Similar lots by type
-
#399Henri ThomasPeriod: 1878 - 1972
“La toison de Phryné”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Met toeschrijving.
“La toison de Phryné”. Eau forte en couleurs. Signée hors planche. Avec attribution.No longer availableDim. 23,5 x 18,5 cmEstimate: € 25/35 -
#234R. Collin
“Mariae Annae Neoburgicae Palatinae.” XVIIIde eeuwse gravure.
“Mariae Annae Neoburgicae Palatinae”. Gravure du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 45,5 x 33,5 cmEstimate: € 50 /80 -
#700
Een lot lithografieën met betrekking tot architectuur:- 6 exemplaren met als thema “Le Moyen-age Monumental et Archeologique. Lemercier, Parijs.- 11 litho’s van architectonische studies van verschillende ontwerpers.- 4 aquatinten van Castellin, Rossi.
Lot de lithographies concernant l’architecture:- 6 exemplaires avec comme thème “Le Moyen-age Monumental et Archéologique. Lemercier, Paris.- 11 lithos d’études architecturales par différents dessinateurs.- 4 aquatintes par Castellin, Rossi.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#680
Een lot gravures, waarbij 8 exemplaren met als thema gevangenis en 13 exemplaren met als thema beroepen.
Lot de gravures dont 8 exemplaires traitant des prisons et 13 exemplaires traitant des professions.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#442
“Boerenpaard”. Zeefdruk naar Ost. Niet gesigneerd.
“Cheval de trait”. Sérigraphie d’après Alfred Ost. Non signée.No longer availableDim. 31 x 39 cmEstimate: € 20/30 -
#358
Een paar messingen schijfkandelaars.
Paire de bougeoirs aux disques en laiton.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 60/80 -
#2
“De slag om Deurne tussen de Spanjaards en de Staatsknechten, waarbij de kerk en het dorp afbrandden”. Een oude gravure door Fr. Hoberger.
“La bataille de Deurne entre les espagnols et les soldats de l’état pendant laquelle l’église et le village brûlaient”. Ancienne gravure par Fr. Hoberger.No longer availableDim. 19 x 27,5 cmEstimate: € 40/50 -
#14Eugéne JoorsPeriod: 1850 - 1910
“Christus met de doornkroon”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.
“Le Christ à la couronne d‘épines. Eau-forte. Signée dans la planche.No longer availableDim. 35,5 x 20,5 cmEstimate: € 25/45 -
#394Louis Icart
“Dame met kaarten”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Dame aux cartes”. Lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 35 x 46 cmEstimate: € 80/120 -
#94
Een lot van vier grafische werken, bestaande uit een interieur van Pieter Stobbaerts; een lithografie van Michaux; een ets van E. Tyck en een gravure naar Linnig.
Lot de quatre oeuvres graphiques comprenant un intérieur par Peter Stobbaerts, une lithographie par Michaux, une eau-forte par E. Tyck et une gravure d’après Linnig.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#447
Een paar schotels van Delfts aardewerk. Blauw en wit decor. Gemerkt van De Byl.
Paire de plats en faïence de Delft à décor bleu et blanc. Marque de De Byl.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 120/200 -
#487
Een miniatuur samoeraihelm.
Casque de samurai miniature.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#404
Een lot grafiek, bestaande uit twee etsen van Albert Geudens (één zonder kader) en een kleurenets van Roger Hebbelinck. de laatste genummerd 275/300.
Lot de gravures comprenant deux eaux fortes par Albert Geudens (une sans cadre) et une eau forte en couleurs par Roger Hebbelinck numérotée 275/300.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#672Chikanobu
Een ingekleurde Japanse houtsnede met een voorstelling van vier Geisha’s. Eind XIXe eeuw.
Gravure sur bois japonaise en couleurs représentant quatre geisha. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#424
Een oude Japanse houtsnede. Gesigneerd. Slijtage.
Gravure sur bois japonaise. Signée. Usures.No longer availableDim. 28,5 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#62Marie SegersPeriod: 1922 - 1979
“Damesportret”. Aquatint en droge naald. Toegeschreven aan.
“Portrait de dame”. Aquatinte et pointe sèche. Attribué à.No longer availableDim. 35 x 25,5 cmEstimate: € 30/50 -
#304
“Akker” & “Anatomie der Liebe III”. Een lithografie en een kleurenets. De eerste gesigneerd, genummerd 7/15 en gedateerd 1975. De tweede gesigneerd ‘Jeliuck’, genummerd 3/4 en gedateerd ‘70. Tsjechië.
“Akker” et “Anatomie der Liebe III”. Une litho et une eau forte en couleurs. La première signée, numérotée 7/15 et datée 1975. La deuxième signée Jelluck, numérotée 3/4 et datée ‘70. Travail tchèque.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#429Staf De Smedt
“Droomextase”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 36/200 buiten de plaat.
“Extase de rêve”. Lithographie. Signée et numérotée 36/200 hors planche.No longer availableDim. 29,5 x 22,5 cmEstimate: € 40/60 -
#232Dominique d’Orange
“Terrasgezicht”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 1061/1250 buiten de plaat.
“Vue de terrasse”. Sérigraphie. Signée et numérotée 1061/1250 hors planche.No longer availableDim. 58 x 43 cmEstimate: € 50/80 -
#24
Een lot van vijf kaders met olieverfschilderijen en reproducties.
Lot de cinq cadres contenant des peintures à l’huile et des reproductions.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#654
Een lot van elf oude foto’s in passe-partout met zichten op Oberammergau.
Lot de onze photos anciennes dans des passe-partout avec des vues sur Oberammergau.No longer availableEstimate: € 55/75 -
#414Jef Vaes
“Save us, het laatste gebed der vogels”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 6/10 buiten de plaat.
“Save us, la dernière prière des oiseaux”. Eau forte en couleurs. Signée et numérotée 6/10 hors planche.No longer availableDim. 15,5 x 15,5 cmEstimate: € 30/40 -
#710Robert BenardPeriod: 1734 - 1777
Een lot kopergravures:- 8 exemplaren met als thema “Alphabets Anciens et Modernes” en “Marines” uit “Recueil de Planches, sur les sciences, les arts libéraux et les arts mécaniques avec leur explication” van Denis Diderot en Jean Le Rond d’ Alembert. Parijs, 1763 & 1769.- 4 exemplaren met als thema “Art Militaire” uit “Recueil de planches de l’Encyclopédie par ordre de matières. Parijs, Pancoucke - Luik, Plomteux, 1789.- 8 exemplaren met als thema “Histoire Naturelle, Ornithologie”.(..)
Lot de 20 gravures sur cuivre:- 8 exemplaire aux thèmes “Alphabets Anciens et Modernes” et “Marines” de “Recueil de Planches, sur les sciences, les arts libéraux et les arts mécaniques avec leur explication” par Denis Diderot et Jean Le Rond d’ Alembert. Paris, 1763 & 1769.- 4 exemplaires au thème “Art Militaire” de “Recueil de planches de l’Encyclopédie par ordre de matières. Paris, Pancoucke - Liège, Plomteux, 1789.- 8 exemplaires au thème “Histoire Naturelle, Ornithologie”.(..)No longer availableDim. 35 x 22 & 18,5 x 22 & 18 x 25 cmEstimate: € 80/120 -
#367
Een paar messingen neobarokke kandelaars.
Paire de candélabres de style baroque en laiton.No longer availableDim. H. 61 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#443
Een lot blauw en wit aardewerk en porselein, bestaande uit twee Delftse tegels, twee verschillende kommetjes met onderbordjes en twee schoteltjes.
Lot de faïences bleues et blanches comprenant deux carreaux de Delft, deux bols différents aux soucoupes et deux petits plats.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#243
“De fluitspeler en de violiste”. Twee bronzen beeldjes. Onleesbaar gesigneerd.
“Le flûtiste et la violoniste”. Deux statuettes en bronze. Illisiblement signées.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60/80 -
#737Giorgio Armani
“Pocket line”. Vijf identieke toiletzakken.
“Pocket line”. Cinq sac de toilette identiques.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#390
Een mahoniehouten tea table met kantelend blad.
Petite table à thé en acajou à tablette abattante.No longer availableDim. Ø: 70 cmEstimate: € 80/100 -
#802
Een geelkoperen luchter met zes lichtpunten in neogotische stijl en versierd met zes schildjes met religieuze afbeeldingen.
Lustre en laiton à six lumières de style gothique, décoré de six écussons aux représentations religieuses.No longer availableDim. Ø 58 cmEstimate: € 80/120 -
#105
Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met 35 robijnen, saffieren en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 4,20 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct serti de 35 rubis, saphirs et émeraudes ayant un poids total de ± 4,20 ct et de brillants ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 92,20 gEstimate: € 3600/4000 -
#590Emile Joseph CarlierPeriod: 1849- 1927
“Boer met houweel en spade”. Een bronzen beeldje. Gesigneerd.
“Paysan aux pelle et pioche”. Statuette en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 260/280 -
#685
Een Kaukazische kelim met floraal decor.
Kilim caucaze à décor floral.No longer availableDim. 336 x 206 cmEstimate: € 120/200 -
#93Mar. de Foret
“De ontroostbare”. Een buste van terracotta. Gesigneerd achteraan.
“L’inconsolable”. Buste en terre cuite. Signé au versoNo longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120/160 -
#228
Een eivormig likeurkeldertje van beschilderd glas met vijf kleine borreltjes en een karafje. Omstreeks 1900.
Cave à liqueur ovoïde en verre peint contenant cinq gouttes et un carafon. Vers 1900.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160/180 -
#233
Een waaier van struisvogelveren.
Eventail de plûmes d’autruche.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#53
Kleine kolompendule. Met vergulde versiering.
Petite pendule à colonnes. Ornements dorés.No longer availableDim. H.25 cmEstimate: € 80/120