#795Een handgeknoopt wollen Bocharakarpetje. Slijtage.
#266Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde met 140 vlakken.
#776Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Slijtage.
#732Een handgeknoopt wollen Kelimtapijt.
#736Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.
#546Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bomen.
#785Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Slijtage.
#442Een lot van vijf verschillende wollen karpetjes. Enkele met slijtage.
#752Een paar Pakistaanse wollen karpetjes.
#726Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#686Een handgeknoopt wollen Kazaktapijt.
#127Klokstel van koper bestaande uit een pendule en twee kandelaars.
#246Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#780Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#746Een handgeknoopt Tibetaans Kelimtapijt met geometrische motieven.
#775Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#756Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#256TabrizEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt. Goede staat.
#432Twee verschillende Morikarpetjes, waarbij het kleinste met lichte slijtage.
#790Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#236Paar koperen kandelaars gedragen door putti.
#800Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#410Een Kelim zadeldeken. Eerste helft XXe eeuw.
Un tapis de selle Kelim. Première partie du XXème siècle.No longer availableDim. 46 x 78 cmEstimate: € 30 / 50
#687Geisha van gebeeldhouwd ivoor. Chinees werk. 20 cm incl. houten sokkel.
Une statue représentant une geisha en ivoire sculptée. Travail chinois. Hauteur: 20 cm socle en bois inclus.No longer availableDim. H. 17,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#57Een bronzen haardscherm in Lodewijk XV-stijl.
Un pare-feu en bronze, style Louis XV.No longer availableDim. 82 x 72 cmEstimate: € 80 / 20 -
#62Miniatuurportret van een jonge vrouw. Einde XVIIIde eeuw. Rond in een rechthoekige lijst. Gesigneerd Roland.
Un portrait miniature représentant une jeune femme. Fin XVIIIème siècle. De forme ronde dans encadrement rectangulaire.No longer availableDim. 13,5 x 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#210Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
#518Een draak van gesculpteerd Chinees ivoor.
#462“Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Draagt een monogram: GVV.
”Composition abstraite”. Huile sur toile. Porte le monogramme: GVV.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#582Herman BroodPeriod: 1946 - 2001“Ferrari Testarossa”. Een zeefdruk. Binnen de plaat gesigneerd en buiten de plaat genummerd 19/200.
#334“L’épouse indiscrete” & “Le lever de la Mariée”. Twee oude Franse gravures.
Un lot de quatre objets en cristal taillé et cartouches rouges. Comprenant une bonbonnière à couvercle sur pied, une sonnette, un cendrier et un gobelet décoratif.No longer availableDim. H 25 cm b 19 cmEstimate: € 30 / 40