Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een fijn gesculpteerd en gepolychromeerd groepje van Chinees ivoor. Met stempel op de bodem en op houten sokkeltje.
Een fijn gesculpteerd en gepolychromeerd groepje van Chinees ivoor. Met stempel op de bodem en op houten sokkeltje.
Een fijn gesculpteerd en gepolychromeerd groepje van Chinees ivoor. Met stempel op de bodem en op houten sokkeltje.

Een fijn gesculpteerd en gepolychromeerd groepje van Chinees ivoor. Met stempel op de bodem en op houten sokkeltje.

Groupe en ivoire de Chine finement sculpté et polychrome. Estampillé sur le fond et sur un socle en bois.
Dim. H:28cm
SKU: 1412210430.
Categories: Aziatisch, ivoor.
Auction day: 15 December 2021 19:00
Catalogue #430
Estimate: € 180 / 220
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #481

    Bronzen vaasje. Gemerkt met lakzegel van export. China, XIXde eeuw.

    Vase en bronze. Marqué du cachet de cire d'exportation. Chine, XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. H. 13 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #325

    Klein houten beeldje van een staande Boeddha op een gestileerde dubbele lotus. Sri Lanka.

    Petite statue en bois d'un Bouddha debout sur un double lotus stylisé. Sri Lanka.
    No longer available
    Dim. H. 17,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #471

    Gedreven zilveren vaasje. Perzisch werk, onderaan gemerkt.

    Vase mobile en argent. Travail persan, marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 18,5 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #488

    Een ivoren “doctor’s lady” op houten sokkeltje. Chinees werk. Gemerkt.

    Une dame de docteur en ivoire sur socle en bois. Travail chinois. Marqué.
    No longer available
    Dim. L:18cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #20

    Een halsjuweel met ivoren parels. Afrika, omstreeks 1900.

    Un collier de perles d'ivoire. Afrique, vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #455

    Een diep en een plat achthoekig bord van Chinees porselen met een blauw op wit decor van tuinen. Zeer lichte randschade. Tijdperp Qianlong.

    Une assiette creuse et une plate octogonale en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de jardins. Très légers dégâts sur les bords. Epoque Qianlong.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #225

    Twee antieke Afrikaans ivoren armbanden.

    Deux bracelets africains en ivoire.
    No longer available
    Dim. Ø: 8, 9 & 10 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #515

    Een gebeeldhouwde houten offerkist in de vorm van een draak met daarop twee polychrome rijstgodinnen. Bali.

    Un trésor en bois sculpté en forme de dragon surmonté de deux déesses polychromes du riz. Bali.
    No longer available
    Dim. H:42cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #575

    Bronzen pennenkoker met aangehechte inktpot. Oosters werk.

    Étui à stylo en bronze avec encrier attaché. Travail oriental.
    No longer available
    Dim. L. 19,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #520

    Een lot van zes verschillende bordjes van Imariporselein. XIXe eeuw.

    Lot de six assiettes différentes en porcelaine Imari. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #346

    Een Kaukasisch Kelim zadeldeken van wol en zijde, met figuraal decor.

    Une couverture de selle kilim caucasienne en laine et soie, avec décoration figurative.
    No longer available
    Dim. 102 x 101 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #530

    Een lot van vier verschillende bordjes van Imariporselein. XIXe eeuw.

    Lot de quatre assiettes différentes en porcelaine Imari. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #562

    Gesculpteerd stenen vaasje. Versierd met een fries met vogels en bladeren. Pesjawar.

    Vase en pierre sculptée. Décoré d'une frise d'oiseaux et de feuilles. Peshawar.
    No longer available
    Dim. H. 10 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #436

    Zes kommetjes van Chinees porselein met meerkleurige bloemendecors in cartouches op fond van capucineglazuur.

    Six bols en porcelaine de Chine à décors floraux multicolores dans des cartouches sur fond de glaçure capucine.
    No longer available
    Dim. Ø: 12 cm
    Estimate: € 90 / 150
  • #400

    Een Chinese tuinstoel van meerkleurig geglazuurd aardewerk in de vorm van een olifant.

    Une chaise de jardin chinoise en faïence émaillée multicolore en forme d'éléphant.
    No longer available
    Dim. 50 x 42 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #360

    Een kleine, massieve bronzen vastende Boeddha. Hunza, Pakistan.

    Un petit Bouddha à jeun en bronze massif. Hunza, Pakistan.
    No longer available
    Dim. 14 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #340

    Klein antiek, massief bronzen beeldje van een staande Boeddha (hand manco). Mihintale, Sri Lanka.

    Petite statuette antique en bronze massif d'un Bouddha debout (main manco). Mihintale, Sri Lanka.
    No longer available
    Dim. H. 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #556

    Een klein wandkleedje van zijde met decor van een pauw op een tak.

    Une petite tapisserie en soie décorée d'un paon sur une branche.
    No longer available
    Dim. 94 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #413

    Bronzen wierookpot. Chinees werk, XIXde eeuw. Met lakzegel voor export.

    Pot à encens en bronze. Travail chinois, XIXe siècle. Avec cachet de cire pour l'exportation.
    No longer available
    Dim. H:12cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #310

    Een Spaanse triptiek met benen heiligenbeelden in reliëf.

    Un triptyque espagnol avec des statues en os de saints en relief.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #336

    Twee handgemaakte wollen wandtapijtjes. Bolivië en China.

    Deux tapisseries en laine faites à la main. Bolivie et Chine.
    No longer available
    Dim. 78 x 65, 90 x 50 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #356

    Een handgeweven wandtapijt met landschapdecor. Wol.

    Une tapisserie tissée à la main avec un décor paysager. Laine.
    No longer available
    Dim. 185 x 132 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #451

    Een antiek gegraveerd koperen kalkdoosje met spateltje, gebruikt bij het kauwen van betelnoten met kalk en pruimtabak. Indonesië.

    Une boîte à craie antique en cuivre gravé avec spatule, utilisée pour mâcher des noix de bétel avec de la chaux et du tabac à chiquer. Indonésie.
    No longer available
    Dim. 10,5 x 8,5 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #493

    Een kleine bronzen Boeddha met naga. Cambodja.

    Un petit Bouddha en bronze avec naga. Cambodge.
    No longer available
    Dim. H. 13 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #237

    Acht miniatuurautootjes uit de reeks “Tintin en voiture”. Eén zonder doosje. Enkele gebruikssporen/ beschadigingen.

    Huit voitures miniatures de la série Tintin en voiture. Une sans boite. Quelques traces d'utilisation/dégâts.
    No longer available
    Dim. H:8cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #328

    Een boek m.b.t. moderne kunst. Ed. Cole Morgan. Antwerpen, 2004.

    Un livre sur l'art moderne. Ed. Cole Morgan. Anvers, 2004.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #108

    Een vaas van meerkleurig glaspasta met geëtst landschapsdecor en in messingen montuur. Stijl Gallé.

    Un vase en pâte de verre multicolore à décor de paysage gravé et dans une monture en laiton. Style Gallé.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #448

    “De bronstijd”. Een zwartgepatineerd bronzen beeld naar het werk van Rodin.

    L'âge du bronze. Une statue en bronze à patine noire d'après l'oeuvre de Rodin.
    No longer available
    Dim. h: 103 cm
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #341

    Een lot van vier Boeddhabeeldjes, waarbij drie bronzen en één van gips.

    Un lot de quatre statues de Bouddha, dont trois en bronze et une en plâtre.
    No longer available
    Dim. h: 6 - 22 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #550

    Messingen verfpotje, met vijf recipiënten, afgesloten door een pauw. Op vijf poten met olifantenkopjes. Ladakh.

    Pot de peinture en laiton, avec cinq récipients, fermé par un paon. Sur cinq pattes avec des têtes d'éléphant. Ladakh.
    No longer available
    Dim. H. 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #49
    Paul Wante
    Period: 1905 - 1981

    “De muziekles”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    La leçon de musique. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 60 x 47 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #255

    Een 14 karaats geel gouden fotohanger bezet met een parel.

    Un pendentif photo en or jaune 14 carats serti d'une perle.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #9
    Paul Cuvelier

    Een zeefdruk van een plaat uit “L’Ogre Rouge” Gesigneerd en genummerd 130/500 buiten de plaat.

    Une sérigraphie d'une planche de L'Ogre Rouge Signée et numérotée 130/500 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 46 x 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #42
    A. Van Steenacker
    Period: 1890 - 1965

    “Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Paysage fluvial. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #486
    Kaisari

    Een handgeknoopt Turks karpetje van katoen en zijde.

    Un tapis turc noué à la main en coton et soie.
    No longer available
    Dim. 140 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #78

    Een Corpus Christi van fijn gesneden ivoor op kruis van wortelhout.

    Un Corpus Christi en ivoire finement sculpté sur une croix en ronce.
    No longer available
    Dim. l: 19 cm (christus)
    Estimate: € 180 / 240
View all auction items ›

Veiling van 14 & 15 December 2021

Veiling volledig - 600 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 10 & Zaterdag 11 december van 10.00 to 17.00

14 December 2021 19:00
15 December 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More