Other lots in this auction
-
#629Banksy
“Old skool”. Een art-print, genummerd 102/200. Met reliëfstempel van de uitgever en certificaat op de verso.
“Old skool”. Art-print numérotée 102/200. Avec cachet en relief de l’éditeur et certificat au verso.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 220/240 -
#137Delvaux
Een zijden foulard in originele doos.
Foulard en soie dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 88 x 86 cmEstimate: € 150/200 -
#510Il Bisonte
Twee verschillende zilveren hangers met lederen koord. In originele doos en hoesje.
Deux différents pendentifs à corde en cuir. Dans la boîte et le sachet d’origine.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#572Bram Van VeldePeriod: 1895-1981
“Compositie”. Kleurenlitho Gesigneerd en genummerd 24/150.
“Composition”. Litho en couleurs. Signée et numérotée 24/150.No longer availableDim. 35 x 70 cmEstimate: € 120/180 -
#599
Een groot hertengewei.
Grand bois de cerf.No longer availableDim. L. ± 66 cmEstimate: € 80/100 -
#769De Muenynck & De Visscher
Een barometer van notenhoutfineer.
Baromètre en placage de noyer.No longer availableDim. l: 96 cmEstimate: € 80/120 -
#528
Een gebeeldhouwd houten masker. Baoulé, Ivoorkust.
Masque en bois sculpté. Baoulé, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 65/80 -
#512t.c.
“Abstract”. Een collage en gemengde techniek op papier. Draagt monogram.
“Abstraite”. Collage et technique mixte sur papier. Porte monogramme.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 180/220 -
#350
Een lot 18 karaats geelgoud waaronder een kruisje, een paar oorbellen en ringen.
Lot d’or jaune 18 ct dont un croix, une paire de boucles d’oreilles et des bagues.No longer availableDim. 7 gEstimate: € 170/200 -
#40
Een 18 karaats geel gouden schakelketting met bolletjes. Lengte 41 cm.
Chaîne à maillons en or jaune 18 ct aux petites boules. L. 41 cm.No longer availableDim. 4,44 gEstimate: € 120/200 -
#317
Vaasje van polychroom porselein met bloemen in reliëf en handgeschilderde decors met een ruïne en een bloementuil. Twee oren.
Petit vase en porcelaine polychrome décoré de fleurs en relief et de ruines et de fleurs peints à la main. Deux anses.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 40/60 -
#363Hergé
Vier albums van Kuifje: “Het zwarte goud”, “Cokes in voorraad” & “Kuifje in Tibet” in eerste druk en “Raket naar de maan” in tweede druk.
Quatre albums de Kuifje: “Het zwarte goud”, “Cokes in voorraad” et “Kuifje in Tibet”. Première édition et “Raket naar de maan”, deuxième édition.No longer availableEstimate: € 50/80