Similar lots by type
-
#697
Een klein mahoniehouten bijzettafeltje op centrale driepoot. Het blad van Limogesporselein met een handgeschilderd bloemendecor.
Petit guéridon en acajou sur tripode central. La tablette en porcelaine de Limoges à décor de fleurs peint à la main.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80/120 -
#17Sitzendorf
Een lot van twaalf kleine militaire bustes van meerkleurig porselein in de vorm van Napoleon en zijn generaals. We voegen er vier staande militaire beeldjes aan toe. Gemerkt.
Lot de douze bustes de militaires du XIXe siècle en porcelaine polychrome représentant Napoléon et les généraux de Waterloo. Nous ajoutons quatre statuettes de militaires en pleine longueur. Avec marques.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#613
Een staande GuanYin van gepolychromeerd hout. Handen in Vitarkamudra. China, vermoedelijk XIXe eeuw.
Guanyin debout en bois sculpté polychromé, mains en vitarka mudra. Travail chinois probablement XIXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 400/500 -
#9
Een lot Limogesporselein, bestaande uit een komfoor, een milieu de table, een cachepot en een ovaal schoteltje.
Lot de porcelaines de Limoges comprenant un réchaud, un milieu de table, un cache-pot et un petit plat ovale.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#467
Een grote kraagvaas van meerkleurig Satsumaporselein.
Grand vase à col évasé en porcelaine polychrome de Satsuma.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 280/300 -
#678Goebel
“Herderinnetje met mandje”, “cadeau van een vriend” en “Vrolijke wandeling”. Drie beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I. Hummel. Allen gemerkt.
“Bergère au panier”. “Cadeau d’un ami”. “Promenade joyeuse”. Trois statuettes en biscuit polychrome d’une série par M.I. Hummel. Avec marques.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#422
Twee Chinese aquarellen op linnen met voorstellingen van een vogel op een tak.
Deux aquarelles chinoises sur toile représentant des oiseaux sur une branche.No longer availableDim. 23 x 11 cmEstimate: € 100/120 -
#477
Een vruchtbaarheidsbeeldje van gebeeldhouwd notenhout met achteraan een opbergvakje. Vermoedelijk Aziatisch.
Statuette de fertilité en noyer sculpté avec un casier au verso.No longer availableDim. H 11 cmEstimate: € 100/140 -
#714
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Tapis chinois en laine. Noué main.No longer availableDim. 298 x 245 cmEstimate: € 30/50 -
#653
Een paar kasteelvazen van Cantonporselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders in cartouches.
Paire de vases en porcelaine de Canton à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de papillons en cartouches.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 380/400 -
#29
Een koffie- en theeservies van wit en verguld Brussels porselein, bestaande uit een koffie- en theepot, een melkkannetje, een suikerpot en twaalf kopjes met schoteltjes. Eén kopje beschadigd. We voegen er een afwijkend kopje met schoteltje aan toe.
Service à café et à thé en porcelaine de Bruxelles blanche et dorée comprenant une cafetière, une théière, un pot à lait, un sucrier et douze tasses et soucoupes. Une tasse abîmée. Nous ajoutons une tasse et une soucoupe dépareillées.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#718
Een wijze van massief en geëtst ivoor op houten sokkel. Onderaan gesigneerd. Japans werk, begin XXste eeuw.
Statuette d’un sage en ivoire massif et gravé sur socle en ivoire. Signature sous la base. Travail japonais, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 650/700 -
#687
Een vaas van meerkleurig en verguld porselein met een decor van vogels en pioenrozen. Gemonteerd als lampenvoet.
Vase en porcelaine polychrome et doré à décor d’oiseaux et de pivoines. Monté en lampe.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40/60 -
#417
Een grote kalebasvaas van Chinees aardewerk met een groen vleermuisdecor op bruine fond.
Grande gourde en faïence chinoise décorée de chauve-souris en vert sur fond brun.No longer availableDim. H 80 cmEstimate: € 80/120 -
#704
Een Chinees kleed van wol.
Tapis chinois en laine. Noué main.No longer availableDim. 200 x 141 cmEstimate: € 30/50 -
#786
Een Chinese televisiekast van gelakt hout, versierd met een decor van bloemen.
Armoire à télévision chinoise en bois laqué décoré de fleurs.No longer availableDim. b: 100 cmEstimate: € 60/80 -
#800
Een Chinees eendeurskastje van gelakt hout met een meerkleurig decor van pioenrozen, bloesems en pauwen.
Meuble chinois à une porte en bois laqué à décor polychrome de pivoines, de fleurons et de paons.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 60/80 -
#589Toyokuni II Utagawa
Een oude ingekleurde Japanse houtsnede uit de reeks “Azuma Meisho”, beroemde plaatsen van Azuma. Eerste helft XIXde eeuw.
Ancienne gravure sur bois japonaise colorée à la main. De la série “Azuma Meisho”. Vues célèbres d’Azuma. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 200/300 -
#671Goebel
Vijf meisjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I. Hummel. Allen gemerkt.
Cinq filles en biscuit polychrome dans une série par M.I Hummel. Avec marques.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#667
Een olie- en azijnstel van meerkleurig Japans porselein met een decor van bloemen en vogels.
Huilier-vinaigrier en porcelaine du Japon polychrome. Décor de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#686
Een Chinese vitrinekast van gesculpteerd hout met aan de zijkant een paneeldeurtje onder legplankjes in etages.
Vitrine chinoise en bois sculpté. Une petite porte pleine par le côté et étagère.No longer availableDim. h: 159 cmEstimate: € 200/300 -
#691
Een kleine jardinière van meerkleurig porselein, versierd met een romantische scène. Beschadigingen en manco’s. We voegen er een groep van meerkleurig biscuit in de vorm van twee dames aan toe.
Jardinière en porcelaine polychrome décorée d’une scène romantique. Dégâts et manquants. Nous ajoutons un groupe en biscuit polychrome en forme de deux femmes.No longer availableDim. h: 20 & 31 cmEstimate: € 40/60 -
#673Goebel
“Kleine Tiroler”, “Breiend meisje” & “Meisje met pop”. Drie beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M. I. Hummel.
“Petit Tyrolien”. “Fille tricotant”. “Fille à la poupée”. Trois statuettes en biscuit polychrome d’une série par M.I. Hummel.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#681
Een paar grote zeshoekige balustervazen van Chinees porselein met een famille rosedecor van personages. Onderaan gemerkt.
Paire de vase balustres hexagonaux en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#355
Een tweeledige buffetkast van eikenhout met twee deurtjes en twee laden onderaan en twee gevitreerde deuren bovenaan. Begin XXe eeuw.
Buffet à deux corps en chêne. Le bas ouvrant à deux portes et à deux tiroirs, le haut à deux portes vitrées. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 200/240 -
#185
Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en groene kwarts met en gezamenlijk gewicht van ± 30 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 1,00 ct et de quartz verts ayant un poids total de ± 30 ct.No longer availableDim. 12,50 gEstimate: € 2000/2500 -
#302
Een Oude Russische icoon.
Icône russe ancienne.No longer availableDim. 27 x 22 cmEstimate: € 50/80 -
#271
“Christus”. Beeldje van gepolychromeerd lindenhout. XVIIIde eeuws. We voegen er een gipsen wandconsole in Lodewijk XV-stijl aan toe. Enkele manco’s.
“Christ”. Statuette en tilleul polychrome. XVIIIe siècle. Nous ajoutons une console en plâtre de style Louis XV. Quelques manquants.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#621
Een grote schotel van Imariporselein.
Très grand plat en porcelaine d’Imari.No longer availableDim. Ø: 78 cmEstimate: € 200/240 -
#168
Een lot van drie Russische iconen met afbeeldingen van “Moeder Gods van Kazan omringd door zes heiligen”, “Aartsengel Michaël en Maria” in koperen riza en “Christus aan het kruis omringd door vier heiligen”. We voegen er een reproductie aan toe.
Lot de trois icônes russes représentant la Mère de Dieu de Kazan entourée de six saints, l’Archange Michel et Marie dans un riza en cuivre et le Christ crucifié entouré de quatre saints. Nous ajoutons une reproduction.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#281Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Vase en cristal taillé, coloré bleu dans la masse. Attribué à.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 180/220 -
#218Victor Voets
“Vrouwelijk naakt”. Buste van groen gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Buste en bronze à patine verte. Signé.No longer availableDim. H 52 cmEstimate: € 800/1000 -
#135
Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van een dubbele adelaar.
Pendentif en or blanc 18 ct en forme d’un aigle double.No longer availableDim. 26,77 gEstimate: € 550/650 -
#50
Een 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van een kruisje bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Pendentif en or jaune 18 ct en forme de crucifix serti de rubis ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,66 gEstimate: € 150/250 -
#424
Een affiche voor Elixir d’Anvers.
Une affiche pour Elixir d’Anvers.No longer availableDim. 76 x 48 cmEstimate: € 50/80 -
#785
Een koekoeksklok van gesculpteerd hout, versierd met jachtbuit.
Pendule coucou en bois sculpté à motif de chasse.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40/60