Other lots by Les Cordes
#33Een Samovar met veelkleurige bloemen.
A samovar with multicolored flowers.No longer availableOnline onlyDim. h 35 cmEstimate: € 10 / 20 -
#77Een polychroom aardewerken Art Deco cache-pot.
A polychrome earthenware Art Deco cache-pot.No longer availableOnline onlyDim. 20 x Ø24cmEstimate: € 20 / 40 -
#4Een Delfts blauw aardewerken vaas met floraal decor.
#65Een paar boekensteunen uit gesculpteerd hout met twee krijgers.
A pair of bookends made of carved wood featuring two warriors.No longer availableOnline onlyDim. h 25,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
No longer availableOnline onlyDim. h 14 cm -
#98Een bronzen beeldje van een baobab. Senegal.
#28Een set van 2 19e eeuwse kandelaars in rood koper.
#51Een wijwatervat in biscuit, gepolychromeerd.
A holy water font in biscuit, polychromed.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 10 / 20 -
#53Een kerkelijke kaarsendover op lange stok met koperen kapje en pin.
No longer availableOnline onlyDim. h 12 cmEstimate: € 20 / 30 -
#95Een bronzen groep muzikanten. Senegal.
A bronze group of musicians. Senegal.No longer availableOnline onlyDim. H. 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#219Een vintage koperen, omgebouwde olielamp naar 2 lichtpunten met kap.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40