Other lots in this auction
-
#455Willy Vandersteen
Lot albums “Suske en Wiske”, rode reeks, gekleurd. 52 stuks. Nummers tussen 193 (1983) en 245 (1995) en nummers 256 en 258.
Lot d’albums “Suske en Wiske”, série rouge en couleurs. 52 pièces. Numéros entre 193 (1983) et 245 (1995). Ainsi que les numéros 256 et 258.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#24Aloys De LignièrePeriod: 1889 - 1965
“Portret van Herman Grieten”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Portrait d’Herman Grieten”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 30/50 -
#686
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 250 x 157 cmEstimate: € 40/50 -
#499
“Vlakkencompositie”. Olieverf op doek. Draagt handtekening op de verso.
“Composition géométrique”. Huile sur toile. Porte une signature aux verso.No longer availableDim. 41 x 30 cmEstimate: € 120/180 -
#534
“Compositie”. Aquarel op grijs papier. Gesigneerd ‘Anton Heyboer’.
“Composition”. Aquarelle sur papier gris. Signée Anton Heyboer.No longer availableDim. 73 x 61 cmEstimate: € 180/220 -
#782
Een antieke metalen dubbele vogelkooi.
Ancienne cage à oiseaux double en métal.No longer availableDim. 45 x 63 x 33 cmEstimate: € 120/200 -
#365
Een platina ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,95 ct. VVS en VS.
Bague en platine sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,95 ct VVS et VS.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 1000/1200 -
#727
Een paar vissen van meerkleurig geglazuurd aardewerk gesigneerd door Maurice Fauré. Omstreeks 1930.
Paire de poissons en faïence polychrome signés par Maurice Fauré. Vers 1930.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 40/60 -
#299
“Hoeve aan een vijver”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘S.V.S.’.
“Ferme au bord d’un étang”. Huile sur panneau. Monogrammé S.V.S.No longer availableDim. 26 x 15 cmEstimate: € 80/120 -
#192H. Elstrom
“Chevaux de Trait.” Bronzen beeld van twee natiepaarden op groen marmeren sokkel.
“Chevaux de Trait”. Sculpture en bronze représentant deux “chevaux de nation” sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 200/300 -
#74
“Landschap met watermolen”. Olieverf op doek. Naar voorbeeld van Meindert Hobbema.
“Paysage au moulin à eau”. Huile sur toile. D’après un exemple par Meindert Hobbema.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 200/240 -
#605
Een smeedijzeren luchter met bladermotief en met een meerkleurige centrale coupe van glaspasta. Tijdperk art nouveau.
Lustre en fer forgé orné de fleurs et avec une coupe centrale polychrome en pâte de verre. Epoque art nouveau.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 200/300