#346Een art-deco krukje met kleurrijke stoffen zitting.
An Art Deco stool with a colorful fabric seat.No longer availableDim. 61 x 59 x 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#458Een paar Chinees porseleinen vierkante dekselvazen, met decor van strijders.
A pair of Chinese porcelain square lidded vases, decorated with warriors.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 160 / 180 -
#156Val Saint-LambertRandschade aan de achterkant!! Een grote kelkvormige vaas met voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. En met label.
#578Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met rood in de massa. Onderaan gemerkt.
A cut crystal vase with red in the mass. Marked at the bottom.No longer availableDim. 21 x 15 cmEstimate: € 150 / 200 -
#228Val Saint LambertEen set van 6 meerkleurige kristallen glazen, alle gemerkt onderaan en met sticker Val Saint Lambert.
A set of 6 multicolored crystal glasses, all marked at the bottom and with Val Saint Lambert sticker.No longer availableDim. h 18,5 Ø 8 cmEstimate: € 180 / 240 -
#253“Onze Lieve Vrouw van Lourdes”. Een Mariabeeld van meerkleurig biscuit onder glazen stolp. Omstreeks 1900.
#563BoomEen bolle vaas van zwart glas met een veelkleurige versiering van rozen.
#273J.Moores & Sons LondonEen vintage Bowler Hat in vilt en lederen binnenrand. Gemerkt “J Moores & Sons, London”. In originele doos.
#705Twaalf miniatuur beeldjes van veelkleurig porselein. Diverse Saksische merken, omstreeks 1900.
Twelve miniature figurines of polychrome porcelain. Various Saxon marks, circa 1900.No longer availableDim. L. 59 cmEstimate: € 20 / 40 -
#671“2 Dalmatiërs”. Een paar porseleinen staffordshire craquellé beeldjes.
"2 Dalmatians". A pair of porcelain Staffordshire crackle figurines.No longer availableDim. 13 cmEstimate: € 40 / 60