Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Engelse eikenhouten tinkast met onderaan twee paneeldeuren, twee grote en vier kleine laden. We voegen er een antiek eikenhouten krukje aan toe (beschadiging).

Een Engelse eikenhouten tinkast met onderaan twee paneeldeuren, twee grote en vier kleine laden. We voegen er een antiek eikenhouten krukje aan toe (beschadiging).

Un vaisselier en chêne anglais avec deux portes à panneaux en bas, deux grands et quatre petits tiroirs. Nous ajoutons un tabouret ancien en chêne (dégât).
Dim. 209 x 155 x 50 cm
SKU: 9903210176.
Category: Meubel.
Auction day: 9 March 2021 19:00
Catalogue #176
Estimate: € 200 / 280
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #166

    Een gefineerde vergadertafel op tapse poten met acht bijpassende stoelen (H. 99 cm) en twee armstoelen (H. 107 cm). Fineer met slijtage.

    Une table de conférence en placage sur pieds fuselés avec huit chaises (H. 99 cm) et deux fauteuils (H. 107 cm) assortis. Placage aux usures.
    No longer available
    Dim. 100 x 250 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #186

    Een tweeledige vitrine in Hollandse stijl met onderaan drie laden en twee beglaasde deuren bovenaan.

    Vitrine à deux corps de style hollandais, le bas à trois tiroirs, le haut à deux portes vitrées.
    No longer available
    Dim. 236 x 200 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #456

    Een gebeeldhouwd hardhouten salontafel met een hoogreliëfdecor van olifanten in een landschap. Chinees werk.

    Une table basse en bois sculpté avec un décor en haut relief d'éléphants dans un paysage. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. 127 x 63 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #586

    Een Engels eikenhouten bureau met negen laden en een kalfslederen blad.

    Un bureau en chêne anglais avec neuf tiroirs et un plateau en cuir de veau.
    No longer available
    Dim. 90 x 135 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #136

    Een notenhouten barmeubel met neerklapbaar blad en glazen leggers bovenaan en onderaan twee paneeldeurtjes.

    Un meuble bar en noyer avec dessus rabattable et tablettes en verre en haut et deux portes à panneaux en bas.
    No longer available
    Dim. 110 x 125 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #526

    Een bureau in Lodewijk XV-stijl met witte glanslak, verchroomde monturen en een kalfslederen blad.

    Bureau de style Louis XV en laque brillante, montures chromées, tablette en vachette.
    No longer available
    Dim. 82 x 140 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #466

    Een violontafel op twee getorste poten in verbinding.

    Une table violette sur deux pieds torsadés à entretoise.
    No longer available
    Dim. 124 x 73 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #556

    Een gefineerde vitrinekast met twee deurtjes op de flanken.

    Une vitrine plaquée avec deux portes sur les côtés.
    No longer available
    Dim. 130 x 125 x 34 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #476

    Een eikenhouten violontafel op gebeeldhouwde voet.

    Une table violon en chêne sur un pied sculpté.
    No longer available
    Dim. H. 72 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #246

    Een klein bureautje met vijf laden en twee uitschuifbare schrijfbladen. Lederen blad beschadigd.

    Un petit bureau avec cinq tiroirs et deux surfaces d'écriture coulissantes. Dessus en cuir endommagé.
    No longer available
    Dim. 58 x 115 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #516

    Een modern driedelig lederen salon, bestaande uit een driezitsbank, een tweezitsbank en een fauteuil.

    Un salon moderne en cuir trois pièces, composé d'un canapé trois places, d'un canapé deux places et d'un fauteuil.
    No longer available
    Dim. b: 225, 156 & 56 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #496

    Een verlengbare antieke Engelse tafel. Met verlengblad.

    Une table anglaise ancienne extensible. Avec rallonge.
    No longer available
    Dim. 183 x 135 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #565

    Een pallisanderhouten salongarnituur in Régencestijl, bestaande uit een zitbank, twee clubfauteuils en vier stoelen. Op te frissen.

    Garniture de salon en palissandre de style Régence comprenant un canapé, deux fauteuils et quatre chaises. A rafraîchir.
    No longer available
    Dim. 165 x 105 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #156

    Een reeks van tien stoelen in Lodewijk XV-stijl. In zeer goede staat.

    Suite de dix chaises de style Louis XV. Très bon état.
    No longer available
    Dim. H. 105 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #575

    Een gefineerde mahoniehouten tafel op centrale driepoot.

    Table en placage d’acajou sur tripode central.
    No longer available
    Dim. Ø: 104 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #236

    Een klein buffet met twee paneeldeuren naast vijf laden.

    Un petit buffet avec deux portes à panneaux eà côté de cinq tiroirs.
    No longer available
    Dim. H. 88 x B. 128 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #606

    Een donkergepatineerde tafel met twee klapbladen en op gedraaide poten.

    Une table patinée foncée avec deux abattant et sur des pieds tournés.
    No longer available
    Dim. 96 x 45 + 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #206

    Een eikenhouten vitrinekast met vijf glazen leggers.

    Vitrine en chêne à cinq tablettes en verre.
    No longer available
    Dim. 192 x 82 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #486

    Een Louis-Philippe violontafel met vijf bijpassende stoelen van notenhout.

    Une table violon Louis-Philippe avec cinq chaises en noyer assorties.
    No longer available
    Dim. H. 74 cm - H. 94 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #616

    Een eikenhouten koffer in régencestijl.

    Un coffre en chêne de style Renaissance.
    No longer available
    Dim. b: 132 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #146

    Een groot gefineerd bureau met lederen blad, vijf laden en op tapse poten. Fineer van de laden op enkele plaatsen beschadigd.

    Un grand bureau en bois de placage avec tablette en cuir, cinq tiroirs et pieds gaines. Placage des tiroirs endommagé à certains endroits.
    No longer available
    Dim. 95 x 190 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #256

    Een mahoniehouten Engelse commode met drie grote en twee kleine laden in gebogen front.

    Commode anglaise en acajou avec trois grands et deux petits tiroirs à façade incurvée.
    No longer available
    Dim. 98 x 84 x 47 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #216

    Een eikenhouten vitrinekast met vijf glazen leggers.

    Vitrine en chêne à cinq tablette en verre.
    No longer available
    Dim. 192 x 82 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #546

    Een Engelse side table met drie laden in de gordel.

    Une console anglaise avec trois tiroirs dans la ceinture.
    No longer available
    Dim. b: 88 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #630

    1 gouden munt van 100 CAD. Au 22 K. Canada, 1980. Recto: Queen Elizabeth II, verso: kayakker. In etui en met certificaat.

    1 pièce d'or de 100 CAD. Au 22 K. Canada, 1980. Recto: Reine Elizabeth II, verso: kayakiste. En étui et avec certificat.
    No longer available
    Dim. (16,88 g)
    Estimate: € 700 / 800
  • #77

    Een Amerikaanse hoge hoed van zwart vilt. In hoedendoos.

    Un chapeau haut de forme américain en feutre noir. Dans une boîte à chapeau.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #346

    Een vintage zeepdispenser van ‘Knight’s Castle’.

    Un distributeur de savon vintage de Knight's Castle .
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #38
    Val-Saint-Lambert

    Kratervormige art deco vaas van geslepen en in de massa groen gekleurd kristal. Onderaan gemerkt.

    Vase art déco en forme de cratère en cristal taillé, coloré en vert dans la masse. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 15,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #672
    Goebel, Germany

    “Jonge accordeonist”. Een lampje van meerkleurig porselein naar ontwerp van M.I.Hummel. Onderaan gemerkt.

    Jeune accordéoniste . Une lampe en porcelaine multicolore dessinée par M.I. Hummel. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. (h: 23,5 cm)
    Estimate: € 60 / 80
  • #409

    “Vlakkencompositie”. Plakkaatverf op papier. Zonder signatuur.

    Composition aux figures géométriques . Gouache sur papier. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 32 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #519

    Een messingen luchter met een geslepen en gesatineerde glazen centrale coupe en met drie bloemvormige kapjes.

    Lustre en laiton aux abat-jour en forme de fleurs et coupe centrale en verre taillé et satiné.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #192
    Salvador Dali

    “The oecumenical council”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 10/300 buiten de plaat.

    Le concile œcuménique. Une lithographie. Signée et numérotée 10/300 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 55 x 47 cm (plaat) 94 x 81 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #106

    Een Georgian commode met gebogen front met twee grote en twee kleine laden.

    Une commode géorgienne à façade incurvée avec deux grands et deux petits tiroirs.
    No longer available
    Dim. H. 93 cm x B. 101 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #638

    “Geschied- en aardrijkskundig woordenboek der Belgische gemeenten. Twee delen. Eug. de Seyn. Ed. Bieleveld Brussel. Gesigneerde editie.

    Dictionnaire historique et géographique des communes belges. Deux volumes. Eug. De Seyn. Ed. Bieleveld Bruxelles. Edition signée.
    No longer available
    Estimate: € 75 / 100
  • #523

    Songye beeld van een fetisj met een kleine man en vrouw en een masker tussen de knieën. DRC.

    Sculpture Songye d'un fétiche avec un homme et une femme petits et un masque entre les genoux. RDC.
    No longer available
    Dim. H. 73 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #70

    Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de diamants d'un poids combiné de + - 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 1 g
    Estimate: € 500 / 600
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More