#104Robert ColotPeriod: 1927-1993“Staand naakt”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
"Standing nude." A painting, oil on board. Signed at the bottom.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 120 / 180 -
#115Muller FrèresEen smeedijzeren luchter met centrale coupe, drie blakers van meerkleurig glas en versierd met druivelaar ornamenten. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
A wrought iron chandelier with central bowl, three candle holders of multicolored glass decorated with grapevine ornaments. Signed. Early 20th century.No longer availableDim. 95 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#8Een lot van 2 Bulgaarse M72 legerhelmen met hernieuwd lederen binnenwerk.
A lot of 2 Bulgarian M72 army helmets with renewed leather inner lining.No longer availableDim. 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#684Een fijn geknoopt Bochara tapijt in zwart en wit.
#670Een lot zilveren juwelen waaronder twee ringen waaronder één bezet met lapis lazuli, twee broches bezet met markasiet een dubbele clipssluiting, een horloge en een potlood.
A lot of silver jewelry including two rings, one set with lapis lazuli, two brooches set with marcasite, a double clip closure, a watch, and a pencil.No longer availableDim. Bruto: 66,68 gEstimate: € 150 / 250 -
#198Een art nouveau jardinière van meerkleurig geglazuurd Vlaams aardewerk op bijbehorende piëdestal.
An Art Nouveau jardinière in multicolored glazed Flemish earthenware on its matching pedestal.No longer availableDim. h 121 x Ø 40 cmEstimate: € 220 / 280 -
#297Een koperen staande lamp met oud Zuid-Amerikaans decor in het reliëf.
A copper floor lamp with old South American relief decor.No longer availableDim. 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#318Een zijden sjaal met kasjmier motief.
#177Emile GalléEen lot van twee glaspasta vaasjes met natuurmotieven, beide gesigneerd Gallé. Vroeg 20ste eeuws.
A lot of two glass paste vases with natural motifs, both signed Gallé. Early 20th century.No longer availableDim. h 11.5 cmEstimate: € 400 / 500