Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een fantasie halsketting ‘Code 2162’.
Les Cordes

Een fantasie halsketting ‘Code 2162’.

203
Estimate: 2535
Catalogue #203
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Les Cordes

  • #205
    Les Cordes

    ‘Fantasia 45’ Een fantasiehalssnoer in blauw kunststof.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #204
    Les Cordes

    ‘Fantasia 49’ Een fantasiehalssnoer in rose kunststof.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35

Other lots in this auction

  • #135
    Maria Innocentia Hummel

    Een lot van 3 Hummeltjes. Lichte schilferschade en haarlijntje.

    A lot of 3 Hummel figurines. Light flake damage and hairline crack.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #138

    Een 19e eeuwse bidstoel met een versleten gobelin zitting met de afbeelding van het Lam Gods en bovenop de leuning de afbeelding van een apostel.

    A 19th-century prayer chair with a worn tapestry seat depicting the Lamb of God and an apostle image on the backrest.
    No longer available
    Online only
    Dim. 86 x 45 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #241

    Een lot van 6 beeldjes in porselein en biscuit waaronder een koets, een rokende man op bot, een dame achter de piano, een jongen met een bootje, een bloemenmeisje en een Puti met manden en fluit.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #111
    Vinco

    Een lot van verzilverd metaal bestaande uit een dienblad met bijhorende theepot, suikerpot en melkkannetje gemerkt Vinco. Hierbij toegevoegd 2 schaaltjes, een suikerpot met suikertang en een wijnfleshouder.

    A lot of silver-plated metal consisting of a tray with accompanying teapot, sugar bowl, and milk jug marked Vinco. Also included are 2 bowls, a sugar bowl with sugar tongs, and a wine bottle holder.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #236

    “Jezus aan het kruis”. Een messing reliëf beeld onder convex glas in ovalen houten kader met gesculpteerd florale details.

    No longer available
    Online only
    Dim. 51 x 43cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #85

    Een glazen Art Deco schaaltje.

    A glass Art Deco bowl.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø16cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #173

    Een lot van 3 Afrikaanse beeldjes. Een bronzen dame, een man in hout en een damesbuste in hout.

    A lot of 3 African figurines. A bronze lady, a wooden man, and a wooden bust of a lady.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #12

    Een gesculpteerd houten etnisch masker, muurdeco. Barstjes aan de oorlellen en een paar hout gesculpteerde boekensteunen met een Afrikaans type man en vrouw.

    A wood sculpted ethnic mask, wall deco. Cracks on the earlobes and a pair of wood-carved bookends depicting an African-type man and woman.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #197

    Een vergrote fotoaffiche van Charles Trenet. Achteraan gedateerd 1971. Slijtage.

    An enlarged photo poster by Charles Trenet. Dated 1971 on the back. Wear.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 39 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #589
    Jan Bevort

    “De Visvangst”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en met label. Kleine herstelling aanwezig.

    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 60cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #142

    Een lot van 3 processielampen waarvan 2 op een houten staander, deze 2 ontbreken beide hun afdekkap en 1 mist zijn glazen inzetstuk.

    A lot of 3 procession lamps, 2 of which are on a wooden stand. Both of these are missing their covers, and one is missing its glass insert.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 161 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #225

    Een lot van 8 porseleinen sierborden, waarvan de grootste Ø30cm. 3 types, Chinees en Frans, onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø30cm
    Estimate: € 20 / 40
View all auction items ›

Online-Only Varia van 18 December 2023

Op Maandag 18 December wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday December 18th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

18 December 2023 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 December 2023 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More