#639Een houten reclamebord voor snooker.
#328Een paar smeedijzeren haardbokken.
Une paire de chenets en fer forgé.No longer availableDim. 52 x 55 cmEstimate: € 20 / 25 -
#310Een 9 K geelgouden broche bezet met een camee.
Une broche en or jaune 9K sertie d'un camée.No longer availableDim. 8,58 gEstimate: € 60 / 100 -
#375Paul Van DesselPeriod: 1956-2021Serie van zes diverse linosneden. Gesigneerd en gedateerd.
Série de six linogravures diverses. Signées et datées.No longer availableDim. 39 x 57 cmEstimate: € 120 / 200 -
#54Josée MelsenEen gans. Olieverf op papier. Gesigneerd in potlood.
Une oie. Huile sur papier. Signée au crayon.No longer availableDim. 72 x 52 cmEstimate: € 100 / 120 -
#192Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962“Les sans-travail”. Ets. Genummerd 73/100 en gesigneerd buiten de plaat.
“Les sans-travail”. Eau-forte. Numérotée 73/100 et signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 45 x 33 cmEstimate: € 120 / 200 -
#104“Schepen voor de rede van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Navires devant la rade d'Anvers à la rive gauche. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#414BarbieGreat eras; French lady. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Grandes époques, dame française. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#340Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,36 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,36 ct.No longer availableDim. 7,45 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#131“Zeemeermin”. Een gebeeldhouwd stenen kunstwerk.
Sirène . Une œuvre d'art en pierre sculptée.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#542Irene AwretPeriod: 1921 - 2014“Meisje met duiven”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Epreuve d’artiste.
Fille aux pigeons. Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 53 x 37 cmEstimate: € 160 / 180 -
#341“Ken uw land”. Een lot van vijf chromo-albums van de Beukelaar Chicorei.
Ken uw land. Un lot de cinq albums chromo du Beukelaar Chicorei.No longer availableEstimate: € 25 / 35