Other lots in this auction
-
#173Ludo Laagland“Winters Leielandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage hivernal de la Lys”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#282Michelline Wiser“Ondergaande zon boven de Noordzee”. Aquarel. Gesigneerd.
”Le soleil qui se couche, Mer du Nord”. Une aquarelle. Signée.No longer availableDim. 70 x 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#141“Compositie”. Gemengde techniek op doek. Draagt een handtekening.
”Composition”. Techniques mixtes sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 47,5 x 59 cmEstimate: € 200 / 300 -
#33Een vaas van gesatineerd blauw glas met een tinnen bladerdecor. Begin XXe eeuw.
Un vase en verre satiné bleu à décor de feuillage en étain. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#176De Ias à AngleurEen staande klok met gebeeldhouwd eikenhouten kast, versierd met motieven in Lodewijk XVI-stijl. Het werk gesigneerd en gedateerd 1793.
Une horloge de vestibule en chêne, décoration de motifs style Louis XVI. Signé et daté 1793.No longer availableDim. 246 x 45 x 26 cmEstimate: € 200 / 300 -
#117Een dekselvaas van kobaltblauw Sèvres porselein, versierd met een handgeschilderd meerkleurig decor gesigneerd E. Corelle en met bronsbeslag.
Un vase couvert en porcelaine de Sèvres bleue cobalt, décor polychrome peint à la main signé E. Corelle et montures en bronze.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 400 / 600 -
#324Jakob SmitsPeriod: 1855 - 1928“Zichten op Achterbos”. Vermoedelijk twee potlood-en houtskooltekeningen op papier (recto verso). Gesigneerd met stempel en het papier met atelierstempel.
”Vues sur Achterbos”. Probablement deux dessins au crayon/fusain sur papier recto-verso. Signés et tampons d’atelier.No longer availableDim. 20 x 25,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#39Een lot van vijf verschillende XIXe eeuwse grafische werken.
Un lot de cinq oeuvres graphiques, XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#389Een lot van drie landschappen, waarbij twee op paneel en één op doek. Allen gesigneerd.
Un lot de trois paysages, dont deux sur panneaux et un sur toile. Signés.No longer availableDim. 40 x 27 & 25 x 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#309“Arcs de Triomphe dressés sur la Place Royale”; “Décoration de La Place des Palais” & “Réception de sa Majesté le Roi”. Drie XIXde eeuwse lithografieën.
”Arcs de Triomphe dressés sur la Place Royale”, “Décoration de la Place des Palais” & “ Réception de sa Majesté le Roi”. Trois lithographies du XIXème siècle.No longer availableDim. 25 x 38 cmEstimate: € 75 / 100 -
#204“Monniken in de kloostergang”. Olieverf op doek. Lichte schade links onderaan. Omstreeks 1900.
”Moines dans un couloir d'Abbaye”. Huile sur toile. Petit dégât à gauche en dessous. +- 1900.No longer availableDim. 84 x 125 cmEstimate: € 500 / 700 -
#67Een oud scheepsroer.
Un vieux gouvernail.No longer availableDim. Ø 65 cmEstimate: € 40 / 50

