#637Een houten Afrikaans masker geschilderd in grijstinten .
#205Een grote eikenhouten opbergkoffer.
#368Een lot van 4 Chinees porseleinen dekselpotjes.
A lot of 4 Chinese porcelain lidded jars.No longer availableDim. h: 21 en 16 cmEstimate: € 35 / 45 -
#8Een lot van 7 strips, bestaande uit albums van Nero en eerste drukken van Dees Dubbel en Cesar, Urbanus.
#100Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct.
An 18 carat white gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.62 ct.No longer availableDim. 6,90 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#666Een Louis XV zeteltje met gestoffeerde bekleding.
#250Een 18 karaats witgouden ketting met hanger van wit- en geelgoud bezet met diamanten oude slijp +- 1 ct. en twee saffieren van +- 0,40 ct.
#672Een halbankje in Bretoense stijl met eiken onderstel met gobelin bekleding.
A hall stool in Briton style. Oak frame and tapestry upholstery.No longer availableDim. 51 x 92 x 39cmEstimate: € 40 / 50 -
#63Een vroeg XXste eeuwse polychroom houten console.
An early 20th century polychrome wooden console.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#645Een verzilverd metalen art deco coupe gemerkt Yarel.
A silver plated metal art deco coupe marked Yarel.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 45 / 55