Other lots by Les Cordes
Other lots in this auction
-
#195Een lot van tafelgerei bestaande uit een sauskom met lepel van Oneida USA. en een taartschep en met 800 gemerkt op het handvat.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 19,5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#186Een lot van Doorniks porselein bestaande uit 5 bordjes e, 5 kommetjes. 1 kommetje heeft een gaatje in de bodem.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 13.5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#126Een paar kandelaars in de vorm van korinthische zuilen van verzilverd metaal.
A pair of candle holders in the shape of Corinthian columns made of silver-plated metal.No longer availableOnline onlyDim. H. 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#138Een 19e eeuwse bidstoel met een versleten gobelin zitting met de afbeelding van het Lam Gods en bovenop de leuning de afbeelding van een apostel.
A 19th-century prayer chair with a worn tapestry seat depicting the Lamb of God and an apostle image on the backrest.No longer availableOnline onlyDim. 86 x 45 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#223Een lot van Satsuma en Imari porselein bestaande uit een vaasje, een bord en 2 wierrookbranders.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 23.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#139Een oud vliegenkastje achteraf in ecru geschilderd en goudbeschilderd beslag.
An old fly cabinet painted in ecru with gold-painted hardware.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 81 x 36 cmEstimate: € 20 / 30 -
#188Een karafje met 5 borrelglaasjes in blauw glas met een geemailleerd bloemdecor.
No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 10 / 20 -
#144Internationale Camera ActiengesellschaftEen antieke slide projector type “Skioptikon” gemerkt ICA Dresden uit hout en metaal.
An antique slide projector type "Skioptikon" marked ICA Dresden, made of wood and metal.No longer availableOnline onlyDim. 57 x 90 x 34cmEstimate: € 200 / 300 -
#140Twee porseleinen Chinese vaasjes, famille rose, versierd met divers decor. Onderaan gemerkt.
Two porcelain Chinese vases, famille rose, decorated with various decor. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 26 x Ø 9 cmEstimate: € 80 / 120 -
#9Een oude houten wekker uit Frankrijk.
An old wooden clock from France.No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 10 / 20 -
#106Een zamakken beeld van een jonge zwerver met knapzak op de schouder.
A zamak sculpture of a young vagabond with a backpack on his shoulder.No longer availableOnline onlyDim. h 39 cmEstimate: € 10 / 20 -
#146Een Chinees porseleinen vaas met figuren en geometrische elementen in het decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain vase with figures and geometric elements in the decoration. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 14cmEstimate: € 25 / 50

