Similar lots by type
-
#466
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.
Un tapis persan en soie noué à la main.No longer availableDim. 255 x 155 cmEstimate: € 200 / 300 -
#676
Een lot van vier handgeknoopte wollen kleedjes.
Lot de quatre tapis en laine noués à la main.No longer availableDim. 60 x 40; 60 x 45; 98 x 30 & 96 x 65 cmEstimate: € 40 / 80 -
#506Kirman
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met decor van bloemen.
Un tapis de laine persan noué à la main avec un décor floral.No longer availableDim. 545 x 363 cmEstimate: € 400 / 600 -
#536
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.
Un tapis persan en soie noué à la main.No longer availableDim. 222 x 142 cmEstimate: € 180 / 220 -
#486Ghoum
Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde met een decor van een bloemenvaas.
Un tapis persan de soie noué à la main avec une décoration d'un vase de fleurs.No longer availableDim. 212 x 146 cmEstimate: € 250 / 400 -
#566
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 210 x 134 cmEstimate: € 100 / 120 -
#626Saga de Serge Lesage
Een hedendaags wollen tapijt, tekening ‘Sevres’ abrikoos - groen.
Un tapis contemporain en laine, dessin 'Sèvres' abricot - vert.No longer availableDim. 240 x 170 cmEstimate: € 100 / 120 -
#606
Een handgeknoopt Perzisch wollen kleedje met een bloeiende struik met vogels in het decor.
Un tapis en laine persane noué à la main avec un arbuste à fleurs avec des oiseaux dans le décor.No longer availableDim. 164 x 110 cmEstimate: € 80 / 120 -
#576
Een handgeknoopt Turks wollen kleedje. Enige slijtage.
Un tapis en laine turque noué à la main. Usure.No longer availableDim. 240 x 118 cmEstimate: € 40 / 50 -
#670
Een handgeknoopt Chinees wollen lopertje.
Un tapis de laine chinois noué à la main.No longer availableDim. 218 x 63 cmEstimate: € 30 / 40 -
#655
Twee handgeknoopte wollen tapijtjes, waarbij een Beloutch en een Pakistaans.
Deux tapis en laine noués à la main, un Beloutch et un Pakistanais.No longer availableDim. 158 x 105 & 198 x 124 cmEstimate: € 50 / 70 -
#556
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 445 x 302 cmEstimate: € 200 / 300 -
#366
Twee kleine handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes.
Deux petits tapis orientaux en laine noués à la main.No longer availableDim. 158 x 88 & 137 x 102 cmEstimate: € 40 / 60 -
#476
Een fijngeknoopt Perzisch karpet van wol en zijde.
Tapis persan finement noué en laine et soie.No longer availableDim. 228 x 154 cmEstimate: € 180 / 240 -
#616
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 203 x 143 cmEstimate: € 80 / 100 -
#376
Een handgeknoopt bidkleedje/ wandkleedje van fijn geknoopt zijde. Gesigneerd.
Un tapis de prière ou murale en soie finement nouée. Signé.No longer availableDim. 90 x 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#596
Een zijden kleedje. Verkleuring.
Une robe en soie. décoloration.No longer availableDim. 210 x 134 cmEstimate: € 80 / 120 -
#586Naïn
Een handgeknoopt Iraans tapijtje van wol en zijde.
Un tapis iranien en laine et soie noué à la main.No longer availableDim. 270 x 167 cmEstimate: € 120 / 200 -
#446
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 255 x 210 cmEstimate: € 120 / 200 -
#526
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje van zijde.
Un tapis de laine de soie persan noué à la main.No longer availableDim. 228 x 142 cmEstimate: € 180 / 240 -
#386
Een handgeknoopt zijden bidkleedje.
Un tapis de prière en soie noué à la main.No longer availableDim. 84 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#546
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 438 x 344 cmEstimate: € 300 / 400 -
#636
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 235 x 135 cmEstimate: € 80 / 100 -
#666
Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje en een kleedje met drie mirhabs.
Un tapis oriental en laine noué à la main et une robe à trois mirhabs.No longer availableDim. 253 x 79 & 178 x 75 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#440
Een 18 K roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een pink tourmalijn van +- 0,83 ct.
Une bague en or rose 18 ct sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct et d'une tourmaline rose de +- 0,83 ct.No longer availableDim. 3,52 gEstimate: € 850 / 950 -
#337
Een getorste glazen kandelaar en een bonbonschaal met deksel (gemerkt Watford Crystal) en een kalebasvaas van kristal. De eerste en laatste gemerkt van Baccarat.
Un bougeoir en verre torsadé et un plat à bonbon avec couvercle (marqué Watford Crystal) et un vase gourde en cristal. Le premier et le dernier marqués de Baccarat.No longer availableDim. H: 16-25cmEstimate: € 25 / 35 -
#356
Een oud idonesisch bijzettafeltje met ingelegd bloemenmotief.
Une ancienne table d'appoint idonésienne avec un motif floral incrusté.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 35 / 45 -
#24Frans HensPeriod: 1856 - 1928
“Hoevegezicht”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
"Vue de la ferme". Une gravure. Signé à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 35 / 50 -
#431
Een paar kleine balustervazen van veelkleurig Chinees porselein met een famille jaune decor van vogels en vlinders in uitsparingen. Canton, XIXde eeuw.
Paire de petits vases balustres en porcelaine de Chine multicolore à décor famille jaune d'oiseaux et de papillons dans des niches. Canton, XIXème siècle.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 200 / 250 -
#104J. Van Riet
Een paar ovale portretten. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd april 1893.
Une paire de portraits ovales. Huile sur toile. Signée et datée avril 1893.No longer availableDim. 62 cm x 53 cmEstimate: € 100 / 150 -
#179
Een handgeschilderd Russisch icoon met beeltenissen van de Moeder Gods met Jezus, de aartsengel Gabriël en de apostelen. Omstreeks 1800.
Une icône russe peinte à la main représentant la Mère de Dieu avec Jésus, l'Archange Gabriel et les Apôtres. Vers 1800.No longer availableDim. 32x27cmEstimate: € 200 / 300 -
#661Daum, Nancy
Een schaaltje van meerkleurig glaspasta. Gemerkt en met het kruis van Lotharingen.
Un bol en pâte de verre multicolore. Marqué et avec la croix de Lorraine.No longer availableDim. 8 x 16 x 16 cmEstimate: € 60 / 100 -
#16
Een reisscribaan met wortelnotfineer en messingen beslag. Binnenwerk mooi in orde.
Un scribe de voyage avec placage de racine de noyer et garnitures en laiton. Intérieur en bon état.No longer availableDim. 27 x 49 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#381
Twee paar balustervaasjes van cloisonné op messing. Met houten voetstukjes.
Deux paires de vases balustres cloisonnés sur laiton. Avec socles en bois.No longer availableDim. h: 24 - 24,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#259Marc Soens
“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
"Nu féminin". Technique mixte sur papier. Signé et daté 1989.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#6
Een lot van vijf kleine XIXe eeuwse eikenhouten stoeltjes. Verschillende modellen.
Lot de cinq petites chaises en chêne du XIXe siècle. Différents modèles.No longer availableDim. h: 77 & 81 cmEstimate: € 120 / 200