Other lots by Les Cordes
#217Een lot van 2 tinnen kandelaars.
No longer availableOnline onlyDim. h 69 cmEstimate: € 20 / 30 -
#11Een gevarieerd lotje bestaande ui 2 kleine solifleurs in biscuit en een art deco bonbonnière gemerkt Bergen.
#4Een Delfts blauw aardewerken vaas met floraal decor.
#38Een bronzen beeldje van een moeder met kind, niet gesigneerd.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#181Een houten onderstel voor een klein kanonnetje.
#13Een Satsuma vaas met 3 figuren.
#1Een witte antieke waterkruik met bloemenmotief in reliëf.
No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 10 / 20