#581
Een Chinese visser en een handelaar van gesculpteerd speksteen.
#70
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,24 ct et de rubis ayant un poids total de ± 4,20 ct.No longer availableDim. 7,82 gEstimate: € 900/1000 -
#596Kashan
#439Dieltjens
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#480
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten en princesses met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en een centrale briljant van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants taillés en princesse ayant un poids total de ± 0,80 ct eet d’un brillant central de ± 0,50 ctNo longer availableDim. 8,90 gEstimate: € 900/1000 -
#232
Een commode met vier laden in accolade in Régencestijl.
#553
Een Tibetaanse Boeddha van verzilverd brons.
#55Ratov
Een handtas van rood leder.
Sac à main en cuir rouge.No longer availableDim. 15 x 23 cmEstimate: € 80/150 -
#565Zero Halliburton
“Leopard”. Een aktetas van aluminium.
#394Petrus ValckxPeriod: 1920-1996
#706Hamadan
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#120
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,64 ct et d’un rubis taillé en goutte de ± 3,80 ct.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 2300/2500