Other lots by Les Cordes
No longer availableOnline onlyDim. Ø 23.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#33Een Samovar met veelkleurige bloemen.
A samovar with multicolored flowers.No longer availableOnline onlyDim. h 35 cmEstimate: € 10 / 20 -
#202VeritasEen kleurrijke kunststoffen cabuchon in rose.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#52WilescoEen vintage Wilesco stoommachine, de schoorsteen ontbreekt.
#99Een gebeeldhouwd houten masker. Tchokwe.
A carved wooden mask. Tchokwe.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#216JacobEen paar pijpenkoppen van deels beschilderde witte pijpaarde in de vorm van bebaarde mannen. Gemerkt.
#270Grote porseleinen pijpenkop. Met sporen van verguld decor. Metalen deksel.
#96Een houten masker. Gabon.
#144Internationale Camera ActiengesellschaftEen antieke slide projector type “Skioptikon” gemerkt ICA Dresden uit hout en metaal.
#129Kapoentjes“Kapoentjes” Een lot van 4 vintage albums.
"Kapoentjes" A lot of 4 vintage comic strips.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#42Een rond verguld kader met beschilderd zijden onderlegger met florale elementen.
A round gilded frame with a painted silk liner featuring floral elements.No longer availableOnline onlyDim. Ø37cmEstimate: € 10 / 20