Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een fijngesneden, vermoedelijk Spaans Christusbeeld met sporen van polychromie. XVIIe eeuw.
Een fijngesneden, vermoedelijk Spaans Christusbeeld met sporen van polychromie. XVIIe eeuw.

Een fijngesneden, vermoedelijk Spaans Christusbeeld met sporen van polychromie. XVIIe eeuw.

Une statue de Christ finement sculptée, vraisemblablement espagnole, avec des traces de polychromie. XVIIème siècle.
Dim. l: 26 cm
SKU: 2510220003.
Categories: Beeld, XVIIe eeuw.
Auction day: 25 October 2022 19:00
Catalogue #3
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #317

    Een plaasteren kop van een leeuwin. Achteraan gedateerd 1949.

    Tête de lionne en plâtre. Daté 1949 au dos.
    No longer available
    Dim. 15 x 24 x 14 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #558

    Een antieke zittende Boeddha van gepolychromeerd hout.

    Un ancien bouddha assis en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #133

    “Hengst”. Een beeld van zamak met bruin patina op zwart marmeren sokkel. Naar werk van P. J. Mène. Sokkel beschadigd.

    Etalon. Une sculpture en régule à patine brune sur socle en marbre noir. D'après une oeuvre de P. J. Mène. Socle abimé.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #335

    “Moeder met kind”. Een buste van gegoten composiet.

    "Mère avec enfant". Un buste en composite moulé.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #233

    “Moeder met kind”. Een groengepatineerd gipsen beeld. Achteraan gesigneerd. Kleine barst in de basis.

    Mère à l'enfant. Une statue en plâtre patiné vert. Signée au dos.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #231

    Twee gebeeldhouwde houten wandreliëfs, waarbij een met voorstelling van Christus en één met voorstelling van Mozes met de tien geboden.

    Deux reliefs muraux en bois sculpté, l'un représentant le Christ et l'autre représentant Moïse avec les dix commandements.
    No longer available
    Dim. h: 54 & 81 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #568

    Een staande Thaise Boeddha van verguld brons.

    Un bouddha thaï debout en bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #638

    Een antieke Shiva Nataraja van brons.

    Un ancien Shiva Nataraja en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 75 / 90
  • #113
    Rik Honsia
    Period: 1912 - 2004

    “De krijgsgevangene”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel.

    "Le prisonnier de guerre". Une statue en bronze sur un socle en pierre bleue.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 240 / 300
  • #218

    “Jongen met appel en meisje met bloemen”. Een gegoten en witgepatineerde groep.

    “Garçon avec pomme et fille avec des fleurs”. Un groupe en plâtre patiné blanc.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #161

    Een paar bronzen boekensteunen met duwende olifanten.

    Une paire de serre-livres en bronze avec des éléphants qui poussent.
    No longer available
    Dim. h: 17,5 & 27,5 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #131
    Léon Bureau
    Period: 1866 - 1906

    “De houtsnip in de strikval”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd en met cachet van de ‘Societé des bronzes de Paris. Kleine vervorming aan de bek.

    « La bécasse dans le piège à collet ». Une statue en bronze patiné. Signé et avec cachet de la 'Société des bronzes de Paris. Petite déformation au niveau de la bouche.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #163

    “De Venus van Milo”. Een bruingepatineerd bronzen beeld.

    "La Vénus de Milo". Une statue en bronze à patine brune.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #437

    “Vrouwenfiguur”. Een beeldje van terracotta en touw. Yoruba, Nigeria.

    "Personnage féminin". Une figurine de terre cuite et de corde. Yorouba, Nigéria.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #583

    Een gebeeldhouwd houten staande beer met zinken bakje in de voet. Kleine beschadiging aan een oortje.

    Un ours debout en bois sculpté avec un bol en zinc dans le pied. Légers dommages à une oreille.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #511

    Een zilvergepatineerde metalen (bronzen?) koe. Gebruikssporen aan het patina.

    Une vache en métal argenté patiné (bronze ?). Signes d'utilisation à la patine.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #669

    Een eikenhouten tafeltje met gedraaide poten in H-verbinding en een lade in de gordel. Laat XVIIe eeuw.

    Une table en chêne avec des pieds tournés à entretoise en H et un tiroir en ceinture. Fin XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 70 x 64 x 51 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #659

    Een geglazuurd aardewerken paard in de geest van de Tang.

    Un cheval en terre vernissée dans l'esprit des Tang.
    No longer available
    Dim. h: 32,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #421

    Een lot van drie Afrikaans houten beeldjes, waarbij een kruik in de vorm van een mannenfiguur, Mangbetur, Zaïre. De andere twee Ganf, Gabon en Lega, Zaïre.

    Lot de trois figurines africaines en bois, dont une cruche en forme de personnage masculin, Mangbetur, Zaïre. Les deux autres Ganf, Gabon et Lega, Zaïre.
    No longer available
    Dim. h: 28 & 37 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #287

    “Kuifje op de motor” Een meerkleurig kunststoffen groep.

    « Tintin à moto » Un groupe en plastique multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #443

    Een bronzen profiel op groen marmeren sokkel.

    Un profil en bronze sur un socle en marbre vert.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #201

    Een paar bronzen boekensteunen in de vorm van vrouwelijke naakten met bloemen. Op marmeren sokkels.

    Une paire de serre-livres en bronze en forme de nus féminins avec des fleurs. Sur des socles en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #1

    Een paar koperen beelden in de vorm van hanen.

    Une paire de statues en laiton en forme de coqs.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #481

    “Gehurkt figuur”. Een gebeeldhouwd Afrikaans houten figuur. Luluwa, Zaïre.

    "Personnage accroupi". Une figure africaine en bois sculpté. Luluwa, Zaïre.
    No longer available
    Dim. h: 49,5 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #453

    Replica kapiteel ornament in terracotta van de Santes Creus gotische kerk (circa XIVe eeuw) op glas met marmeren voet.

    Réplique de l'ornement du chapiteau en terre cuite de l'église gothique de Santes Creus (vers XIVe siècle) sur verre avec socle en marbre.
    No longer available
    Dim. 34 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #691

    Een lot van drie verschillende karaffen, waarbij twee glazen en één van kristal. Bijgevoegd een klein ijsemmertje met verguld messingen montuur.

    Lot de trois carafes différentes dont deux en verre et une en cristal. Attaché est un petit seau à glace avec cadre en laiton plaqué or.
    No longer available
    Dim. H:13-34cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #538

    Een vintage designlamp met basis en bol van oranje en wit Muranoglas. In de stijl van Mazzega door Carlo Mason.

    Une lampe design vintage avec base et sphère en verre de Murano orange et blanc. Dans le style de Mazzega de Carlo Mason.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #542

    Een Chinese replica van een Gunto type 98. Tsuka en tsuba los.

    Une réplique chinoise d'un Gunto type 98. Tsuka et tsuba en vrac.
    No longer available
    Dim. l: 95 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #606

    Een Chinees hardhouten tweedeurskastje, versierd met gesculpteerde flanken.

    Un cabinet chinois à deux portes en bois dur, aux flancs sculptés.
    No longer available
    Dim. 84 x 103 x 55 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #174
    Van Tier (?)

    “Vissershaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘76. Restauratie in de lucht.

    "Port de pêche". Huile sur toile. Signée et datée '76. Restauration dans les airs.
    No longer available
    Dim. 27 x 40 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #182

    “Vissersdorpje”. Olieverf op board. Franse school, XIXe eeuw. Onleesbaar gesigneerd op de verso.

    "Village de pêcheurs". Huile sur carton. Ecole française du XIXe siècle. Signé illisiblement au verso.
    No longer available
    Dim. 26 x 35 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #582
    Suzanne Berset

    “Metalen poort”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en op de verso gesigneerd en gedateerd 2002.

    "Porte Métallique". Huile sur toile. Monogrammée et signée et datée 2002 au verso.
    No longer available
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #502
    Fred Bervoets

    “Compositie”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 60/60.

    "Composition". Lithographie en couleurs. Signée et numérotée 60/60.
    No longer available
    Dim. 64 x 46 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #561

    Een paar mondgeblazen glazen vazen met geschilderd bloemendecor.

    Paire de vases en verre soufflé à décor floral peint.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #138
    Delvaux, Bruxelles

    Een handtas van Bordeaux boxkalfleder.

    Un sac à main en cuir de veau box bordeaux.
    No longer available
    Estimate: € 280 / 300
  • #67

    Een paar zoutvaatjes van zilver en blauw glas.

    Une paire de salières en argent et verre bleu cobalt.
    No longer available
    Dim. 134 g - L.7,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Oktober 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: vrijdag 21 & zaterdag 22 oktober van 10.00u tot 17.00u.

25 October 2022 19:00
26 October 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More