#451Slangenhuid.
Peau de serpent.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#134Félix Van Den Eycken“Jongensportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Belgische school, XIXe eeuw.
Portrait de garçon . Huile sur toile. Signée. Ecole belge du XIXe siècle.No longer availableDim. 65 x 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#679Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage fluvial . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 75 x 115 cmEstimate: € 160 / 220 -
#143Een schouwpendule van groen marmer, versierd met verguld bronzen beslag in de vorm van twee zwanenhalzen op de zijkanten en bovenaan getooid met een adelaar. Met slinger en sleutel.
Une pendule de cheminée en marbre vert, décorée de garnitures en bronze doré en forme de deux cols de cygne sur les côtés et avec un aigle sur le dessus. Avec pendule et clé.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#188Een paar gietijzeren tuinvaasjes.
#558Een Perzische aardewerken tegel.
#710Een antieke houten hoedenvorm.
#263Steiff‘Arco’ & ‘Lummy’. Twee pluchen ijsbeertjes. Nieuwstaat.
#518“Abstract”. Een zwartgepatineerd beeld van terracotta. Onderaan gemonogrammeerd ‘HH’ (voor Hartung?) en genummerd.
Abstrait . Une statue en terre cuite patinée noire. Monogrammée HH (pour Hartung?) Et numérotée en bas.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 220 / 240 -
#196Een Engelse linenpress van mahoniehoutfineer met onderaan twee grote en twee kleine laden. XIXe eeuw. Lichte fineerschade aan de kap.
Une presse à linge en placage d'acajou anglais avec deux grands et deux petits tiroirs en bas. XIXème siècle. Légers dégâts de placage à la corniche.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#155Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 56,63 gEstimate: € 1400 / 1600