#449Dees De Bruyn“Portret van een zangeres.” Litho genummerd 22/35. Gesigneerd buiten de plaat.
#547Een paar Chinees porseleinen beeldjes, niet geglazuurd.
#489Elmago“Picson Ductales Money-Poly.” Gemengde techiek op doek. Gesigneerd voor en achteraan. Gedateerd 2021.
“Picson Ductales Money-Poly.” Mixed technique on canvas. Signed front and back. Dated 2021.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 1200 / 1600 -
#130Een 18 karaats witgouden ring bezet een centrale briljant van +- 0,58 ct en met briljanten en twee diamantbaguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,56 ct.
An 18 carat white gold ring set with a central brilliant of +- 0.58 ct and with brilliants and two diamond baguettes with a combined weight of +- 0.56 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 1450 / 1600 -
#377Een set van drie kopjes en schoteltjes van capucineporselein. China, XIXde eeuw.
A set of three capucine porcelain dishes and bowls. China, XIXth century.No longer availableDim. Ø 11 & 7 cmEstimate: € 60 / 70 -
#567Een paar Chinees porseleinen vazen met verguld decor en personages. Onderaan gemerkt.
#299Een set van 3 kristallen vazen waarvan 2 gekleurde.
A set of 3 crystal vases, 2 of which are colored.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 175 / 225 -
#319Een noten-en mahoniehouten klaptafeltje met ovaal blad en gesculpteerde poten op wieltjes.
A walnut and mahogany folding table with oval top Carved legs on wheels.No longer availableDim. 69 x 104 x 89cmEstimate: € 40 / 50 -
#440Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en 10 kleine witte en 2 grote grijze parels.
A pair of 18 carat white gold earrings set with brilliants with a combined weight of +- 0.60 ct and 10 small white and 2 large gray pearls.No longer availableDim. 12,95 gEstimate: € 850 / 950 -
#514WiskemannEen lot van verzilverd Art-Deco theeservies waaronder Wiskemann.
A lot of silver plated Art Deco thee service, Wiskemann among others.No longer availableDim. h 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#222Een butler spiegel met verguld houten lijst.
A butler mirror with gilded wooden frame.No longer availableDim. Ø42cmEstimate: € 75 / 125 -
#453Een perzikvormige zalfdoos van Chinees porselein naar famille-noire voorbeeld. Onderaan gemerkt.
A peach-shaped Chinese porcelain ointment box after a famille-noire example. Marked at the bottom.No longer availableDim. 23 x 32 x 35 cmEstimate: € 120 / 160