#382Jan Vercruysse“God’s Comic”. Spuitbus op doek. Een modernistisch werk voorstellend Elvis Costello. Achteraan gesigneerd Maur-Ice zijnde Antwerpse kunstenaar Jan Vercruysse. Gedateerd 1994.
"God's Comic". Spray paint on canvas. A modernist piece depicting Elvis Costello. Signed on the back Maur-Ice, alias for Antwerp artist Jan Vercruysse. Dated 1994.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#540Tien langspeelplaten. *Prospect 21e Siècle, “Visions Cosmiques, Jean Guillou” (Philips 835 890 DSY Stereo), Frankrijk 1969. “Xenakis et al” (Philips 836 897 DSY), Frankrijk 1969. “Ivo Malec” (Philips 836891 DSY), Frankrijk 1969. “François Bayle” (Philips 836 895 DSY), Frankrijk 1968. “Le Voyage” (Philips 836 899 DSY), Frankrijk 1967. “Musique Electronique Norvégienne” (Philips 836 896 DSY), Frankrijk 1968. “Apolcalypse de Jean Vol 1, Vol 2 & Vol 3” (Philips 6521 001), Frankrijk 1970. Walter Carl(..)
Ten vinyl records. *Prospect 21st Century, “Visions Cosmiques, Jean Guillou” (Philips 835 890 DSY Stereo), France 1969. “Xenakis et al” (Philips 836 897 DSY), France 1969. “Ivo Malec” (Philips 836891 DSY), France 1969. “François Bayle” (Philips 836 895 DSY), France 1968. “Le Voyage” (Philips 836 899 DSY), France 1967. “Musique Electronique Norvégienne” (Philips 836 896 DSY), France 1968. “Apocalypse de Jean Vol 1, Vol 2 & Vol 3” (Philips 6521 001), France 1970. Walter Carlos and others, "Electro(..)No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#380Ice Watch QuartzEen rode limited edition polshorloge. ‘Design by Jaen-Pierre Lutgen.
#286Een massief eikenhouten tafel met twee verlengstukken en getorste poten.
#291Een porseleinen tabaksdoos met schuif en met floraal decor versierd. Onderaan gemonogrammeerd “MG” & “StCt”.
#206ChesterfieldEen set van 2 bruin lederen Chesterfield zetels, 3-en 2 zit.
#98“L'Ancêtre”. Een gegoten bronzen beeldje op marmeren voet, naar Auguste Moreau.
#111J. Cardona“Scholier”. Een beeldje van donker gepatineerd brons. Gesigneerd en met gieterijstempel.
"Student". A figurine made of dark patinated bronze. Signed and with foundry mark.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 150 / 250 -
#214“Mathematica en Geometria”. Twee massief houtgesculpteerde panelen rond de wetenschappen en kunsten afkomstig uit het ‘Café des Arts’ op de Frankrijklei te Antwerpen.
"Mathematics and Geometry". Two solid wood-carved panels depicting the sciences and arts from the 'Café des Arts' on Frankrijklei in Antwerp.No longer availableDim. 85 x 54 cmEstimate: € 150 / 250 -
#302Een oude wassen zwarte Madonna met kind in een presentatievitrine. Het aangezicht van Maria is deels gesmolten.
An old wax black Madonna with child in a display case. The face of Mary is partially melted.No longer availableDim. h 48 x b 37 cmEstimate: € 40 / 60