#700Indo-Mahai
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#888
Een cakeschaal van meerkleurig en verguld porselein met bijpassend mes, versierd met een bloemendecor. We voegen er een aardewerken pudding-/cakevorm aan toe.
Un plat à cake en porcelaine polychrome et dorée avec couteau assorti, décoration de fleurs. Nous ajoutons un moule à cake ou pudding.No longer availableDim. l: 38 & 22 cmEstimate: € 40/60 -
#726Heriz
#352Willem
“Grote markt Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Grand marché à Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 56 cmEstimate: € 60/100 -
#715
“Kabuki-acteur met haan”. Houtsnede. Utagawa-school.
#861
En lot van vijf verschillende houten doosjes, waarbij enkele met inlegwerk.
#547
#691Hillebrand
“Een vintage bureaulamp met metalen kap en deels verchroomde voet.
#714
Een spiegel in goudgepatineerde houten lijst.
#264
Een oude didactische wereldkaart.
#869Royal Zuid-Holland, Gouda
Een bol kruikje en een kannetje van zwart plateel met wit en verguld decor ‘Cameo’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
#522
“Geisha met paraplu”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd.
”Geisha et parapluie”. Une gravure sur bois japonaise. Signée.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 80/120