Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Engelse klapsecretaire met drie grote en drie kleine laden.

Een Engelse klapsecretaire met drie grote en drie kleine laden.

Un secrétaire avec abattant à trois grands et trois petits tiroirs.
Dim. b: 101 cm
SKU: 1906180520.
Category: Meubel.
Auction day: 20 June 2018 19:00
Catalogue #520
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #799

    Een houten kuipstoeltje.

    Une chaise baquet en bois.
    No longer available
    Dim. H. 85 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #176

    Een eikenhouten kussenkast met vier deuren, versierd met ingelegde vlakken. Basis XVIIIe eeuw.

    Armoire dite kussenkast en chêne ouvrant à quatre portes aux incrustations en bois noirci. Base d’’origine XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 169 x 154 x 63 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #626

    Een commode van mahoniehoutfineer in Louis Philippestijl met vier laden en een zwart marmeren blad.

    Une commode en bois de placage acajou, style Louis Philippe, à quatre tiroirs et une tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. 94 x 125 x 62 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #398

    Een reeks van zes mahoniehouten stoelen in Louis Philippestijl.

    Une série de six chaises en acajou, style Louis Philippe.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #792

    Een houten schildersezel in Lodewijk XV-stijl.

    Un chevalet en bois, style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 191 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #596

    Een buffet met opzet in Louis-Philippestijl. Onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan een opzet in twee niveaus met gebeeldhouwde versieringen.

    Un buffet à deux corps, style Louis Philippe. La partie du bas à deux portes et deux tiroirs, la partie du haut en deux niveaux et décorations sculptées.
    No longer available
    Dim. h: 215 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #597

    Een eikenhouten eettafel met gecanneleerde poten en acht bijpassende stoelen.

    Une table en chêne et pieds cannelés et huit chaises assorties.
    No longer available
    Dim. 134 x 96 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #221

    Een tweeledige buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in Henri II-stijl met onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren.

    Un buffet à deux corps en chêne sculpté, style Henri II. Le dessous comprends deux portes en deux tiroirs, le dessus à deux portes vitrées.
    No longer available
    Dim. h: 213 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #798

    Twee gesculpteerde stoelen en een armstoel in Louis-Philippestijl.

    Deux chaises sculptées et un fauteuil style Louis Philippe.
    No longer available
    Dim. H. 110 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #608

    Een verlengbare eikenhouten tafel op twee balustervormige poten.

    Une table en chêne à allonges sur deux pieds balustres.
    No longer available
    Dim. 164 x 95 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #399

    Een verlengbare mahoniehouten tafel met zes bijpassende stoelen in Louis-Philippestijl. Met drie verlengbladen. Eén stoel te restaureren.

    Une table à allonges en acajou avec six chaises assorties, style Louis Philippe. Trois allonges. Une chaise à besoin de réparations.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #606

    Een tweeledig meubel met twee paneeldeuren.

    Un meuble à deux corps à deux portes panneaux.
    No longer available
    Dim. 222 x 104 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #797

    Een gietijzeren tafelpoot.

    Un pied de table en fonte.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #616

    Een eikenhouten commode met drie laden.

    Une commode en chêne à trois tiroirs.
    No longer available
    Dim. 85 x 130 x 55 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #802

    Een witgelakt bureau in Lodewijk XV-stijl met drie laden en verchroomd bronzen monturen.

    Bureau laqué blanc ouvrant à trois tiroirs en ceinture et aux montures chromées. Style Louis XV.
    No longer available
    Dim. 80 x 140 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #598

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe met gemoulureerde deuren. XIXe eeuw.

    Une garde-robe en chêne à deux portes avec moulures. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. b: 146 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #803

    Een paar smeedijzeren wandbevestigingen voor uithangborden, versierd met bladermotieven. Omstreeks 1900.

    Une paire d’attaches murales en fonte pour panneaux publicitaires, décoration de feuillage. +- 1900.
    No longer available
    Dim. 160 x 95 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #402

    Een ovale tafel van mahoniehoutfineer met zes gecanneleerde poten. Verlengbaar met vijf bladen tot 350 cm. Met zes bijpassende stoelen en een armstoel.

    Une table ovale en bois de placage acajou et six pieds cannelés. Allongeable à 350 cm avec cinq allonges.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #787

    Een paar fauteuils van gebeeldhouwd hout in Lodewijk-XV-stijl.

    Une paire de fauteuils en bois sculpté, style Louis XV.
    No longer available
    Dim. H. 87 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #780

    Een sober bijzettafeltje met een lade in de gordel.

    Une petite table à tiroir dans la ceinture.
    No longer available
    Dim. 85 x 49 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #601

    Een eikenhouten buffetkast in renaissancestijl, onderaan met twee gesculpteerde paneeldeuren, versierd met een hond en een vos. Het opzet met twee glas-in-lood-deuren, versierd met heraldische leeuwen. Het opzet gedragen door twee liggende leeuwen.

    Un buffet en chêne, style Renaissance. Le dessous à deux portes sculptées et décorées d’un chien et d’un renard. Le dessus à deux portes vitrines de verre et plomb, décoration de lions héraldiques. Le dessus porté par deux lions couchés.
    No longer available
    Dim. h: 230 x 140 x 57 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #404

    Een eikenhouten tafel in renaissancestijl met leeuwenpoten en met zes bijpassende stoelen.

    Une table en chêne, style Renaissance, les pieds en griffes de lion et six chaises assorties.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #794

    Een gefineerde Engelse tweedeursvitrine met twee laden onderaan. Enkele losse onderdelen. XIXe eeuw.

    Une vitrine anglaise à deux portes en bois de placage à deux tiroirs en dessous. XIXième siècle. Quelques pièces détachées.
    No longer available
    Dim. 193 x 132 x 98 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #394

    Een pianobankje voor quatre-mains met getortste stijlen en met gecanneerde zit.

    Un banc de piano quatre-mains aux montants torsadés et assise cannée.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #539
    Octave Pirlet
    Period: 1914 - 1979

    “Landbouwer op de akker”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Latemse school.

    ”Fermier sur le champs”. Aquarelle sur papier. Signée. Ecole de Lathem.
    No longer available
    Dim. 50 x 65 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #110

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 80,55 g
    Estimate: € 1600 / 2000
  • #197
    Otto Eerelman
    Period: 1839 - 1926

    “Twee paardenhoofden”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Als studie voor een groter werk. Gemonogrameerd

    ”Deux têtes de chevaux”. Huile sur toile marouflé. Etude pour un travail plus important. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. 20 x 25 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #409

    Een glazenservies van kleurloos kristal, bestaande uit tien champagnecoupes, tien wittewijnglazen, tien rodewijnglazen en twaalf waterglazen.

    Un service à verres en cristal incolore, comprenant dix coupes à champagne, dix verres à vin blanc, dix verres à vin rouge et douze verres à eau.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #492
    Goswin

    “Bridge to Nirvana.” Gemengde techniek. Gesigneerd. Gedateerd ‘66.

    ”Pont vers le Nirvana”. Techniques mixtes. Signée et datée ‘66.
    No longer available
    Dim. 50 x 88 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #467

    Een Dogonmasker en een beeldje van gebeeldhouwd hout.

    Un masque Dogon et une statue en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 39 & 22 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #306

    Een mahoniehouten klaptafel, genre Pembroketafel. XIXe eeuw.

    Table à abattant en acajou inspirée sur les table Pembroke. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 120 x 93 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #829

    Een groot houten kruisbeeld met een Christus van polychroom gips. Restauratie aan de arm. Eind jaren ‘30.

    Un grand crucifix en bois, Christ en plâtre polychrome. Réparation au bras. Fin années ‘30.
    No longer available
    Dim. h: 155 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #664
    Jan Laenen

    “De thee drinkende dame”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Dame buvant du thé”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #245

    Een getorste halsketting met roze mineraal.

    Une chaîne torsadée avec une minérale rose.
    No longer available
    Estimate: € 65 / 75
  • #169
    Henri Logelain
    Period: 1889-1968

    “Stadszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Vue sur la ville”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 26,5 x 35,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #844

    Een lot boeken met betrekking tot architectuur en tuinarchitectuur. - “Het bezielde landschap”. P. Bonnechere. - “Tuinen van Leden”. P. Hill - “Architecturale gehelen in het Brussels gewest”. Christian Spapens - Grondbeginselen van de geschiedenis der bouwkunst”. A. Van Houcke. - Valentin Vaerwyck”. F. De Smet - “Herman Wouters glazenier”. - “Horta. Van Art nouveau tot modernisme”. F. Aubry - “Cornelis Floris”. H. Devisscher - “Hans Vredeman de Vries en de renaissance”. H. Borggrefe. - “Tot cier(..)

    Un lot de livres portant sur l’architecture et l’architecture de jardin. - “Het bezielde landschap”. P. Bonnechere. - “Tuinen van Leden”. P. Hill - “Architecturale gehelen in het Brussels gewest”. Christian Spapens - Grondbeginselen van de geschiedenis der bouwkunst”. A. Van Houcke. - Valentin Vaerwyck”. F. De Smet - “Herman Wouters glazenier”. - “Horta. Van Art nouveau tot modernisme”. F. Aubry - “Cornelis Floris”. H. Devisscher - “Hans Vredeman de Vries en de renaissance”. H. Borggrefe. - “Tot(..)
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More