#671Een kleine kristallen vaas gemerkt Val Saint-Lambert.
#497Een lot van 9 zilveren servetringen met een totaalgewicht van 275 gram.
#361Een paar Chinees porseleinen Fo-honden.
A pair of Chinese porcelain foo dogs.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 80 / 120 -
#140Een 18 karaats witgouden ketting met hanger in de vorm van een kruis bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct.
An 18 karat white gold necklace with a pendant in the shape of a cross set with brilliants with a combined weight of +- 0.24 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 550 / 600 -
#399“Rood glimlachend gezicht.” Acryl en potlood op papier. Draagt handtekening. Gedateerd 2013.
“Red smiling face.” Acrylic and pencil on paper. Bears signature. Dated 2013.No longer availableDim. 48 x 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#509D’Haese“Never give up - abstract met astronaut.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Never give up - abstract with astronaut.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 120 x 120 cmEstimate: € 400 / 600 -
#589“De Omhelzing”. Oieverf op paneel. Getekend Mon Gelper ‘83 .
#44Charles Trumper“Rivierzicht met koppel in boot.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#198Een koperen pendule met een paar kandelaars met 5-lichtpunten.
#367Goebel - M.I. Hümmel“On our way.” Aardewerken beeldje. Gemerkt. Century collection 1992. Model 1987. Eau 794.
#634Een stuk koraal met houten sokkel.
A piece of coral with a wooden base.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#404“Reitdiep, Hooimijt, Polderschuit.” Acryl op board. Draagt monogram.
“Reitdiep, Hooimijt, Polderschuit.” Acrylic on board. Wears monogram.No longer availableDim. 34 x 52 cmEstimate: € 380 / 550