#123Christofle, Paris
Een paar tafelkandelaars van verzilverd metaal in Lodewijk XIV-stijl. Onderaan gemerkt.
Une paire de candélabres de table en métal argenté, style Louis XIV. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 300/400 -
#454
“Honderden voorstellingen van Boeddha”. Gouache op zijde.
”Cents représentations de Bouddha”. Gouache sur soie.No longer availableDim. 45 x 30 cmEstimate: € 120/200 -
#720
Houten scheepsmodel van een driemaster.
Un navire en bois modèle.No longer availableDim. L. 72 cmEstimate: € 60/80 -
#348HDV, Boulogne sur Mer.
Een grote kruik met een iznik-decor naar barok voorbeeld. Onderaan gemerkt. Tuit hersteld.
#539
“De aardappelrapers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Les ramasseurs de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58x 67 cmEstimate: € 60/80 -
#810
Een violontafeltje met entretoise en roze marmeren blad.
#750
Zes klepkannen van meerkleurig Brussels aardewerk, waarbij vier met mankerend deksel. XVIII en XIXe eeuw.
Six pichets couverts en faïence de Bruxelles, dont quatre sans couvercle. XVIIIème et XIXème siecle.No longer availableDim. h: 16 - 21 cmEstimate: € 60/70 -
#293Lancel, Paris
Een bruin lederen handtas. Met stofhoes.
#140
Een armband van parels met 18 karaats geel gouden slot. Met certificaat.
#481
Een paar olifanten van jadeïet, met houten sokkeltjes. Chinees werk.
#68
Een paar Vlaams aardewerken vazen, zwart met beige. Genummerd 2224 ‘Belgium’. Art Nouveau periode.
Une paire de vases en faïence flamande, noir et beige. Numérotés 2224, ‘Belgium’. Période Art Nouveau.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 80/100 -
#74René Carpiaut
“Stilleven met fazant, fruit en glaswerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, faisans, fruits et verrerie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/120