Other lots in this auction
-
#460Goebel, Germany
“Christkindlein kommt”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No.755. Erste Ausgabe 1994.
Christkindlein kommt. Une figurine de biscuit multicolore. Marqué en bas. No.755. Erste Ausgabe 1994.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#118
Een lot zilveren bestek bestaande uit een slabestek met been, twee taartscheppen, twee ijslepeltjes en 6 dessertlepeltjes 800‰, makersmerk R. Schapmans.
Un lot de couverts en argent composé d'un couvert à salade avec os, deux pelles à gâteaux, deux cuillères à glace et 6 cuillères à dessert 800‰, poinçon de maître R. Schapmans.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#629
Een grote rechthoekige wandspiegel met zilvergepatineerde lijst.
Un grand miroir mural rectangulaire avec un cadre patiné argent.No longer availableDim. 113 x 120 cmEstimate: € 60 / 80 -
#338Val Saint Lambert
Een paar kristallen lampvoeten, bestaande uit een groene en een blauwe. Beide gemerkt.
Une paire de pieds de lampe en cristal, composé d'un vert et d'un bleu. Les deux marqués.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#292
Een lot van zeven kammen/ haarspelden van been/ schildpad/ kunststof, een aantal antieke haarspelden, waarvan drie met natuurparels, een scheermes en een avondtasje.
Un lot de sept peignes/épingles à cheveux en os/écaille de tortue/plastique, un certain nombre d'épingles à cheveux anciennes, dont trois avec des perles naturelles, un rasoir et un sac de soirée.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#137
Een paar antieke wandelstokken met zilveren handvatten. Gebruikssporen.
Une paire de cannes anciennes aux manches en argent. Usures.No longer availableDim. l: 66 & 88 cmEstimate: € 120 / 180 -
#423
Een halsvaasje van Chinees porselein met roze en celadonkleurig glazuur. Met Quanlongmerk.
Un vase à col en porcelaine de Chine à glaçure rose et céladon. Marqué Quanlong.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#535Goebel, Germany
“Junge mit Regenschirm”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.152A.
Junge mit Regenschirm. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. No.152A.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#615Ernest Claes
Twaalf boeken door de auteur of met betrekking tot zijn werk.
Douze livres de l'auteur ou en rapport avec son œuvre.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#443
Een balustervaasje van cloisonné op messing.
Un vase balustre cloisonné sur laiton.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 35 / 45 -
#184Michel D’Hulst
“Stilleven met haas” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1900.
Nature morte au lièvre. Huile sur toile. Signée et datée 1900.No longer availableDim. 67 x 88 cmEstimate: € 200 / 240 -
#366Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“De Schreeuw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.
Le Cri. Huile sur toile. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 68 x 52 cmEstimate: € 200 / 250