Other lots by Les Cordes
#201Een lot van 12 horloges met lederen en roestvrij stalen polsbanden.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 120 -
No longer availableOnline onlyDim. h 12 cmEstimate: € 20 / 30 -
No longer availableOnline onlyDim. h 41 cmEstimate: € 20 / 30 -
#80SatsumaEen paar zeshoekige Japanse porseleinen Satsuma vazen met enkele figuren in het decor. Onderaan gemerkt.
#93Een bronzen beeldje van een Aziatisch figuur met strohoed.
#589Jan Bevort“De Visvangst”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en met label. Kleine herstelling aanwezig.
No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60cmEstimate: € 100 / 200 -
No longer availableOnline onlyDim. h 10 x Ø 10.5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#153LladroEen lotje van 2 Lladro ganzen.
#112‘Andrees Allgemeiner Handatlas’, in 139 Haupt- und 161 Nebenkarten, 1906.
#121Een lot kunstreproducties, een grote affiche van Antwerpen, een ets van Heymans en een tekening van Fons Thijsen.
A lot of art reproductions, a large poster of Antwerp, an etching by Heymans and a drawing by Fons Thijsen.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60