Other lots in this auction
-
#604Een ronde tafel van mahoniehout op een centrale getorste poot, eindigend in drie leeuwenpoten.
Une table ronde en acajou sur un pied central torsadé finissant en trois griffes de lion.No longer availableDim. Ø: 105 cm h: 75 cmEstimate: € 180 / 240 -
#198Een paar kandelaars van brons met telkens drie vergulde lichtpunten, gedragen door een putto en op een voetstuk van wit marmer.
Une paire de candélabres en bronze à trois points lumineux dorées, portés par un putto et sur socle en marbre blanc.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#757Een oude houten sigarenvorm.
Une forme à cigares en bois ancien.No longer availableDim. l: 55 cmEstimate: € 25 / 30 -
#459Pierre Alechinsky“Compositie”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat. Gedateerd in de plaat 1983
”Composition”. Une lithographie. Signée hors planche. Datée dans la planche 1983.No longer availableDim. 30 x 42 cmEstimate: € 200 / 300 -
#544“Pijprokers”. Een pendant. Plakkaatverf op papier. Draagt een signatuur.
”Fumeurs de pipe”. Un pendent. Gouache sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 40 x 44 en 37 x 48 cmEstimate: € 400 / 600 -
#587Een eikenhouten tweedeurskast met gesculpteerde panelen. XIXe eeuw.
Armoire à deux portes en chêne aux panneaux sculptés. XIXe siècle.No longer availableDim. 134 x 126 x 49 cmEstimate: € 200 / 240 -
#309R. De Groote“Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage et fermette”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#277Royal DuxEen siervaas van porselein, versierd met een jonge vrouw met lelies in reliëf. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.
Un vase en porcelaine, décoration d’une jeune femme et lys en relief.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200 / 250 -
#329Vlaamse School“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#504Pierre Alechinsky“Compositie”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
”Composition”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 36 x 53 cmEstimate: € 200 / 260 -
#317“’Laila Roukh’ - Meisjesbuste.” Brons, Parijs. Draagt signatuur E. Villanis. Op losse marmeren sokkel.
”Laila Roukh’ - Buste de jeune fille”. Bronze, Paris. Porte la signature E. Villanis. Sur socle en marbre détaché.No longer availableDim. h 14,5 cm + 7 cmEstimate: € 50 / 80 -
#375Twee 18 karaats geel gouden ringen bezet met fantasiestenen.
Deux bagues en or jaune 18 ct serties de pierres fantaisie.No longer availableDim. 3,96 gEstimate: € 80 / 120


