#402Friedensreich Hundertwasser
Een reproductie. Mooi ingelijst.
Une reproduction. Joliment encadrée.No longer availableDim. 14 x 10 cmEstimate: € 30/40 -
#389
Een wijze van gesculpteerd jade.
Un sage en jade sculpté.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60/80 -
#689
“Compositie”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
“Composition”. Aquarelle sur papier. Porte signature.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 100/150 -
#131Hermes, Paris
Een zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 150/180 -
#580
Een handgeknoopt Kaukazisch karpet met decor van vogels.
Carpette Caucaze en laine à décor d’oiseaux. Nouée main.No longer availableDim. 201 x 117 cmEstimate: € 80/100 -
#637
Een zittende Boeddha van wit crackleware.
#558
Een bronzen nijlpaard.
Un hippopotame en bronze.No longer availableDim. l: 62 cmEstimate: € 300/320 -
#455
Een parelhalssnoer met verzilverd slot.
#83
Een lot Naams aardewerk, bestaande uit twee koffiekannen, waarbij één met zilveren montuur, twee kannetjes, waarbij één met deksel en een kommetje. Zeer lichte randbeschadigingen hier en daar, één koffiekan met grotere beschadiging. XIXe eeuw.
Un lot de poterie de Namur, composée de deux pichets à café, un avec monture en argent, deux pichets, un avec couvercle et un bol. Très léger dommage de bord ici et là, une cafetière avec plus de dégâts. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 7 - 27 cmEstimate: € 80/120 -
#85
Un bracelet en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 1,10 ct. Et de rubis d'un poids combiné de + - 0,66 ct.No longer availableDim. 24,90 gEstimate: € 1800/2000 -
#459
La roue de la vie et Représentations de la vie de Bouddha . Deux tankas sur toile.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 100/150 -
#118Swarovski
Clown masqué à genoux . Édition spéciale. Dans la boîte d'origine. Édition limitée 1999. Avec socle.No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 80/120