#606Een grote moderne salontafel met rieten tablet.
#178Een rechte, mahoniehouten secretaire met klapblad, onderaan twee deuren, bovenaan een lade “en doucine”. Binnenin kleine laden met benen trekkers. Marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.
#68HergéLes Avontures de Tintin. “Le Crabe aux Pinces d’Or”. Hard cover. Ed. Casterman 1954. Uitstekende staat.
Les Avontures de Tintin. “Le Crabe aux Pinces d'Or”. hardcover. Ed. Casterman 1954. Excellent condition.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#57HergéLes Avontures de Tintin. “Le Lotus Bleu”. Hard cover. Ed. Casterman 1954. Uitstekende staat.
Les Avontures de Tintin. “Le Lotus Blue”. hard cover. Ed. Casterman 1954. Excellent condition.No longer availableEstimate: € 60 / 65 -
#569Rik SlabbinckPeriod: 1914-1991“Lentebloesem”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
"Spring Blossom". Lithograph. Signed outside the plate.No longer availableDim. 55 x 71 cmEstimate: € 100 / 120 -
#258Sylla Eustache & Jac. Debut e.a.“Chiffres & Monogrammes dans le Style Moderne”. Ed. Calavas Paris. Vier mappen met monogrammen In-folio (31 bladen). Slijtage aan omslagen. Omstreeks 1900. Evenals: Jan Haring. “Kabinet der Schrijfkunst”. Ed. Van Looy Amsterdam 1906. Map met linnen rug, In-folio oblong (45 bladen).
“Chiffres & Monogrammes dans le Style Moderne”. Ed. Calavas Paris. Four folders with monograms In-folio (31 sheets). Wear on covers. Around 1900. Also: Jan Haring. "Cabinet of Writing". Ed. Van Looy Amsterdam 1906. Cloth backed folder, In-folio oblong (45 pages).No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#595Een koppel vazen van gevlamd meerkleurig glas , vermoedelijk Verreries de Scialmont. 1 heeft een kleine randschilfer.
A pair of flamed multicolored glass vases, presumably Verreries de Scialmont. 1 has a small edge flake.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 60 / 100 -
#684Een Engels eiken houten stoel met armleuning, wieltjes en witte stoffering.
#243Een bronzen tuinornament.
#319Een noten-en mahoniehouten klaptafeltje met ovaal blad en gesculpteerde poten op wieltjes.
A walnut and mahogany folding table with oval top Carved legs on wheels.No longer availableDim. 69 x 104 x 89cmEstimate: € 40 / 50