#450Een Elisabethan stoeltje van deels gedraaid eikenhout.
#433Capodimonte“Spelende kinderen”. Twee groepjes van meerkleurig porselein naar ontwerp van Luigi Benacchio. Gemerkt.
Enfants jouant . Deux groupes de porcelaine multicolore, conçus par Luigi Benacchio. Marqué.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#292“Personages en klein vee bij een kerkruïne in een bergrijk landschap met riviertje”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXe eeuw. Op te frissen.
Personnages et petit bétail près d'une ruine d'église dans un paysage montagneux avec une rivière . Huile sur toile. Aucune signature. XIXème siècle. À rafraîchir.No longer availableDim. 46 x 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#607DelvauxEen bruin lederen handtas, model ‘Baltimore’.
#617“De Luitspeelster”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
#680Een tweeledige XIXe eeuwse eikenhouten vitrinekast met onderaan drie paneeldeuren. Zonder glas.
#101“King Edward VIII”. Stenen hoofd op zwarte granieten sokkel.
#777Een grote en diepe Hollandse schotel van meerkleurig aardewerk.
#755Een oude Engelse verrekijker in lederen tas.
Jumelles anglaises anciennes dans étui en cuir.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 50