Other lots by Les Cordes
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#18Flora Plateel, GoudaEen Hollands Gouda handgeschildeed aardewerken vaasje. Onderaan gemerkt “Flora Plateel”, model 924.
No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 10 / 20 -
No longer availableOnline onlyDim. Ø 30.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#193Een verroest metalen vogeldrinkbakje met twee vogel figuurtjes.
#116Een glazen ovenschaal in verzilverde houder en deksel.
#140Twee porseleinen Chinese vaasjes, famille rose, versierd met divers decor. Onderaan gemerkt.
#619“Nieuwsgierig Aagje”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. 19e eeuws.
No longer availableOnline onlyDim. h 48 x b 58 cmEstimate: € 60 / 100 -
#167Een uit metaal en glas, vintage mijnwerkerslamp.
A metal and glass vintage miner's lamp.No longer availableOnline onlyDim. 28 x Ø9cmEstimate: € 30 / 60