Other lots by Les Cordes
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
No longer availableOnline onlyDim. h 10 x Ø 10.5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#2Een fumé kristallen art-deco vaas.
#115Een antieke koperen bedpan met Adam en Eva tafereel in het reliëf.
#68Een malachieten schaakbord. Enkele speelstukken met manco en met schade.
A Malachite chessboard. Some playing pieces with defects and damage.No longer availableOnline onlyDim. 20,5 x 50,5cmEstimate: € 70 / 80 -
#43Een houten speculaas mal met gesculpteerd figuur.
#116Een glazen ovenschaal in verzilverde houder en deksel.
#10Een 19e eeuws lampetstel bestaande uit een kan, een kom en een kammenbakje, onderaan gemerkt C.T., schilferschade aan de onderkant van de kom.
A 19th century wash set consisting of a pitcher, a bowl, and a comb tray, marked C.T. at the bottom, with chipped damage on the underside of the bowl.No longer availableOnline onlyDim. h 37 x Ø 44 cmEstimate: € 15 / 25 -
#244Een set van 2 wandconsoles met een engeltje in gegoten beton.
#36Een wit aardewerken vaas op voetstuk.
#9Een oude houten wekker uit Frankrijk.
An old wooden clock from France.No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 10 / 20