#102Arie Herkelman“Hollands wintertafereel met ijsschaatsers”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#572Luc Goossens“Stilleven van vergiet en houten hoofd”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#534Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met externe lampen.
Sac à perles chandelier. Copper and crystal with extern lamps.No longer availableDim. H: 75 cmEstimate: € 120 / 200 -
#300Een grote bruin lederen juwelen doos met spiegel en vijf schuiven.
#435Een kunsstoffen beeld naar de oudheid op sokkel.
A plastic sculpture after the ancients. On a stand.No longer availableDim. h 149 cmEstimate: € 40 / 50 -
#639Een blauw-wit Chinees porseleinen schotel met Wanli-decor.
#233Een biscuit beeld van twee spelende engeltjes. Circa 1900.
#450Een halssnoer met grijze keshiparels en een zilveren slot.
#55Paul & JoeEen kalfslederen avondtas in zilverkleur, gemerkt “Paul & Joe”.
#171Een polychroom houten gesculpteerd hobbelpaard.
A polychrome wood sculpted rocking horse.No longer availableDim. 78 x 124cmEstimate: € 300 / 400 -
#210Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,57 ct.
An 18 carat white gold ring occupies a solitaire of +- 0.57 ct.No longer availableDim. 3,95 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#174Een lot van 5 zilveren bekers met een totaalgewicht van 380 gram.
Lot of five silver beakers. 380 g.No longer availableEstimate: € 125 / 175