Other lots in this auction
-
#703
Twee kunstboeken:- “Georges Lemmen”. Roger Cardon. Ed. Gemeentekrediet. 1997.- “Albert van Dyck”. De Belder, Naeyaert & de Smedt. Ed. Mercatorfonds, 1978.
Deux livres d’Art:- “Georges Lemmen”. Roger Cardon. Ed. Gemeentekrediet. 1997.- “Albert van Dyck”. De Belder, Naeyaert & de Smedt. Ed. Mercatorfonds, 1978.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#406
Een bord van blauw en wit Chinees porselein.
Une assiette en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#246
Een eikenhouten tweedeursbuffet met een lade in de gordel.
Un buffet en chêne à deux portes et un tiroir dans la ceinture;No longer availableDim. 101 x 128 x 47 cmEstimate: € 50 / 100 -
#28
Een beddenpan van rood koper.
Une chaufferette en cuivre rouge.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#159Marcel CockxPeriod: 1930 - 2007
“Driekoningen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Les Rois mages”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 200 / 300 -
#146
Een tweeledige buffetkast met onderaan twee deuren en twee laden en gerenureerde flanken. Het opzet met twee gevitreerde deuren en een gebogen kap. De zijkanten versierd met kransen.
Un buffet à deux corps , le bas à deux portes et deux tiroirs et flancs avec rayures. Le haut à deux portes vitrées et une coiffe voûtée. Les c^tes décorées de couronnes.No longer availableDim. h: 251 cmEstimate: € 120 / 200 -
#557
“Van Gogh”. Een beschilderde kartonnen buste. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘84.
”Van Gogh”. Un buste en carton, peint. Signée en dessous et daté ‘84.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 200 / 300 -
#301
“Jonge vrouw met bloem”. Een beeld van monochroom wit biscuit. Gemerkt achteraan.
”Jeune femme et fleurs”. Une statue en biscuit blanc monochrome. Marque au dos.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#176
Een zitbank van gesculpteerd en goud gepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Un banc en bois sculpté et à patine doré style Louis XV.No longer availableDim. 95 x 130 cmEstimate: € 360 / 400 -
#45
Twee paar verschillende 18 karaats geel gouden oorbellen.
Deux paires de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 100 / 150 -
#800
Een lot fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, kettingen en een Tissot dameshorloge.
Un lot de bijoux de fantaisie, dont des colliers, chaînes et une montre pour dame Tissot.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#440Tuscan China
Een theeservies van Engels porselein met een kobaltblauw en verguld decor, voor 6 personen (6 koppen en schoteltjes, 6 vierkante gebakborden, een gebakschaal). Onderaan gemerkt.
Un service à thé en porcelaine anglaise pour six personnes, comprenant 6 tasses et sous-tasses, 6 assiettes à gâteau carrées et un plat à gâteau.No longer availableEstimate: € 30 / 50