Similar lots by type
-
#128
Een paar Engelse kandelaartjes van zilver 925‰. Keuren van Wilmott Maunufacturing Co d.d. 1924 (255 g).
Paire de petits bougeoirs anglais en argent sterling. Poinçons de Wilmott Manufacturing Co de 1924 (255 f).No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/80 -
#287
Een lotje zilver, bestaande uit een mooi opengewerkte en versierde taartschep, een sterling servetring en een kinderlepeltje.
Petit lot d’argent comprenant une pelle à tarte joliment ajourée, un rond de serviette en argent sterling et une cuillère d’enfant.No longer availableDim. 76,6 gEstimate: € 50/60 -
#113
Een kannetje, een schaaltje (Londense keuren, E.J. Lowe, 1918 - ± 205 g) en een suikertang van zilver. De eerste twee Engels, het tangetje Nederlands (± 35 g).
Une verseuse, un petit plat aux poinçons de Londres, E.J. Lowe 1918 - ± 205 g) et une pince à sucre en argent. Les premiers anglais, la pince hollandaise (± 35 g).No longer availableEstimate: € 80/100 -
#223
“Les amis du Zoute - Petit Parcours 1960”. Een zilveren golfbeker op zwart marmeren sokkel. 835 ‰.
“Les amis du Zoute - Petit Parcours 1960”. Coupe de golfe en argent 835‰ sur socle en marbre noir.No longer availableDim. 372 g zilverEstimate: € 100/140 -
#327
Vier portemonneetjes van schildpad en zilver, waarbij één ook met goudinleg.
Quatre petits porte-monnaie en écaille et argent dont un incrusté d’or.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#278
Een lot zilveren voorwerpen, bestaande uit twee verschillende wasstempels, een strooilepel en een schelpvormig pillendoosje. We voegen er een 10 karaats gouden lorgnet aan toe.
Lot d’objets en argent comprenant deux cachets différents, un saupoudroir et une boîte à pilules de forme coquille. Nous ajoutons une lorgnette en or 10 ct.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#112
Een lot van dertien zilveren lepeltjes, getooid met een lama. 900‰.
Lot de treize cuillères en argent, décorées d’un lama. 900‰.No longer availableDim. 150,8 gEstimate: € 40/60 -
#329
Een set van vier kaasbestekken met zilveren handvatten. In etui.
Suite de quatre couverts à fromage aux manches en argent. Dans leur étui.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#197
Een bain-marie van sterling zilver met ajourwerk.
Bain marie en argent sterling ajouré.No longer availableDim. 740, 31 g Ø 23 cmEstimate: € 320/420 -
#322
Een gevarieerd lot zilver, bestaande uit souvenirlepeltjes, gedeeltelijke serveerbestekken en een servetring. We voegen er twee originele wijnstoppen van verzilverd metaal aan toe.
Lot d’argent varié comprenant des cuillères de souvenir, des parties de couverts et un rond de serviette. Nous ajoutons deux bouchons à vins originales en métal argenté.No longer availableDim. 603,10 gr zilverEstimate: € 50/80 -
#298
Een paar zilveren zoutvaatjes in de vorm van vissen met glazen recipiëntjes.
Paire de salières en argent en forme de poissons aux récipients en verre.No longer availableDim. h: 6 cmEstimate: € 30/50 -
#153
Twee etuis met twaalf zilveren lepeltjes en twaalf zilveren vorkjes.
Deux étuis contenant douze petites cuillères et douze fourchettes en argent.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#227
Een avondtasje van zilveren maliën. Binnenin een bijpassend zilveren geldbeursje. 830‰.
Sac de soir aux maillons en argent. A l’intérieur une petite bourse en argent 830‰.No longer availableDim. 295,24 gr zilverEstimate: € 80/100 -
#423
Een paar borstels van zilver en schildpad. Eén met merken van Birmingham.
Paire de brosses en argent et écaille. Une avec les marques de Birmingham.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#250
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met 22 diamanten princess cut met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct. en een centrale fancy color diamant princess cut van ± 1,40 ct. V.S. En met certificaat HRD Antwerpen.
Bague en or blanc 18 ct sertie de 22 diamants taillés en princesse ayant un poids totale de ± 0,90 ct et un diamant fancy colour central taillé en princesse de ± 1,40 ct V.S. Certificat de l’HRD.No longer availableEstimate: € 7500/8500 -
#183
Een art nouveau wandelstok met een 800‰ zilveren handvat.
Canne art nouveau à manche en argent 800‰.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#178
Een art deco wandelstok met een 800‰ zilveren handvat.
Canne art déco à manche en argent 800‰.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#235
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,80 ct. en twee kleuren saffier met een gezamenlijk gewicht van ± 3,25 ct. en een grote tweekleurige kwarts van ± 40 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,80 et de saphirs en deux couleurs ayant un poids total de ± 3,25 ct et d’un grand quartz bicolore de ± 40 ct.No longer availableEstimate: € 4600/4800 -
#123
Een opengewerkt broodmandje van 800‰ zilver (217 g).
Panier ajouré en argent 800‰ (217 g).No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#160
Een parelsnoer met 18 karaats geel gouden slot bezet met aan beide kanten briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct.
Collier de perles au fermoir en or jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,24 ct.No longer availableEstimate: € 380/450 -
#361Lodewijk Van Boeckel
Een fotokader van smeedijzer, versierd met rozen. Gesigneerd.
Cadre à photographies en fer forgé décoré de roses. Signé.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 50/80 -
#479
“Badende naakten”. Olieverf op paneel.
“Baigneuses”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 37 x 30 cmEstimate: € 100/150 -
#60
Twee verschillende 18 karaats geel gouden zegelringen met initialen.
Deux différentes bagues aux initiales en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,88 gEstimate: € 120/180 -
#204
“Napoleontische veldslag tussen Franse infanterie en Oosterijkse cavalerie.” Circa 1800. Fijne aquarel op papier.
“Combat napoléonien entre l’Infanterie française et la Cavalerie autrichienne”. Vers 1800. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 22 x 32 cmEstimate: € 180/200 -
#7
Een handgeschilderd miniatuur damesportret op karton.
“Portrait de dame”. Miniature peinte à la main sur carton.No longer availableDim. 10 x 7,5 cmEstimate: € 70/100 -
#454Antonio Corona
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1999.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée et datée 1999.No longer availableDim. 30 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#476Kashan
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 249 x 167 cmEstimate: € 120/200 -
#690
Lot van 9 stuks grafisch werk: “Preekstoel nr 1”. Kopergravure van Georg Hertel naar F. X. Haberman, genummerd 166. Medio XVIIIde eeuw (23 x 36 cm). “Kirche Skt Martin zu Worms”. 3 kopergravures van Wilhelm Bayrer naar E. Gladbach, Darmstadt 1866 (56 x 37 cm). 5 vellen met potloodschetsen voor plafond-en wandversieringen (50 x 34 cm).
Lot de gravure 9 pièces: “Chaire d’église n° 1”. Gravure sur cuivre par Georg Hertel d’après F.X. Haberman, numérotée 166. Milieu du XVIIIe siècle (23 x 36 cm). “Kirche Skt Martin zu Worms”. 3 gravures sur cuivre par Wilhelm Bayrer d’après E. Gladbach, Darmstadt 1866 (56 x 37 cm). 5 pages aux croquis en crayon pour des décorations murales et de plafond.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#174Julien StappersPeriod: 1875 - 1960
“Frans dorpszichtje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village français”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 180/260 -
#583
Een cachepot van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor bloeiende struiken met vogels.
Cache-pot en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose aux arbustes en fleurs et oiseaux.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 800/840 -
#718
Een bronzen damesprofiel op marmeren sokkel. Tijdperk art deco.
Profile de dame en bronze sur socle en marbre. Epoque art déco.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 35/45