#229Een reeks van vier porseleinen plaquettes met meerkleurige decors van personages in landschappen. In gesculpteerde houten lijsten. Chinees werk.
Une série de quatre plaquettes en porcelaine à décors polychrome de personnages dans un paysage. Encadrements en bois. Travail chinois.No longer availableDim. 36 x 25 cm; 73 x 29 cm (lijst)Estimate: € 300 / 500 -
#88Een paar oude Afrikaanse speren.
#13Een grote granieten vijzel met stamper.
Un lot varié de photographies anciennes à thématiques divers, des livres, etc.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#110Een 18 karaats wit en geel gouden ketting met hanger in de vorm van een hart bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,88 ct.
Une chaîne en or blanc et jaune 18 ct à pendentif sous forme d’un coeur serti de diamants ayant un poids total de ± 1,88 ct.No longer availableDim. 13,68 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#424“Cerabati Wasserbillig Luxembourg”. Een oude messingen reclameplaat.
#11Een Japanse gong van rood koper.
#18Een grote verzameling silex en een olielampje.
Un plat à fruits en métal blanc. Modèle “Blow-up” d’après Fratelli Campana.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 65 / 80