#342Frans NackaertsPeriod: 1884-1948“Boerenkoppel op het land”. Een linosnede, gemonogrammeerd.
"Peasant couple on the land". A linocut, monogrammed.No longer availableDim. 26 - 38 cmEstimate: € 20 / 30 -
#545Tweedelige Lodewijk XV kast van gebeeldhouwd eikenhout. Onderaan twee deuren en twee laden, bovenaan twee beglaasde deuren. Luik, XVIIIde eeuw.
#423Twee Afrikaanse hoofden van keramiek.
Two African ceramic heads.No longer availableDim. h28cmEstimate: € 40 / 50 -
#604Marino De Vos“Akkerlandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Schilfering van de verf.
#688Palissy, EnglandIncompleet aardewerken servies met jachtdecor. Onderaan gemerkt ‘A member of the Royal Worcester Group; Game series.’ Bestaande uit 5 grote, 8 middelgrote en 8 kleine diepe borden, met 8 kommen en een melkkannetje.
#393Een lot van twee kristallen vazen. Eén kleurloze, gemerkt Val St. Lambert, de andere geel in de massa.
A lot of two crystal vases. One colourless, marked Val St. Lambert, the other yellow in the mass.No longer availableDim. h 25 & 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#392“Bloemenmarkt te Parijs.” Olieverf op doek.
#241Een bronzen beeldje in de vorm van een kinderhoofd.
#679Zestien verschillende schelpen waaronder zeesterren, zee-egel e.a.
Sixteen different shells including starfish, sea urchin and others.No longer availableEstimate: € 120 / 150