#189Christian DotremontPeriod: 1922-1979"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 45/75, gesigneerd buiten de plaat.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 45/75, signed outside the plate.No longer availableDim. 27.5 x 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#239Jean-Pierre StemmerPeriod: 1876 - 1950“Stilleven met tulpen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Still life with tulips". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 86 x 93 cmEstimate: € 120 / 180 -
#538Een paar vintage betonnen tuinbeelden in de vorm van een dennenappel.
#275Le Tigre, BruxellesEen houten pennenvitrine display. Met goudkleurig opschrift “Le Tigre”. Verso gemerkt met plaquette.
#591Een kristal geslepen Val Saint Lambert vase de mariage, taillé riche.
A crystal cut Val Saint Lambert wedding vase, richly cut.No longer availableDim. 36 x Ø 13 cmEstimate: € 120 / 180 -
#454Een butlerspiegel met vergulde lijst.
A butler's mirror with a gilded frame.No longer availableDim. Ø 46 cmEstimate: € 100 / 150 -
A set of 2 polychrome glazed rooster-shaped terrines in majolica.No longer availableDim. h 34 x l 29 cmEstimate: € 80 / 120