#732Een handgeknoopt wollen Kelimtapijt.
#432Twee verschillende Morikarpetjes, waarbij het kleinste met lichte slijtage.
#726Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#795Een handgeknoopt wollen Bocharakarpetje. Slijtage.
#236Paar koperen kandelaars gedragen door putti.
#736Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.
#800Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#410Een Kelim zadeldeken. Eerste helft XXe eeuw.
#256TabrizEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt. Goede staat.
#775Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#776Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Slijtage.
#790Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#746Een handgeknoopt Tibetaans Kelimtapijt met geometrische motieven.
#127Klokstel van koper bestaande uit een pendule en twee kandelaars.
#546Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bomen.
#752Een paar Pakistaanse wollen karpetjes.
#756Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#442Een lot van vijf verschillende wollen karpetjes. Enkele met slijtage.
#246Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#780Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#686Een handgeknoopt wollen Kazaktapijt.
#785Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Slijtage.
#266Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde met 140 vlakken.
Un tapis persan noué main en soie à 140 plans.No longer availableDim. 274 x 182 cmEstimate: € 200 / 220
#430“Jenever, een Belgische belevenis”. Ronald Ferket & Hugo Elsemans. Ed. Project. Antwerpen, 1987.
#50Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,65 gEstimate: € 250 / 350 -
#754Een lot boeken met betrekking tot de Wereldtentoonstelling te Antwerpen in 1930, waaronder drie volumes met gebundelde uitgaven van het Dagblad der Wereldtentoonstelling, uitgegeven door de Gazet van antwerpen en een groot fotoboek.
Un lot de livres en relation avec l’exposition Mondiale à Anvers en 1930, dont trois volumes reliés du Journal de l’Exposition Mondiale, ed. Gazet van Antwerpen, et un grand livre photos.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#272L. Voets“Watermolen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#166TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#797Een messingen hangluchter met gesatineerde glazen kap.
#405Twee messingen luchtertjes, versierd met glazen kraaltjes in drie niveaus.
#560“Slangenbezweerder”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd.
”Charmeur de serpents”. Un netsuke en ivoire sculptée. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#280Een lot van 10 diverse zakhorloges, van staal en van zilver, sommige in werkende staat, sommige met lichte letsels.
Un lot de dix montres de gousset différentes, en acier et en argent. Quelques unes en état de marche, d’autres avec des légers dégâts.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#685Een dekseldoos van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de hofhouding op het deksel en vruchten op gouden fond op het recipiënt. Onderaan gemerkt.
Une boîte à couvercle en porcelaine de Chine à décor polychrome de la court sur le couvercle, et décor de fruits sur fond jaune sur le récipient. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 80 / 100