Other lots by Les Cordes
Other lots in this auction
-
#135Maria Innocentia HummelEen lot van 3 Hummeltjes. Lichte schilferschade en haarlijntje.
A lot of 3 Hummel figurines. Light flake damage and hairline crack.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#138Een 19e eeuwse bidstoel met een versleten gobelin zitting met de afbeelding van het Lam Gods en bovenop de leuning de afbeelding van een apostel.
A 19th-century prayer chair with a worn tapestry seat depicting the Lamb of God and an apostle image on the backrest.No longer availableOnline onlyDim. 86 x 45 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#241Een lot van 6 beeldjes in porselein en biscuit waaronder een koets, een rokende man op bot, een dame achter de piano, een jongen met een bootje, een bloemenmeisje en een Puti met manden en fluit.
No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#111VincoEen lot van verzilverd metaal bestaande uit een dienblad met bijhorende theepot, suikerpot en melkkannetje gemerkt Vinco. Hierbij toegevoegd 2 schaaltjes, een suikerpot met suikertang en een wijnfleshouder.
A lot of silver-plated metal consisting of a tray with accompanying teapot, sugar bowl, and milk jug marked Vinco. Also included are 2 bowls, a sugar bowl with sugar tongs, and a wine bottle holder.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#236“Jezus aan het kruis”. Een messing reliëf beeld onder convex glas in ovalen houten kader met gesculpteerd florale details.
No longer availableOnline onlyDim. 51 x 43cmEstimate: € 40 / 60 -
#85Een glazen Art Deco schaaltje.
A glass Art Deco bowl.No longer availableOnline onlyDim. Ø16cmEstimate: € 15 / 25 -
#173Een lot van 3 Afrikaanse beeldjes. Een bronzen dame, een man in hout en een damesbuste in hout.
A lot of 3 African figurines. A bronze lady, a wooden man, and a wooden bust of a lady.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 20 / 30 -
#12Een gesculpteerd houten etnisch masker, muurdeco. Barstjes aan de oorlellen en een paar hout gesculpteerde boekensteunen met een Afrikaans type man en vrouw.
A wood sculpted ethnic mask, wall deco. Cracks on the earlobes and a pair of wood-carved bookends depicting an African-type man and woman.No longer availableOnline onlyDim. 20cmEstimate: € 30 / 50 -
#197Een vergrote fotoaffiche van Charles Trenet. Achteraan gedateerd 1971. Slijtage.
An enlarged photo poster by Charles Trenet. Dated 1971 on the back. Wear.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 39 cmEstimate: € 15 / 20 -
#589Jan Bevort“De Visvangst”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en met label. Kleine herstelling aanwezig.
No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60cmEstimate: € 100 / 200 -
#142Een lot van 3 processielampen waarvan 2 op een houten staander, deze 2 ontbreken beide hun afdekkap en 1 mist zijn glazen inzetstuk.
A lot of 3 procession lamps, 2 of which are on a wooden stand. Both of these are missing their covers, and one is missing its glass insert.No longer availableOnline onlyDim. h 161 cmEstimate: € 30 / 50 -
#225Een lot van 8 porseleinen sierborden, waarvan de grootste Ø30cm. 3 types, Chinees en Frans, onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø30cmEstimate: € 20 / 40

