#309G. Lorenz“Boslandschap met vijver”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan in passe-partout gesigneerd, vermoedelijk “G.Lorenz” en gedateerd 1923.
"Wooded landscape with pond". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom in mat, presumably "G.Lorenz" and dated 1923.No longer availableDim. 12,5 x 17,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#712Een grote design eet-vergadertafel.
#234Bauwens“Bloemenstillevens”. 2 schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Flower still lifes". A lot of 2 paintings, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 35 x 26 & 33 x 25 cmEstimate: € 100 / 200 -
#62Charles Amand-DurandPeriod: 1831-1904“Naar Rembrandt”. Een kopergravure op papier. 19e eeuw. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 18/25 - B 173. Verso Fox certificaat.
"After Rembrandt". A copper engraving on paper. 19th century. Signed and numbered 18/25 - B 173 at the bottom outside the plate. Verso Fox certificate.No longer availableDim. 15 x 12 cmEstimate: € 100 / 150 -
#264Een bas-reliëf met vrouwelijke Sater en Saterkind. In hars gegoten.
#45Bergen Céramique MontoiseEen lot Art Deco polychroom plateelwerk, onderaan gemerkt CM Bergen. Bestaande uit zeshoekige vaas, genummerd 614/156, een asbak genummerd 763/156 en een vide poche genummerd 267/156.
#304Een set van 9 groen gekleurde geslepen kristallen wittewijnglazen.
A set of 9 green cut crystal white wine glasses.No longer availableDim. H: 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#36Een antieke bolderkar in hout, vroeg 20ste eeuws.
An antique wooden cart, early 20th century.No longer availableDim. 57 x 95 x 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#200ChopardEen 18 kt geelgouden dameshorloge bezet met Happy Diamonds met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en lederen polsband. Genummerd en met certificaat.
#116František Mezulánik UP ZávodyEen gefineerd houten, mid-century design commode-secretaire met 3-laden en klapblad. Ontwerp door František Mezulánik voor UP Závody. Verso label.
A veneered wooden, mid-century design chest with secret drawers, 3 drawers, and a fold-out leaf. Designed by František Mezulánik for UP Závody. Label verso.No longer availableDim. 130 x 79 x 46 cmEstimate: € 200 / 300 -
#215“Theologia en Philosophia”. Twee massief houtgesculpteerde panelen rond de wetenschappen en kunsten afkomstig uit het ‘Café des Arts’ op de Frankrijklei te Antwerpen.
"Theology and Philosophy." Two solid wood sculpted panels depicting the sciences and arts originating from the 'Café des Arts' on Frankrijklei in Antwerp.No longer availableDim. 85 x 54 cmEstimate: € 150 / 250