#174Willy Ros“Vismarkt te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd W. Ros en gedateerd ‘91.
"Fish Market in Lier". Oil on canvas. Signed W. Ros and dated '91.No longer availableDim. 95 x 110 cmEstimate: € 120 / 180 -
#393luc Van De Vyvere“De Spanjaard”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel gesigneerd ‘De Luc’.
"The Spaniard". A bronze sculpture on a marble base signed 'De Luc'.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#402Pierre Deuse“Visité par la Lumière”. Een scjilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pierre Deuse en gedateerd 1989. Aantekeningen op de achterkant.
"Visited by Light." A painting, oil on canvas, signed by Pierre Deuse and dated 1989. Notes on the back.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#220Een 18 kt roze gouden ketting met hanger bezet met beweegbare briljanten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1, ct.
An 18kt rose gold necklace with pendant set with movable diamonds and diamonds with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. 4,80 gEstimate: € 700 / 800 -
#341Een massief eiken doos met schuifdeksel, opgebouwd met oude gebeeldhouwde elementen.
#279Een lot van 4 figuratieve biscuit groepjes en bijgevoegd porseleinen bloemenboeketje, onderaan gemerkt Royal Doulton.
A lot of 4 figurative bisque groups with an accompanying porcelain flower bouquet, marked Royal Doulton at the bottom.No longer availableDim. H: 9-17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#80Ee 18 Kt witgouden ring bezet met briljanten met en gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
18 kt white gold ring set with approx. 0,38 ct diamonds.No longer availableDim. 2 g m: 54.Estimate: € 500 / 600 -
#448Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van gelukstekens op florale achtergrond.
#295“De heilige maagd Maria”. Een buste in albast. Niet gesigneerd.
"The Holy Virgin Mary." A bust in alabaster. Not signed.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 60 / 80