#360Herodia Swiss MadeEen 18 karaats geelgouden dameshorloge. Gemerkt “Herodia ancre 17 Rubis”.
An 18 karat yellow gold ladies watch. Marked "Herodia ancre 17 Rubis".No longer availableDim. 8,55 gEstimate: € 150 / 200 -
#121Emile JespersPeriod: 1862-1918Een terracotta art nouveau buste van een oriëntaalse dame. Laat XIXde eeuw.
A terracotta art nouveau bust of an oriental lady. Late 19th century.No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#305Een lot van 2 vijzels waaronder 1 oude gietijzeren en 1 messing replica .
#372“Twee rode meisjes met ijsje.” Gemengde techniek. Draagt handtekening. Beschadiging aan het rechter oog van de rechtse figuur.
“Two red girls with ice cream.” Mixed technique. Bears signature. Damage to the right eye of the figure on the right.No longer availableDim. 62 x 51 cmEstimate: € 600 / 800 -
#673Een modernistische doorzichtige vaas van Val Saint Lambert uit de jaren 60 van de vorige eeuw .
1960s modernist clear vase by Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#174Een lot van 5 zilveren bekers met een totaalgewicht van 380 gram.
Lot of five silver beakers. 380 g.No longer availableEstimate: € 125 / 175 -
#670Een gevarieerd lot van 5 stoelen met gestoffeerde zitting en 1 met rieten bekleding.
#680Een houten paraplu/wandelstokhouder met 12 vakken en metalen opvangbak onderaan.
A wooden umbrella container with 12 compartments. Metal recipient underneath.No longer availableDim. 81 x 67 x 25cmEstimate: € 5 / 100 -
#288Een set van grote 2 messing kandelaars.
#308Hergé“Les cigares du pharaon.” Hardcover 1955. Minieme schade aan de rand.
“Les cigares du pharaon.” Hardcover 1955. Minimal damage to the edge.No longer availableEstimate: € 40 / 60