#389Een lot van vijf Belgische militaire kepies waaronder twee van de zeemacht.
#521Een zeldzame antieke Nyishi gevlochten helmhoed, Assam. Versierd met vederen, neushoornvogel bek, plantenvezels. Indië, eind 19e, begin 20e eeuw.
#116František Mezulánik UP ZávodyEen gefineerd houten, mid-century design commode-secretaire met 3-laden en klapblad. Ontwerp door František Mezulánik voor UP Závody. Verso label.
A veneered wooden, mid-century design chest with secret drawers, 3 drawers, and a fold-out leaf. Designed by František Mezulánik for UP Závody. Label verso.No longer availableDim. 130 x 79 x 46 cmEstimate: € 200 / 300 -
#342“Oude Vlierstruik”. Een ets op papier, genummerd 11/20, gesigneerd buiten de plaat.
#191Jacques LimousinEen art-deco beeld van een gezeten dame in zamak en ivorine op marmeren sokkel. Gesigneerd Limousin.
An art-deco sculpture of a seated lady in zamak and ivorine on a marble base. Signed Limousin.No longer availableDim. 31 x 54 x 17 cmEstimate: € 120 / 180 -
#578Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met rood in de massa. Onderaan gemerkt.
A cut crystal vase with red in the mass. Marked at the bottom.No longer availableDim. 21 x 15 cmEstimate: € 150 / 200 -
#330Een 18 kt geelgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en een centrale saffier van +- 0,50 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with diamonds totaling approximately 0.15 ct. and a central sapphire of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 2,6 g m: 53.Estimate: € 450 / 500 -
#660“The Velvet Underground”. Een collectors edition box met 5 cd’s en een boek.
"The Velvet Underground." A collector's edition box with 5 CDs and a book.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#41Kaiser W. GermanyEen set van een grote schaal, een kom en vaas van Duits porselein. Decor ‘Fünnan’. In nieuwstaat. Onderaan gemerkt.
A set of a large dish, a bowl, and a vase of German porcelain. Decor 'Fünnan'. In new condition. Marked on the bottom.No longer availableDim. Ø 39 cm, Ø 27,5, cm, h 32 cmEstimate: € 60 / 80