#164Pol Craps“De lampist”. Een ets op papier, onderaan gesigneerd binnen de plaat: James Ensor. Gedateerd 1880.
#123Val Saint-LambertEen kristallen vaas deels blauw gekleurd in de massa.
A Val Saint Lambert crystal vase with blue in the mass.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 180 -
#677BergenEen porseleinen vaasje van plateelwerk.
A porcelain faience vase.No longer availableDim. 12cmEstimate: € 40 / 60 -
A Chinese porcelain ginger jar with a polychrome decoration of characters. With base. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#13Perry & Co, LondonEen goudweegschaaltje met houten basis.
A gold scale with a wooden base.No longer availableDim. 9 x 18 x 11 cmEstimate: € 35 / 45 -
#232Karel Van LerberghePeriod: 1889 -1953“Vlaams winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Flemish winter landscape”. Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 300 / 400 -
#332Een verzilverde kerkkandelaar .
#76Een Biedermeier sofa met 2 rolkussens onder de armleuning, XIXde eeuws met walnotenhouten gesculpteerd frame en opnieuw gestoffeerd, chocolade bruin fluwelen bekleding.Koperen wieltjes apart te bevestigen, waarvan 1 gebroken en te herstellen.
#427Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor met een os en 6 figuren, met haarlijnscheurtje in de rand.
A Chinese porcelain vase with a multi-coloured design of an ox and 6 figures, with a hairline crack in the rim.No longer availableDim. h 42 cmEstimate: € 100 / 120