Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een ex libris, toegeschreven aan Félicien Rops.

Een ex libris, toegeschreven aan Félicien Rops.

Ex Libris attribué à Félicien Rops.
Dim. 14 x 9,5 cm
SKU: 0702170792.
Category: Grafiek.
Auction day: 8 February 2017 19:00
Catalogue #792
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #94

    Een lot van vier grafische werken, bestaande uit een interieur van Pieter Stobbaerts; een lithografie van Michaux; een ets van E. Tyck en een gravure naar Linnig.

    Lot de quatre oeuvres graphiques comprenant un intérieur par Peter Stobbaerts, une lithographie par Michaux, une eau-forte par E. Tyck et une gravure d’après Linnig.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #447

    Een paar schotels van Delfts aardewerk. Blauw en wit decor. Gemerkt van De Byl.

    Paire de plats en faïence de Delft à décor bleu et blanc. Marque de De Byl.
    No longer available
    Dim. Ø 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #2

    “De slag om Deurne tussen de Spanjaards en de Staatsknechten, waarbij de kerk en het dorp afbrandden”. Een oude gravure door Fr. Hoberger.

    “La bataille de Deurne entre les espagnols et les soldats de l’état pendant laquelle l’église et le village brûlaient”. Ancienne gravure par Fr. Hoberger.
    No longer available
    Dim. 19 x 27,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #399
    Henri Thomas
    Period: 1878 - 1972

    “La toison de Phryné”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Met toeschrijving.

    “La toison de Phryné”. Eau forte en couleurs. Signée hors planche. Avec attribution.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 18,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #700

    Een lot lithografieën met betrekking tot architectuur: - 6 exemplaren met als thema “Le Moyen-age Monumental et Archeologique. Lemercier, Parijs. - 11 litho’s van architectonische studies van verschillende ontwerpers. - 4 aquatinten van Castellin, Rossi.

    Lot de lithographies concernant l’architecture: - 6 exemplaires avec comme thème “Le Moyen-age Monumental et Archéologique. Lemercier, Paris. - 11 lithos d’études architecturales par différents dessinateurs. - 4 aquatintes par Castellin, Rossi.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #394
    Louis Icart

    “Dame met kaarten”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Dame aux cartes”. Lithographie. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 35 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #680

    Een lot gravures, waarbij 8 exemplaren met als thema gevangenis en 13 exemplaren met als thema beroepen.

    Lot de gravures dont 8 exemplaires traitant des prisons et 13 exemplaires traitant des professions.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #654

    Een lot van elf oude foto’s in passe-partout met zichten op Oberammergau.

    Lot de onze photos anciennes dans des passe-partout avec des vues sur Oberammergau.
    No longer available
    Estimate: € 55 / 75
  • #429
    Staf De Smedt

    “Droomextase”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 36/200 buiten de plaat.

    “Extase de rêve”. Lithographie. Signée et numérotée 36/200 hors planche.
    No longer available
    Dim. 29,5 x 22,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #358

    Een paar messingen schijfkandelaars.

    Paire de bougeoirs aux disques en laiton.
    No longer available
    Dim. H. 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #442

    “Boerenpaard”. Zeefdruk naar Ost. Niet gesigneerd.

    “Cheval de trait”. Sérigraphie d’après Alfred Ost. Non signée.
    No longer available
    Dim. 31 x 39 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #710
    Robert Benard
    Period: 1734 - 1777

    Een lot kopergravures: - 8 exemplaren met als thema “Alphabets Anciens et Modernes” en “Marines” uit “Recueil de Planches, sur les sciences, les arts libéraux et les arts mécaniques avec leur explication” van Denis Diderot en Jean Le Rond d’ Alembert. Parijs, 1763 & 1769. - 4 exemplaren met als thema “Art Militaire” uit “Recueil de planches de l’Encyclopédie par ordre de matières. Parijs, Pancoucke - Luik, Plomteux, 1789. - 8 exemplaren met als thema “Histoire Naturelle, Ornithologie”.(..)

    Lot de 20 gravures sur cuivre: - 8 exemplaire aux thèmes “Alphabets Anciens et Modernes” et “Marines” de “Recueil de Planches, sur les sciences, les arts libéraux et les arts mécaniques avec leur explication” par Denis Diderot et Jean Le Rond d’ Alembert. Paris, 1763 & 1769. - 4 exemplaires au thème “Art Militaire” de “Recueil de planches de l’Encyclopédie par ordre de matières. Paris, Pancoucke - Liège, Plomteux, 1789. - 8 exemplaires au thème “Histoire Naturelle, Ornithologie”. (..)
    No longer available
    Dim. 35 x 22 & 18,5 x 22 & 18 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #367

    Een paar messingen neobarokke kandelaars.

    Paire de candélabres de style baroque en laiton.
    No longer available
    Dim. H. 61 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #62
    Marie Segers
    Period: 1922 - 1979

    “Damesportret”. Aquatint en droge naald. Toegeschreven aan.

    “Portrait de dame”. Aquatinte et pointe sèche. Attribué à.
    No longer available
    Dim. 35 x 25,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #404

    Een lot grafiek, bestaande uit twee etsen van Albert Geudens (één zonder kader) en een kleurenets van Roger Hebbelinck. de laatste genummerd 275/300.

    Lot de gravures comprenant deux eaux fortes par Albert Geudens (une sans cadre) et une eau forte en couleurs par Roger Hebbelinck numérotée 275/300.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #232
    Dominique d’Orange

    “Terrasgezicht”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 1061/1250 buiten de plaat.

    “Vue de terrasse”. Sérigraphie. Signée et numérotée 1061/1250 hors planche.
    No longer available
    Dim. 58 x 43 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #672
    Chikanobu

    Een ingekleurde Japanse houtsnede met een voorstelling van vier Geisha’s. Eind XIXe eeuw.

    Gravure sur bois japonaise en couleurs représentant quatre geisha. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 17 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #234
    R. Collin

    “Mariae Annae Neoburgicae Palatinae.” XVIIIde eeuwse gravure.

    “Mariae Annae Neoburgicae Palatinae”. Gravure du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 45,5 x 33,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #424

    Een oude Japanse houtsnede. Gesigneerd. Slijtage.

    Gravure sur bois japonaise. Signée. Usures.
    No longer available
    Dim. 28,5 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #487

    Een miniatuur samoeraihelm.

    Casque de samurai miniature.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #24

    Een lot van vijf kaders met olieverfschilderijen en reproducties.

    Lot de cinq cadres contenant des peintures à l’huile et des reproductions.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40
  • #304

    “Akker” & “Anatomie der Liebe III”. Een lithografie en een kleurenets. De eerste gesigneerd, genummerd 7/15 en gedateerd 1975. De tweede gesigneerd ‘Jeliuck’, genummerd 3/4 en gedateerd ‘70. Tsjechië.

    “Akker” et “Anatomie der Liebe III”. Une litho et une eau forte en couleurs. La première signée, numérotée 7/15 et datée 1975. La deuxième signée Jelluck, numérotée 3/4 et datée ‘70. Travail tchèque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #14
    Eugéne Joors
    Period: 1850 - 1910

    “Christus met de doornkroon”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.

    “Le Christ à la couronne d‘épines. Eau-forte. Signée dans la planche.
    No longer available
    Dim. 35,5 x 20,5 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #414
    Jef Vaes

    “Save us, het laatste gebed der vogels”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 6/10 buiten de plaat.

    “Save us, la dernière prière des oiseaux”. Eau forte en couleurs. Signée et numérotée 6/10 hors planche.
    No longer available
    Dim. 15,5 x 15,5 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #83

    Kleine koets met vier paarden en drie personages. Groepje van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.

    Petite calèche à quatre chevaux et trois personnages. Groupe en porcelaine de Saxe polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #668

    “De boodschappenjongen” Een groep van meerkleurig biscuit. Gemerkt ‘Capodimonte’ & “Zusjes”. Een groep van deels lichtgrijs gepatineerd biscuit. Gesigneerd ‘Barbetta’ en genummerd 334/1000.

    “Faire des courses”. Groupe en biscuit polychrome. Marque de Capodimonte. Et “Soeurs”. Groupe en biscuit à patine grise signé Barbetta et numéroté 334/1000.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #590
    Emile Joseph Carlier
    Period: 1849- 1927

    “Boer met houweel en spade”. Een bronzen beeldje. Gesigneerd.

    “Paysan aux pelle et pioche”. Statuette en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #430

    Een mahoniehouten bureaustoel. Lederen zit te vervangen.

    Chaise de bureau en acajou. Cuir à remplacer.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #408

    Een mahoniehouten scribaan.

    Scriban en acajou.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #203

    Een bronzen pendule gedragen door een olifant en getooid met een Chinees met een parasol.

    Pendule en bronze portée par un éléphant et surmontée d’un Chinois à l’ombrelle.
    No longer available
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 2200 / 2600
  • #95

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,46 ct.

    Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,46 ct.
    No longer available
    Dim. 4,12 g
    Estimate: € 1100 / 1200
  • #206

    Een groot Engels dubbelzijdig bureau met en gevacheteerd blad en drie laden in de gordel. De twee ladenblokken telkens met drie laden.

    Grand bureau plat anglais à double face et à tablette recouverte de vachette, ouvrant à trois tiroirs en ceinture et à deux fois trois tiroirs dans les caissons.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #718

    Een bronzen damesprofiel op marmeren sokkel. Tijdperk art deco.

    Profile de dame en bronze sur socle en marbre. Epoque art déco.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #276

    Een Engelse bibliotheek-secretaire van mahoniehout met onderaan twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan twee gevitreerde deuren.

    Bibliothèque-secrétaire anglais en acajou, le bas à deux portes pleines en dessous de l’abattant. Le haut à deux portes vitrées.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #688

    Een merkwaardig koperen inktstel met twee beweegbare kandelaars, een kristallen inktpot en versierd met een engeltje op een hekje. We voegen er een kaarsenschaartje en een brievenopener aan toe.

    Remarquable encrier en cuivre comprenant deux candélabres, un encrier en cristal surmonté d’un angelot sur une grille. Nous ajoutons une mouchette et un coupe papier.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #478

    Een werpmes van de Kipinga, Azande.

    Couteau de jet des Kipinga, Azande.
    No longer available
    Estimate: € 45 / 60
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 februari 2017

De veiling is volledig - 845 loten online. Catalogus beschikbaar in .pdf en .xls

7 February 2017 19:00
8 February 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 February 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More