Other lots in this auction
-
#457Een art deco karafje met zes borreltjes met vergulde decors.
Une petite carafe Art Déco et six petist verres, décors dorés.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#526Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte verkleuring.
Une carpette orientale en laine nouée main. Légère décoloration.No longer availableDim. 278 x 140 cmEstimate: € 40 / 50 -
#160Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 1,98 gEstimate: € 280 / 350 -
#358Een porseleinen kommetje met meerkleurig porselein met messingen montuur en een siervaasje van Samson.
Un petit bol en porcelaine polychrome et montures en laiton et un petit vase de Samson.No longer availableDim. l: 32 & h: 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#306Een eikenhouten commode met garderobe en nachtkastje.
Une commode en chêne, une garde-robe et une table de nuit.No longer availableDim. 195 x 140 en 80 x 125 cmEstimate: € 100 / 120 -
#766BocharaKarpet van wol met een Gül-motief op rode fond. Handgeknoopt.
Carpette d’Orient en laine à motif Gül sur fond rouge. Nouée main.No longer availableDim. 156 x 108 cmEstimate: € 80 / 100 -
#804Lot van zes kopjes en schoteltjes van Chinees porselein met diverse decors. Enkele kleine schilfertjes en haartjes.
Un lot de six tasses et sous-tasses en porcelaine chinoise, décors divers. Quelques cheveux et éclats.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#197“Labradora”. Beeld gesigneerd Miro en genummerd 100/2500. Met certificaat.
”Labradora”. Une statue signée Miro et numérotée 100/2500. Avec certificat.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 200 / 250 -
#671Een paar moderne polychrome Chinees porseleinen vazen. Met figuren in het decor.
Une paire de vases modernes en porcelaine chinoise polychrome. Décoration de figures.No longer availableDim. h 94Estimate: € 200 / 240 -
#62Bichebois“Vue générale du Pèrre-Lachaise”. Een lithografie naar een werk Fichot.
”Vue générale du Père-Lachaise”. Une lithographie d’après une oeuvre par Fichot.No longer availableDim. 24,5 x 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#24Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947Zes kleurenprenten. Gesigneerd.
Six estampes en couleurs. Signées.No longer availableDim. 16,5 x 16,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#836KazakEen wollen loper en een klein karpetje. Handgeknoopt.
Couloir en laine et petite carpette. Noués à la main.No longer availableDim. 195 x 64 & 61 x 60 cmEstimate: € 40 / 60

