Similar lots by type
-
#15Een gebedssnoer van verzilverd metaal met talrijke kraaltjes.
Un chapelet en métal argenté.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#94Vijftien jeneverkruikjes van Delfts aardewerk.
Quinze cruches à genièvre en faïence de Delft.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#419Een achthoekig schaaktafeltje van meersoortig marmer op een gietijzeren voet.
Table à échiquier octogonale en marbre de différentes couleurs et sur piétement en fonte.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#373Vijf schelpen en een koraal.
Cinq coquilles et un corail.No longer availableDim. 215 x 138,5 x 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#19Imperial LimogesEen kaststel van porselein met handgeschilderd en verguld decor.
Garniture de cabinet en porcelaine peinte et dorée à la main.No longer availableDim. H: 40 en 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#270Een spiegel in mahoniehouten lijst.
Miroir dans un cadre en acajou.No longer availableDim. 150 x 98 cmEstimate: € 50 / 70 -
#397“Christus met de doornkroon.” Olieverf op doek.
“Le Christ à la Couronne d’Epines”. Huile sur toile.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#305BleikristallEen lot van 12 Duitse gekleurde kristallen glazen. 6 grote en 6 kleine.
Lot de douze verres en cristal colorié allemands. 6 grands et 6 petits.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#25Een lot van zestien herenhorloges van roestvrij staal sommige met lederen polsband.
Un lot de seize montres pour homme en acier inoxydable, certaines avec des bracelets en cuir.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#200,1Een luchtertje van tin en kristal met drie niveaus en vier lichtpunten.
Petit lustre en étain et cristal à trois niveaux et quatre points de lumière.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#290Een vergulde schouwspiegel met gesculpteerde decoratie.
Trumeau doré et sculpté.No longer availableDim. 122 x 78 cmEstimate: € 100 / 120 -
#20Een lot van veertien dameshorloges van roestvrij staal.
Un lot de quatorze montres pour dames en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#406Een lot van vier groepjes van polychroom biscuit.
Lot de quatre groupes en biscuit polychrome.No longer availableDim. 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#198Een groot handgemaakt model van een galjoen.
Grand modèle d’un galion. Fait main.No longer availableDim. l: 107 cmEstimate: € 180 / 240 -
#367Val St. LambertVier glazen van kleurloos kristal op hoge voet. Gemerkt.
Quatre verres en cristal incolore sur pieds hauts. Avec marque.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#35Een lot van vier verschillende zakhorloges van roestvrij staal.
Un lot de quatre montres à gousset en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#383Een lotje gekleurde glazen, bestaande uit vier borrelglaasjes en vijf hoge glazen op voet.
Petit lot de verres coloriés comprenant quatre gouttes et cinq verres sur hauts pieds.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#409Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit een karaf, zes borrelglaasjes, zes wijnglazen en zes champagnefluiten.
Service de verres en cristal incolore à décor gravé comprenant une carafe, six gouttes, six verres à vin et six flûtes à champagne.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#275Een trumeau van verguld hout met een rocaille in de kuif.
Trumeau en bois doré coiffé d’une coquille sculpté.No longer availableDim. 170 x 90 cmEstimate: € 180 / 220 -
#254Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#401Een groot en een klein stuk koraal.
Une grande et une petite pièce de corail.No longer availableDim. l: 15 & 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#378Een lot figuren uit porselein en aardewerk. O.a. Duits en Italiaans werk.
Lot de personnages en porcelaine et faïence. Travail allemand et italien et autres.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#277Een Engelse mahoniehouten spiegel met getorste zuilen circa 1860.
Miroir en acajou orné de deux colonnettes torsadées. Travail anglais vers 1860.No longer availableDim. h 140 cmEstimate: € 160 / 180 -
#400Een banjobarometer, gemerkt “Armand Pien”.
Baromètre banjo de la marque “Armand Pien”.No longer availableDim. l: 90 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#146Een klapsecretaire met onderaan drie laden . Achter het blad veertien kleine laden, pidgeonholes, een deurtje en een secreet.
Secrétaire à abattant en chêne, le bas ouvrant à trois tiroirs. L’abattant cache quatorze petits tiroirs, des casiers, une petite porte et un secret.No longer availableDim. 101 x 91 x 51 cmEstimate: € 120 / 200 -
#355H. Goovaerts“Binnenhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"La cour". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 49 cmEstimate: € 50 / 80 -
#261“Paard”. Een netsuké van ivoor. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
"Cheval". Un netsuké en ivoire. Oeuvre japonaise, début XXième siècle. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 6 cmEstimate: € 100 / 120 -
#365B. Bergman“Kat”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Chat". Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 59 x 69 cmEstimate: € 20 / 30 -
#274Een rond bijzetkastje in empirestijl met één deur en een zwart marmeren blaadje.
Table d’appoint ronde de style Empire ouvrant à une porte et à tablette en marbre noir.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 160 / 180 -
#224Thais wandtapijt met paillettes, borduurwerk en gouddraad. Voorstelling van knielende mensen bij een passerende stoet met dienaren en een hoogwaardigheidsbekleder op een olifant. Omlijst door 12 gestileerde leeuwen in uitsparingen.
Tapisserie aux paillettes, broderie et fil d’or. Représentant des personnages agenouillés devant une procession de servants et d’un dignitaire sur un éléphant. Entourés de douze lions stylisés dans des cartouches. Travail thaï.No longer availableDim. 85 x 130 cmEstimate: € 200 / 250 -
#398Een koperen kandelaar XVIIIde eeuw, met een kaarsensnuiter toegevoegd.
Un chandelier en cuivre du XVIIIième siècle et son éteignoir.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#168Een melkkannetje van Sterling zilver. Engelse keuren met datumletter ‘d’ voor 1903 - 1904.
Un petit pot à lait en argent Sterling. Poinçon anglais et lettre de date 'd' pour 1903 1904.No longer availableDim. 85 gramEstimate: € 60 / 80 -
#125Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale tanzaniet van ± 2,70 ct.
Une bague en or blanc de 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de +- 0,50 ct. et une tanzanite de +- 2,70 ct.No longer availableDim. 5,60 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#330Leo Jordaens“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte, fleurs". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 65 x 58 cmEstimate: € 50 / 80 -
#49Een gesculpteerd eikenhouten koffer in gotische stijl. Omstreeks 1800.
Un coffre en bois en chêne sculpté, style gothique. +- 1800.No longer availableDim. b: 135 cmEstimate: € 180 / 240 -
#187Een grote eikenhouten koffer. XIXe eeuw.
Grand coffre en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 146 cmEstimate: € 200 / 300



