Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Engelse staande ‘moon-face’ klok met opschrift Barnett London.

Een Engelse staande ‘moon-face’ klok met opschrift Barnett London.

An English standing 'moon-face' clock inscribed Barnett London.
Dim. 214 x 50 x 25 cm
SKU: 2609230126.
Categories: Hout, ijzer, Klok, Koper.
Auction day: 26 September 2023 19:00
Catalogue #126
Estimate: € 150 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #275

    Een antiek eikenhouten commode met koperen ornamenten, 2 deuren en 2 laden.

    An antique oak chest of drawers with copper ornaments, 2 doors and 2 drawers.
    No longer available
    Dim. 129 x 148 x 62cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #538

    Een mahonie en wortel gefineerde commode met bronzen putti en ornamenten in Louis XV stijl. 2 laden en marmeren blad.

    A mahogany and root veneered chest of drawers with bronze putti and ornaments in Louis XV style. 2 drawers and marble top.
    No longer available
    Dim. 88 x 120 x 53cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #586

    Een massief houten eendeurs kleerkast.

    A solid wooden one door wardrobe.
    No longer available
    Dim. 203 x 109 x 64cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #557

    Een porseleinen servies met vergulde randen. Limoges France.

    A porcelain dinnerware set with gilded edges. Limoges France.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #214

    Een icoon op paneel met 4 afbeeldingen van religieuze taferelen.

    An icon on a panel with 4 images of religious scenes.
    No longer available
    Dim. 40 x 32cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #555

    Een chest-on-chest met 3 schuifladen onderaan en 6 bovenaan.

    A chest-on-chest with 3 drawers at the bottom and 6 at the top.
    No longer available
    Dim. 170 x 103 x 52cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #265

    Een massief eikenhouten commode met koperen ornamenten, 2 deuren en 2 laden.

    A solid oak chest of drawers with copper ornaments, 2 doors and 2 drawers.
    No longer available
    Dim. 118 x 165 x 60cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #673

    Een lot van 2 verchroomde kandelaars/tafellampen uit de tweede helft van de vorige eeuw.

    A pair of chrome candlesticks/table lamps from the second half of the previous century.
    No longer available
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #107

    Een smeedijzeren rozentak.

    A wrought iron rose branch.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #607

    Een masker in gesculpteerd hout, Punu, Gabon.

    A mask in carved wood, Punu, Gabon.
    No longer available
    Dim. h 34 x b 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #301
    Paul Sersté

    Een lot van 2 kinderhoofdjes waarvan een houten beeldje gesigneerd Patrick op sokkel en een terracotta hoofdje getekend P Sersté, Belgium, eveneens op sokkel.

    A lot of 2 child's heads, one wooden sculpture signed Patrick on a pedestal, and a terracotta head signed P Sersté, Belgium, also on a pedestal.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #572

    Een vintage design tafel met gechromeerd frame en fumé glazen blad.

    A vintage design table with chrome frame and fumé glass top.
    No longer available
    Dim. 74 x 180 x 90cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #569

    Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.

    A round butler mirror with a gilded wooden frame.
    No longer available
    Dim. Ø64cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #208

    Een geajouteerd schaaltje op voet van zilver. Keuren van Chester.

    A small silver gilded dish on a pedestal. Hallmarks from Chester.
    No longer available
    Dim. h:10 cm Ø 13 cm 123,70 g
    Estimate: € 35 / 45
  • #543

    Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde elementen aan de panelen.

    A large oak wardrobe, 2 doors with sculpted elements on the panels.
    No longer available
    Dim. 232 x 179 x 59cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #583

    Een kamerscherm uit gewhitewashed bamboe met 4 panelen.

    A room divider made of whitewashed bamboo with 4 panels.
    No longer available
    Dim. 197 x 200cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #201

    Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.

    A bookcase in stained wood genre sorgue with two high doors. English style.
    No longer available
    Dim. 218 x 133 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #617

    Een masker in gesculpteerd hout, Baoule, Ivoorkust.

    A mask in carved wood, Baoule, Ivory Coast.
    No longer available
    Dim. h 43 x b 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #144

    Een lot van 7 neogotische eikenhouten panelen. Gesculpteerde details.

    lot of 7 neo-gothic oak panels. Sculpted details.
    No longer available
    Dim. 68 x 48cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #568

    Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.

    A round butler mirror with a gilded wooden frame.
    No longer available
    Dim. Ø64cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #205

    Een massief eikenhouten linnenkast, twee-deurs. Herstelling aan stukje boven scharnier.

    A solid oak linen cupboard, two-door. Repair to small piece above hinge.
    No longer available
    Dim. 230 x 160 x 47cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #198

    Een houten vitrinekast met goudkleurige patina in Louis XVI stijl. 3 glazen schabben.

    A wooden display cabinet with a gold-colored patina in Louis XVI style. 3 glass shelves.
    No longer available
    Dim. 74 x 68 x 43cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #563

    “De Denker”. Een roestkleurig gepatineerd beeldje, naar Rodin.

    "The Thinker". A rust-colored patinated statue, after Rodin.
    No longer available
    Dim. 26cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #579

    Een rechthoekige hanglantaarn met zwart metalen frame en glazen wanden. Met gesculpteerde rozen ornamenten, glazen kristallen en 3 lichtpunten.

    A rectangular hanging lantern with black metal frame and glass walls. With sculpted rose ornaments, glass crystals and 3 light points.
    No longer available
    Dim. 70 x 37 x 37cm
    Estimate: € 75 / 100

Other lots in this auction

  • #460

    Een 18 karaats geelgouden ring bezet met één diamant oude slijp van +- 0,50 ct. en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    An 18 carat yellow gold ring set with one old cut diamond of approximately 0.50 ct and two rubies with a total weight of approximately 0.30 ct.
    No longer available
    Dim. 5,90 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #651
    Karel Biddeloo

    Willy Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo. De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979) Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986) De koraalb(..)

    Willy Vandersteen. "De Rode Ridder. A lot with various titles, including The Snake God, first edition April 1991 and signed by Karel Biddeloo. Ed. Standaard Uitgeverij.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #402
    Teurelinck

    Een icoon naar Grieks voorbeeld. Gesigneerd.

    An icon following the Greek tradition. Signed.
    No longer available
    Dim. 25 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #577
    Limoges France

    Een porseleinen servies. Onderaan gemerkt CH Field Haviland model Sou-Tcheou.

    A porcelain dinnerware set. Marked at the bottom with CH Field Haviland model Sou-Tcheou.
    No longer available
    Estimate: € 100
  • #103

    Een Art Deco uit marmer gesculpteerd beeld van een roofvogel.

    An Art Deco sculpture of a marble carved bird of prey.
    No longer available
    Dim. 45cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #200

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitaire briljant van +- 2 ct. Color H. Waarschijnlijk SI1.

    An 18 carat white gold ring set with a solitaire brilliant-cut diamond of approximately +- 2 ct. Color H, probably SI1.
    No longer available
    Dim. 3,25 g
    Estimate: € 8000 / 12000
  • #352

    Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde. Met een Arabische tekst.

    A hand-knotted Persian carpet made of silk. With an Arabic text.
    No longer available
    Dim. 75 x 66cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #269
    Noél Jourdan

    ‘Mediteraans zicht met scheepjes’, olieverf op doek, gesigneerd Noél Jourdan.

    "Mediterranean view with boats", oil on canvas, signed Noél Jourdan.
    No longer available
    Dim. h 50 x b 99 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #110

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,49 ct. en diamand baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,28 ct.

    An 18 karat white gold ring set with a central brilliant cut diamond of approximately 0.49 ct. and baguette diamonds with a total weight of approximately 0.28 ct.
    No longer available
    Dim. 3,50 g
    Estimate: € 1200 / 1300
  • #232
    Martin R. Baeyens

    ‘Water Resource 33’, mixed media op printplaat, gesigneerd Martin R. Baeyens.

    'Water Resource 33', mixed media on printed circuit board, signed by Martin R. Baeyens.
    No longer available
    Dim. h 27 x b 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #127
    Internationale Camera Actiengesellschaft

    Een antieke slide projector type “Skioptikon” gemerkt ICA Dresden uit hout en metaal.

    An antique slide projector type "Skioptikon" marked ICA Dresden, made of wood and metal.
    No longer available
    Dim. 57 x 90 x 34cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #202
    Frans Van Tongerloo

    “Weidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd.

    "Weidezicht". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated.
    No longer available
    Dim. 36 x 58cm
    Estimate: € 175 / 225
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More