Other lots by Les Cordes
No longer availableOnline onlyDim. h 10 x Ø 10.5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#35Een barometer met houten omlijsting. Gemerkt Made in Western Germany.
#160PierrotEen paar vintage porseleinen “Pierrot” poppen, waarvan 1 in originele doos gemerkt artdesign Holland.
#121Een lot kunstreproducties, een grote affiche van Antwerpen, een ets van Heymans en een tekening van Fons Thijsen.
#52WilescoEen vintage Wilesco stoommachine, de schoorsteen ontbreekt.
#88“Pieta”. Een kunststoffen beeldje van Maria met Jezus op marmeren voet. Verso gesigneerd Casea, naar het werk van Michelangelo.
"Pieta". A resin sculpture of Mary with Jesus on a marble base. Signed "Casea" on the back, after the work of Michelangelo.No longer availableOnline onlyDim. 22cmEstimate: € 40 / 60 -
#116Een glazen ovenschaal in verzilverde houder en deksel.
#218Een lot van 2 uit blik en metalen decoratieve motorfiets modellen.
No longer availableOnline onlyDim. 24 x 40cm -
No longer availableOnline onlyDim. 51 x 43cmEstimate: € 40 / 60 -
#230Een kammenbakje en vuilblik uit messing.
No longer availableOnline only -
#243Een paar houten piëdestals.
No longer availableOnline onlyDim. 56 x Ø21cmEstimate: € 40 / 60