#350Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.
#339Een grijsgepatineerde houten kerkstoel met hoge rug en rieten zit.
#6Een driepotig eikenhouten bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met snijwerk en driehoekig tafelblad. Klein uitschuifbaar paneeltje aan zijkant. XIXde eeuw.
#458Een Chinees porseleinen vaas, famille rose decor .
#285Een Art Deco zilveren brievenopener met ivorine lemmet. In originele etui.
An Art Deco silver letter opener with ivorine blade. In original case.No longer availableDim. 24,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#669Een staande lamp met getorste eiken voet en een melkglas kelk.
#520ChanelEen paar vergulde oorclips, gemerkt Chanel.
#121Emile JespersPeriod: 1862-1918Een terracotta art nouveau buste van een oriëntaalse dame. Laat XIXde eeuw.
A terracotta art nouveau bust of an oriental lady. Late 19th century.No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#389“Abstract met vlakken.” Olieverf op doek. Draagt monogram.
“Abstract with planes.” Oil on canvas. Wears monogram.No longer availableDim. 39 x 58 cmEstimate: € 220 / 260