Other lots by Les Cordes
Other lots in this auction
-
#174Een lotje van 2 oude boeken, editeur Emile Guerin, Paris.
A lot of 2 old books, publisher Emile Guerin, Paris.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 12 cmEstimate: € 10 / 20 -
#100Een houten beeld van een hurkend personage. Afrikaans werk.
A wooden sculpture of a crouching figure. African artwork.No longer availableOnline onlyDim. H. 37 cmEstimate: € 409 / 60 -
#247Giuseppe Armani CapodimonteEen lot van 3 kunststoffen beeldjes, gesigneerd, gemerkt Capo Di en met label.
No longer availableOnline onlyDim. 25cmEstimate: € 40 / 60 -
#234Een afwerpstang, een deel van het gewei van een Edelhert.
No longer availableOnline onlyDim. 54cmEstimate: € 40 / 60 -
#171Een zwaar verzilverde dubbele schaal voor bonbons met 2 glazen schaaltjes. onderaan gemerkt ‘Paris’ en een Minerva-hoofdje met daarboven de naam ‘Minerva’.
A heavily silver-plated double tray for bonbons with 2 glass bowls. Marked 'Paris' at the bottom and a Minerva head with the name 'Minerva' above it.No longer availableOnline onlyDim. l 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#160PierrotEen paar vintage porseleinen “Pierrot” poppen, waarvan 1 in originele doos gemerkt artdesign Holland.
A pair of vintage porcelain "Pierrot" dolls, of which 1 in original box marked artdesign Holland.No longer availableOnline onlyDim. 38cmEstimate: € 25 / 35 -
#124Guerin, BouffioulxEen aardewerken kruik met getorsde arm en versierd met een vis in reliëf, gelabeled en onderaan gemerkt Guerin Bouffioulx, medio 1930.
An earthenware jug with twisted handle and fish ornament in relief, labeled and marked Guerin Bouffioulx, circa 1930.No longer availableOnline onlyDim. 23cmEstimate: € 50 / 60 -
#230Een kammenbakje en vuilblik uit messing.
No longer availableOnline only -
#624Karel Van Nuffel“Verzetstrijders”, olieverf op papier, getekend Karel Van Nuffel.
No longer availableOnline onlyDim. h 44 x b 59 cmEstimate: € 60 / 80 -
#59Royal Stone China“Kattenkan”. Een porseleinen kan, blauw-wit met katten in het decor.
"Cat jug". A porcelain jug, blue and white with cat decorations.No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 20cmEstimate: € 30 / 40 -
#219Een vintage koperen, omgebouwde olielamp naar 2 lichtpunten met kap.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#8Een lot van 3 hardcover kunstboeken. Titels; “Edward Hopper” door Sherry Marker, “Egon Schiele” door Ludwig Schmidt, “Vincent van Gogh, zijn leven - zijn werk” door Hans Bronkhorst.
A lot of 3 hardcover art books. Titles: "Edward Hopper" by Sherry Marker, "Egon Schiele" by Ludwig Schmidt, "Vincent van Gogh, his life - his work" by Hans Bronkhorst.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80

