#211Een vermoedelijk XVIIIde eeuws bronzen beeldje van een putti met Aulos instrument.
A presumably 18th century bronze statuette of a puti with an Aulos instrument.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 100 / 140 -
#112P. Dijckmans“Stilleven met appels en noten.” Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd Lier 1901.
“Still life with apples and nuts.” Oil on board. Signed and dated Lier 1901.No longer availableDim. 52,5 x 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#684Een Engels eiken houten stoel met armleuning, wieltjes en witte stoffering.
#215Een gesculpteerd houten Renaissancestijl kast met 2 laden en 2 deuren.
#544Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.
#360Herodia Swiss MadeEen 18 karaats geelgouden dameshorloge. Gemerkt “Herodia ancre 17 Rubis”.
An 18 karat yellow gold ladies watch. Marked "Herodia ancre 17 Rubis".No longer availableDim. 8,55 gEstimate: € 150 / 200 -
#89William Raymond DommersenPeriod: 1850 - 1927“Straatzicht te Breda.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#337Een lot van vintage schalen en vazen waarvan 3 in Murano glaspasta en een groen glazen vaas gestickerd Seda Sweden .
#466Een lange glazen eettafel met chroom onderstel en bijzettafeltje.
#532Een lot van 4 houten stoelen met gedraaide poten, gestoffeerde rug en zitting in een verticaal lineair design.
A lot of 4 wooden chairs with turned legs, upholstered back and seat in a vertical linear design.No longer availableDim. 96 x 50 x 44 cmEstimate: € 150 / 300