Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Engelse mahoniehouten commode met drie grote en twee kleine laden.

Een Engelse mahoniehouten commode met drie grote en twee kleine laden.

Une commode anglaise en acajou avec trois grands et deux petits tiroirs.
Dim. b: 110 cm
SKU: 2504170295.
Category: Meubel.
Auction day: 25 April 2017 19:00
Catalogue #295
Estimate: € 100 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #631

    Een bureau van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl, versierd met sober inlegwerk en bronsbeslag en met één lade in de gordel.

    Un bureau en bois style Lodewijk XV, décor sobre incrusté, un tiroir dans la ceinture, finition en bronze.
    No longer available
    Dim. b: 128 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #680

    Een ovale tafel van gebeeldhouwd eikenhout, de poot versierd met dierenkoppen en vruchten.

    Une table ovale en noyer, le pied décoré de têtes d’animaux et fruits.
    No longer available
    Dim. 127 x 113 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #723

    Een eikenhouten koffertje met gebeeldhouwd front.

    Coffret en chêne sculpté de style gothique anglais.
    No longer available
    Dim. b: 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #672

    Een kleine ronde tafel van witgepatineerd hout, versierd met bloemenguirlandes en met een marmeren blad.

    Une petite table ronde en bois patiné blanc, décor de guirlandes de fleurs et tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. Ø: 65 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #242

    Een salongarnituur van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met groen fluweel, bestaande uit een bank en twee stoelen.

    Un salon en noyer sculpté comprenant deux fauteuils et un canapé, style Louis XV, recouvert de velours vert.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #626

    Een tweeledig hoekmeubel met onderaan twee paneeldeuren en een lade en twee gevitreerde deuren in het opzet. (Eén zonder glas).

    Une encoignure à deux corps, en dessous deux portes et un tiroir, au dessus deux portes vitrées dont une sans verre.
    No longer available
    Dim. h: 218 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #670

    Een sobere eikenhouten salontafel.

    Une table basse sobre en chêne.
    No longer available
    Dim. 130 x 65 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #606

    Een verlengbare tafel van mahonie- en wortelhoutfineer met zwartgelakte elementen, het blad gedragen door vier gesculpteerd eikenhouten poten met voluten en gecanneleerde zuiltjes. XIXe eeuw. En met drie verlengbladen.

    Table à allonges en placage d’acajou et de ronce aux éléments laqués noirs. Tablette portée par quatre pieds sculptés en chêne décorés de volutes et de colonnettes cannelées. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 144 x 110 x 80
    Estimate: € 400 / 600
  • #576

    Een grote tafel van tropisch hout met vier tapse poten.

    Une grande table en bois exotique avec quatre pieds gaine.
    No longer available
    Dim. 260 x 101 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #645

    Een mahoniehouten bureau in Engelse stijl met twee klapbladen en een gevacheteerd blad. Met bijhorende armstoel.

    Un bureau style Anglais en acajou avec deux abattants et une tablette recouvert de vachette. Avec fauteuil.
    No longer available
    Dim. 76 x 163 x 82 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #808

    Een kruk van gesculpteerd hout op centrale poot, eindigend in drie voluten.

    Un tabouret en bois sculpté sur pied central, terminant en trois volutes.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #803

    Een eikenhouten tafel. XIXe eeuw.

    Une table en chêne. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 155 x 78 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #656

    Een buffetkast van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-inspiratie met twee opengewerkte deuren met cannage en met een marmeren blad.

    Un buffet en bois patiné blanc d’inspiration Louis XVI. Deux portes avec cannage et tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. b: 126 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #525

    Een art deco eettafel met zes bijpassende stoelen van gefineerd hout. We voegen er twee kwartronde bijzettafeltjes aan toe.

    Table de salle à manger art déco et six chaises assorties en bois de placage. Nous ajoutons deux tables d’appoint en quart de rond.
    No longer available
    Dim. 75 x 140 x 88 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #237

    Een bibliotheekkast met vier gevitreerde deuren bovenaan en vier laden boven vier paneeldeuren onderaan.

    Une bibliothèque anglaise, le haut ouvrant à quatre portes vitrées, le bas à quatre tiroirs et portes.
    No longer available
    Dim. b: 225 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #244

    Een mahoniehouten commode met spiegel met een wit marmeren blad en drie grote en twee kleine laden.

    Une commode en acajou avec trois grands et deux petits tiroirs, un miroir et une tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. 94 x 113 x 43 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #652

    Een tuinstel van zwartgepatineerd gietijzer, bestaande uit twee stoelen en een tafel met zwart en wit marmeren blad. Blad niet origineel.

    Un ensemble de jardin en fonte noir patiné comprenant deux chaises et une table avec tablette en marbre noir et blanc.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #635

    Een gefineerde semainière in Lodewijk XV-stijl met bronsbeslag en een roze marmeren blad.

    Semainier en bois de placage de style Louis XV, orné de bronzes et à tablette de marbre rose.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #655

    Een grote tafel van tropisch hout met vier tapse poten.

    Une grande table en bois exotique aux pieds gainée.
    No longer available
    Dim. 260 x 101 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #628

    Een eikenhouten tafel met negen bijpassende stoelen. Tijdperk art deco.

    Table en chêne et neuf chaises assorties. Epoque art déco.
    No longer available
    Dim. 230 x 148 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #665

    Een tuinstel van witgepatineerd ijzer, bestaande uit een tafel en vier stoelen.

    Un ensemble de jardin en fer patiné blanc comprenant une table et quatre chaises.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #520

    Een mahoniehouten commode met vier laden en messingen trekkers.

    Une commode en acajou à quatre tiroirs et poignées en laiton.
    No longer available
    Dim. b: 120 cm
  • #679

    Een ronde eikenhouten tafel met gecanneleerde poten.

    Une table ronde en chêne avec pieds cannelés.
    No longer available
    Dim. Ø: 118 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #536

    Een sobere dennenhouten tafel met een lade in de gordel.

    Une table en sapin sobre avec tiroir en ceinture.
    No longer available
    Dim. 155 x 80 cm
    Estimate: € 25 / 50

Other lots in this auction

  • #95

    Een 14 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en diamantbaguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.

    Pendentif en or blanc 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et de baguettes de diamant ayant un poids total de ± 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 1,95 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #181
    Lambert Eyckermans
    Period: 1884-1940

    Een bacchantische voorstellling met drinkende putti bij een wijnton. Terra cotta groep. Letsels en manco’s. XIXde eeuw. Gemonogrammeerd.

    Bacchanale aux putti buvant autour d’un tonneau à vin. Terre cuite. Dégâts et manquants. XIX” siècle. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 31 x 26 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #45

    Een sterling zilveren gegraveerde balpen gemerkt. Yol Birmingham 925‰ R 1991 en een châtelaine etui van zilver. Colen Cheshire, datumletter D voor 1904.

    Stylo à bille en argent sterling gravé. Marque YOL. Birmingham 925‰ R. 1991 ainsi qu’un étui de châtelaine en argent au poinçon de Colen Cheshire, lettre D pour 1904.
    No longer available
    Dim. 35,57 g
    Estimate: € 80 / 150
  • #7

    Een grote en een kleine glazen stolp met houten sokkel.

    Un grand et un plus petit globe au socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 50 & 45 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #161

    Een replica van een meesterstuk in de vorm van een traphal onder koepel.

    Une réplique d’une pièce de maîtrise formant dôme au double escalier.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #495
    Gallet, Maroussia en Orientale

    Twee verschillende geparfumeerde waters en een eau de parfum telkens van 100 ml.

    Trois flacons d’eau de parfum de 100 ml.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #599
    Rares Pantea
    Period: °1957

    “Ai casei”. Olieverf op doek. Op verso gesigneerd en gedateerd 1989.

    “Ai casei”. Huile sur toile. Signée au verso et datée 1989.
    No longer available
    Dim. 93 x 93 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #86

    Een vergulde bronzen luchter met vier lichten versierd met bloemenguirlandes.

    Lustre en bronze doré à quatre lumières décoré de guirlandes de fleurs.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #695

    Een staande klok in gesculpteerd eikenhouten kast met koperen werk. XIXe eeuw.

    Une horloge de vestibule en chêne sculpté au mouvement en cuivre. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 230 x 34 x 26 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #238
    Edison

    Een oude grammofoon met roodkoperen fantasiehoorn.

    Un vieux phonographe avec corne fantaisie en cuivre rouge.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #143
    Royal Dux

    “Diana”. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    “Diane”. Groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 260a / 300
  • #166

    Een tweeledige buffetkast met onderaan twee deuren onder twee laden en het opzet met een centrale deur met glas in lood. Tijdperk art nouveau.

    Un buffet a deux corps avec en bas deux portes en dessous de deux tiroirs, le haut avec une porte avec un vitrail. Art nouveau.
    No longer available
    Dim. h: 235 cm
    Estimate: € 300 / 500
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 April 2017

De veiling is volledig - 810 loten. Tentoonstelling: Zaterdag en Zondag van 11u tot 18u.

25 April 2017 19:00
26 April 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 April 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More