Other lots in this auction
-
#500
“Vlakkencompositie”. Gemengde techniek op papier (?). Niet gesigneerd.
”Composition, surfaces”. Techniques mixtes sur papier. Pas de signature.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 200/240 -
#578
“Jonge vrouw”. Een Zuid-Oost Aziatisch gebeeldhouwd houten beeld.
”Jeune femme”. Une statue en bois sculpté. Asie Sud-Ouest.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#53
“Hofdame met kaketoe.” Polychroom porselein beeldje. Draagt merktekens.
”Dame d’honneur et cacatoès”. Une statue en porcelaine polychrome. Porte des marques.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 40/60 -
#511
“Zittende Guanyin.” Beeldje uit ivoor op sokkel.
”Guan Yin assis” Une statue en ivoire sur socle.No longer availableDim. h 19,5 cmEstimate: € 200/300 -
#692
“Een biggetje”. Olieverf op doek. Draagt handtekening. Kleine perforatie onderaan.
”Un porcelet”. Huile sur toile. Porte une signature. petite perforation en dessous.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 200/240 -
#107Daum, Nancy
Bonbonnière van lichtblauw melkglas met vergulde details. Onderaan gemerkt. Jaren zestig.
Une bonbonnière en opaline bleue claire et détails argentés. Marque sous la base. Années ‘60.No longer availableDim. Ø 13,5 cmEstimate: € 100/120 -
#88Kosta Boda
Kratervaas van opaalglas. Onderaan gesigneerd en genummerd.
Un vase flûte en opaline. Signé et numéroté sous la base.No longer availableDim. H. 18,5 cmEstimate: € 60/80 -
#8
“Icons”, “La Pittura Bizantina”, “Rubens”, “L’Illustration Noël 1929”. Vier kunstboeken.
“Icons”, “La Pittura Bizantina”, “Rubens”, “L’Illustration Noël 1929”. Quatre livres d’art.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#299Mary KennisPeriod: 1899 - 1965
“Stilleven met perziken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, pêches”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#753
Twee documentatieboeken: ‘ Corvette milestones’ M. Mueller en ‘ Sports car color history: Corvette 1953 - 1962’ M. Mueller
Deux ouvrages de référence: ‘Corvette milestones’ M. Mueller et ‘Sports car color history: Corvette 1953 - 1962.’ M. Mueller.No longer availableEstimate: € 24/26 -
#52E. Libeer
“Stilleven met sinaasappelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1937.
”Nature morte, oranges”. Huile sur panneau. Signé et daté 1937.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 60/80 -
#609
Een mahoniehouten buffetkast met opzet in Louis Philippestijl. Onderaan twee paneeldeuren en twee laden. Versieringen van de kuif manco.
Un buffet en acajou style Louis Philippe. Le dessous comporte deux portes pleines et deux tiroirs. Décorations de la coiffe sont manquantes.No longer availableDim. h: 172 cmEstimate: € 200/300