Other lots in this auction
-
#603Een met marqueterie versierde houten kolompendule, tijdperk Napoleon III.
Une pendule à colonnes en bois décoré de marqueterie d'époque Napoléon III.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#567Een porseleinen vaas met koperood floraal decor. Naar XIVe eeuws voorbeeld.
Un vase en porcelaine à décor floral rouge cuivré. D’après l'exemple du XIVème siècle.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 360 / 420 -
#480Een lot zilveren juwelen waaronder drie kettingen waarvan twee met hangers, vier ringen waarvan twee met half edelstenen en twee slavenarmbandjes.
Un lot de bijoux en argent dont trois colliers, deux avec pendentifs, quatre bagues, deux avec des pierres semi-précieuses et deux bracelets d'esclave.No longer availableDim. 47,97 gEstimate: € 60 / 100 -
#386Een rond bijzetmeubeltje in koloniale stijl met twee tussenbladen.
Une table d'appoint ronde de style colonial avec deux tablettes d’entretoise.No longer availableDim. h: 77 cm; Ø: 69 cmEstimate: € 50 / 70 -
#432“Venzicht”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue sur les Fagnes”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 79 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#447Nao by Lladro, Valencia“Geisha met waaier”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
Geisha avec éventail . Une figurine de porcelaine espagnole multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#12Enkele oude aandelen: Minexco, Forges de Clabecq, Grand Bazar de la Place Saint-Lambert.
Quelques anciennes actions: Minexco, Forges de Clabecq, Grand Bazar de la Place Saint-Lambert.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#84Ignace KennisPeriod: 1888 - 1973“Monnik”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Moine . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#679Armand Jamar“Golgotha”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 24 avril 1939. Lichte krassen.
Golgotha . Huile sur toile. Signée et datée le 24 avril 1939. Légères rayures.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#494Kris Van ‘t HofPeriod: °1960“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
Composition . Huile sur panneau. Signé et daté ‘94.No longer availableDim. 115 x 75 cmEstimate: € 150 / 250 -
#643Goebel, Germany“Sister” & “Brother”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 95 & 98.
Sister & Brother . Une paire de figurines en biscuit multicolores de la série par M.I. Hummel. Marquée en bas. No 95 & 98.No longer availableDim. h: 14,5 c mEstimate: € 80 / 100 -
#371Twee vogels en een lievenheersbeestje. Drie diverse metalen beeldjes.
Deux oiseaux et une coccinelle. Trois figurines métalliques assorties.No longer availableDim. H. 37, 33 & 5 cmEstimate: € 40 / 60





