#546Een antiek Chinees wollen tapijt. Slijtage.
#451Slangenhuid.
Peau de serpent.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#320Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een diamant van ± 0,30 ct.
#152“Parkboulevard met paardenkoets”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘Nestor’.
Parc boulevard avec calèche . Huile sur toile. Signée Nestor .No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 150 / 200 -
#75Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,42 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de diamants d'un poids combiné de ± 1,42 ct.No longer availableDim. 5,55 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#282Kristin De Poorter“Het Schaap, de Koe, de Geit en de leeuw”. Drie potloodtekeningen op papier. Allen gesigneerd en gedateerd ‘94.
“Le Mouton, la Vache, La chèvre et le Lion”. Trois dessins en crayon sur papier. Signés et datés ‘94.No longer availableDim. 54 x 42 cmEstimate: € 60 / 100 -
#288“Olifant en leeuw”. Een bronzen groep op bruingeaderd zwart marmer.
Eléphant et Lion . Un groupe de bronze sur marbre noir veiné de brun.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#729Opsomer“Kaaizicht in de binnenstad.” Ets op papier. Genummerd: 93/100. Gesigneerd buiten de plaat.
Vue quai au centre ville. Gravure sur papier. Numérotée: 93/100. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 49 x 41 cmEstimate: € 20 / 30 -
#316Een antiek houten meubel met twee paneeldeuren en een uitneembaar zijpaneel.
Un meuble ancien en bois avec deux portes à panneaux et un panneau latéral amovible.No longer availableDim. 132 x 136 x 75 cmEstimate: € 80 / 120