#612Een Chinese porseleinen jardinière.
#90Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de diamants blancs et noirs avec un poids combiné de ± 0,52 ct.No longer availableDim. 5,78 gEstimate: € 600 / 700 -
#810Een serveerwagentje van gefineerd hout en messing.
#242Renée PrinzPeriod: 1883 - 1973“Stilleven met kruik en sinaasappels”. Een krijttekening op papier. Gesigneerd.
Nature morte avec cruche et oranges . Dessin à la craie sur papier. Signé.No longer availableDim. 67 x 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#558Een Perzische aardewerken tegel.
#201Val St-LambertEen kristallen amberkleurige vaas versierd met bloemen. Gesigneerd op de buik.
Un vase en cristal de couleur ambre décoré de fleurs. Signé sur le ventre.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 180 / 250 -
#706Een rechthoekig en een ovaal Chinees wollen tapijtje.
#17Een gesculpteerde ebbenhouten bureaukalender versierd met een drakenmotief, voorzien van een kalender, een thermometer en een zakhorloge (slijtage) aan een haakje. Begin XXste eeuw.
Un calendrier de bureau en ébène sculpté décoré d'un motif de dragon, avec un calendrier, un thermomètre et une montre de poche (usure) sur un crochet. Début du XXème siècle.No longer availableDim. 28 x 19 cmEstimate: € 80 / 120