#453Een perzikvormige zalfdoos van Chinees porselein naar famille-noire voorbeeld. Onderaan gemerkt.
A peach-shaped Chinese porcelain ointment box after a famille-noire example. Marked at the bottom.No longer availableDim. 23 x 32 x 35 cmEstimate: € 120 / 160 -
#205Een grote eikenhouten opbergkoffer.
#447LubaEen Afrikaans masker van gesculpteerd hout, Luba, DRC.
#19Luyckx“De kerk van Borsbeek”. Litho. Gesigneerd en genummerd 50/55.
“The Church of Borsbeek”. Lithograph. Signed and numbered 50/55.No longer availableDim. 24 x 36 cmEstimate: € 25 / 30 -
#489Elmago“Picson Ductales Money-Poly.” Gemengde techiek op doek. Gesigneerd voor en achteraan. Gedateerd 2021.
“Picson Ductales Money-Poly.” Mixed technique on canvas. Signed front and back. Dated 2021.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 1200 / 1600 -
#551Een paar blauw en wit porseleinen dekselvazen met planten en vogels in het decor en Fo-honden bovenaan. Onderaan gemerkt.
#135DelvauxEen Delvaux rugzak van zwart leder, model “Amité” met doos en certificaat.
A Delvaux backpack in black leather, model “Amité” with box and certificate.No longer availableEstimate: € 500 / 550 -
#277Een paar koperen Lodewijk XV kandelaars, volledig mooi geëtst. XVIIIde eeuw.
A pair of Louis XV brass candlesticks, beautifully etched throughout. 18th century.No longer availableDim. 24cmEstimate: € 100 / 125 -
#234Fr. Luyckx“Landschap bij zonsondergang”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#65NATANEen vintage daim handtasje met strik en bijhorende stofhoes, gemerkt NATAN.
#688Een lot van 3 kunstboeken.
A lot of 3 art books.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#667Een lot van 9 gevarieerde borden.
A lot of 9 varied porcelain plates.No longer availableEstimate: € 60 / 80