#624Charly LeonardPeriod: 1894 - 1953“Zicht op de haven van Guetaria”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1952 op de verso.
“Vue du port de Guetaria”. Huile sur carton. Signé et daté 1952 au verso.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 180 / 240 -
#801Een maskertje en een man op een kameel van brons. Afrikaans werk.
Petit masque et un homme sur un chameau en bronze. Travail africain.No longer availableDim. h: 21 & 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#25Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een camee.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’un camée.No longer availableDim. 3,80 g h: 3 cmEstimate: € 200 / 300 -
#62Davidsen“Speervisser”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Pêcheur à la lance”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 15 x 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#107Een groot en gevarieerd lot verzilverd metaal, met o.a. koffie- en theestellen, bestek, enz.
#344Een serie van zes verzilverd metalen bekers. Gemerkt “Hard Soldered E.P.N.S. De Luxe”.
Suite de six gobelets en métal argenté. Marque “Hard soldered E.P.N.S. de Luxe”.No longer availableDim. H. 12,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#7HummelTwee beeldjes van porselein. Onderaan gemerkt.
Deux statuettes en porcelaine. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#669Frans RondaPeriod: 1899 - 1976“Landschap met huizen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#767Een massief bronzen beeldje van Vishnu.
#431Drie groene vazen van geslepen kristal. Eén met een hoge, rechte rand (H. 18 cm), één kratervaasje met voetstuk en onderaan gemerkt Val Saint-Lambert (H. 15 cm) en een blauwachtige groene vaas (H. 18 cm).
Trois vases en cristal taillé vert. L’un avec bord haut et droit (H. 18 cm), un vase cratère sur piédouche et marque Val Saint-Lambert sous la bae (H. 15 cm) et le dernier bleu-vert (H. 18 cm).No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
”Nus”. Aquarelle sur papier. Signé et daté ‘93.No longer availableDim. 53 x 53 cmEstimate: € 100 / 120