug, versierd met kariatiden, acanthusbladeren en meerminnen.
Sgabello en chêne richement sculpté décorée de guirlandes, de cariatides, de feuilles d’acanthes et de sirènes.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 200/240 -
#499Christaulin Aurelias Posivici
“Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.
“Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.No longer availableDim. 43 x 57 cmEstimate: € 80/120 -
#757
Een eikenhouten wandconsole in Mechelse renaissancestijl.
Une console murale en chêne de style Renaissance malinoise.No longer availableDim. b:88 cmEstimate: € 50/80 -
#6
Een sober eikenhouten bijzettafeltje met gedraaide poten.
Petite table d’appoint en chêne aux pieds tournés.No longer availableDim. b: 60 cmEstimate: € 20/24 -
#425Ted Lapidus, Léonard & Courrèges in blue
Drie vaporisators eau de toilette van 100, 50 en 30 ml.
Trois vaporisateurs d’eau de toilette de 100, 50 et 30 ml.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#85Mont Blanc Meisterstuck
Een zwart en vergulde rollerpen. Gemerkt.
Rollerpen en noir et doré. Avec marque.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#34Kris Duys
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé et daté 1989.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 50/80 -
#294J. Ceulemans
“Dame met waaier. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Dame à l’éventail”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 200/240