Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een flamingo van meerkleurig porselein. Italiaans werk. Met houten sokkel.

Een flamingo van meerkleurig porselein. Italiaans werk. Met houten sokkel.

Flamand en porcelaine polychrome. Travail italien. Sur socle en bois.
Dim. h: 34 cm
SKU: 2510160401.
Category: Porselein.
Auction day: 26 October 2016 19:00
Catalogue #401
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #42

    “Dansend koppel” & “Romantisch koppel”. Twee groepen van meerkleurig porselein, waarvan de eerste gemerkt van Capodimonte. Kleine beschadigingen.

    “Couple dansant” et ‘Couple romantique”. Deux groupes en porcelaine polychrome dont un à la marque de Capodimonte. Petits accidents.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #619

    Een grote porseleinen cachepot met blauwe landschapsdecors in cartouches. Chinees werk.

    Grand cache-pot en porcelaine de Chine à décor de paysages dans des cartouches. Bord décoré en relief.
    No longer available
    Dim. Ø: 54 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #346
    Goebel

    “Meisje in een boom” & “Jongen op hekje”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M. I. Hummel.

    “Petite fille dans un arbre” et “Garçon sur une grille”. Deux statuettes en biscuit polychrome par M.I. Hummel.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #407

    Een kommetje en schaaltje van meerkleurig Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor binnenin. Kleine schilfer onderaan bij het kommetje.

    Petit bol et soucoupe capucine en porcelaine de Chine polychrome. L’intérieur à décor famille rose de fleurs. Petit éclat à la base du bol.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #248

    Een schaal van beige crackleware. Chinees werk.

    Plat en faïence craquelée beige. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. Ø: 28,5 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #408

    Een schaal van Chinees porselein met een voorlezing in een tuin in het decor en Chinese tekens op de rand. Rand beschadigd.

    Coupe en porcelaine de Chine. Décor de personnages dans un jardin. Aile calligraphié. Dégât au bord.
    No longer available
    Dim. Ø: 26,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #558

    Een Chinees kraagvaasje van meerkleurig porselein met personages in cartouches. Onderaan gemerkt. Op messingen voetstuk. Haarscheur en schilfer in de kraag.

    Vase ou col élargi en porcelaine polychrome au décor de personnage dans des cartouches. Marque sous la base. Base en laiton. Cheveu et éclat au col.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 85 / 95
  • #362

    Een lot glas en kristal, bestaande uit vijf karaffen (waarvan één zonder stop), een vaas en een schaal van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa (kleine letsels) en een paar kandelaars van ongekleurd geslepen kristal (Val Saint-Lambert gemerkt met gravure en etiket).

    Lot de verres et de cristal comprenant cinq carafes (dont un bouchon manque), un vase et un plat en cristal taillé, coloré mauve dans la masse (petits dégâts) et une paire de candélabres en cristal taillé incolore (marque de Val Saint-Lambert gravée et avec étiquette).
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #701

    Een paar schemerlampen van porselein en verguld koper. Versierd met kleine bloempjes in reliëf.

    Paire de lampadaires en porcelaine et cuivre doré. Décor de petites fleurs en relief.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #447

    Een lot aardewerk, bestaande uit een grote Delftse schotel, een terrine en een kleine dekselvaas van Bequet en een zwart dekselvaasje van Japans porselein.

    Lot de faïence comprenant un grand plat de Delft, une terrine et un petit vase couvert de Bequet et un petit vase couvert noir en porcelaine du Japon.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #712

    Een paraplubak van meerkleurig geglazuurd steengoed met een Bruegels tafereel in het decor. Onderaan getekend.

    Bac à parapluies en grès polychrome représentant une scène de Bruegel. Signature sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #578

    Een grote schaal van Japans porselein met een blauw en wit decor van vogels in cartouches.

    Grand plat en porcelaine du Japon à décor bleu et blanc d’oiseaux dans des cartouches.
    No longer available
    Dim. Ø: 46 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #32

    Een lot beeldjes van porselein en aardewerk, bestaande uit een St Jozef met kind, een musicerend engeltje, een putto met eenden en een naakt. Beschadiging bij het laatste.

    Lot de statuettes en porcelaine et en faïence comprenant un Saint-Joseph à l’Enfant, un angelot musicien, un putto aux canards et un nu. Ce derniers à accident.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #711

    Een groep van wit porselein in de vorm van twee pinguïns met vergulde poten en bek.

    Groupe en porcelaine blanche représentant deux pingouins aux pattes et becs dorés.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #385
    Limoges, France

    Een porseleinen servies met een meerkleurig decor in de stijl van Le Corbusier. Gemerkt. Omstreeks 1932.

    Servie en porcelaine à décor polychrome de style Le Corbusier. Marque au verso. Vers 1932.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #389

    Een lot van vier verschillende vazen van meerkleurig Chinees porselein.

    Lot de quatre vases différents en porcelaine de Chine polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #378

    “Putto met bok”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    “Putto au bouc”. Groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #228

    Een vierkante vaas van Chinees porselein.

    Vase carré en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #1

    Een haan van meerkleurig kunststof en een smid van polychroom biscuit. Beide Italiaans werk, waarbij de eerste van G. Armani en de tweede van Capodimonte.

    Un coq en résine polychrome et un forgeron en biscuit polychrome. Travail italien, l’un signé G. Armani, l’autre Capodimonte.
    No longer available
    Dim. h: 29 & 31 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #631

    Een vierkante theebus van blauw en wit Chinees porselein met Fo-honden in het decor.

    Boîte à thé carrée en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de chiens de Pho.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #534

    Een theepotje van Chinees porselein met een met een blauw op wit gedrukt bloemendecor en versierd met wit metalen monturen met mythologische dieren. Onderaan gemerkt.

    Théière en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et aux montures en métal argenté représentant des animaux mythiques. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #421

    Een paar borden van Imariporselein. XIXe eeuw.

    Paire d’assiettes en porcelaine d’Imari. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #601

    Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een decor van personages in een tuin in een cartouche op koraalrode fond.

    Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor de personnages dans un jardin dans des cartouches sur fond rouge corail.
    No longer available
    Dim. h: 79 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #24
    Capodimonte

    “Dansend koppel”. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Schade aan het kantwerk.

    “Couple dansant”. Groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base. Dégât à la dentelle.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #172
    Pieter De Mets
    Period: 1880-1965.

    “Hoevezicht” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1935.

    “Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée et datée 1935.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #374

    Een karaf en een vaas op voet van geslepen kristal, resp. groen en mauve gekleurd in de massa. Vermoedelijk Val St. Lambert.

    Carafe et vase sur piédouche en cristal taillé respectivement coloré vert et mauve dans la masse. Probablement Val Saint-Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 42 & 28 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #464

    “Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een onleesbare handtekening.

    “Composition”. Huile sur toile. Porte une signature illisible.
    No longer available
    Dim. 34 x 30 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #667

    Een lot met honderden zichtkaarten van het begin van de XXste eeuw tot de jaren ‘70. Zichten uit Duitsland, Nederland, Zwitserland, Oostenrijk, Italië, Spanje. Zichtkaarten i.v.m. kunst. Twee dozen met fiches over auto’s tot de jaren tachtig. Ed. Edito-Service 1991. Een doos met prentjes van Franse steden en dorpen.

    Lot de centaines de cartes postales du début du XXe siècle aux années 70. Vues d’Allemagne, des Pays-Bas, de la Suisse, de l’Autriche, de l’Italie, de l’Espagne. Cartes sur les arts. Deux boîtes aux fiches d’information sur des automobiles des années 80. Ed. Edito-Service 1991. Une boîte aux chromos de villes et villages de France.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #650

    Een kastje van gebeeldhouwd eikenhout in renaissancestijl met twee laden boven twee paneeldeurtjes.

    Petit meuble en chêne sculpté de style Renaissance ouvrant à deux tiroirs en dessus de deux petites portes à panneaux.
    No longer available
    Dim. b: 85 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #107
    A. Rombaut

    Een bronzen plaquette uit de Eerste Wereldoorlog met opschrift “Salus patriae suprema lex”. Gesigneerd.

    Plaquette en bronze de la Grande Guerre, à l’inscription “Salus patriae suprema lex”. Signée.
    No longer available
    Dim. 23 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #307

    Een opengewerkt schelpvormig schaaltje van zilver. Keuren van Sheffield en makersmerk ‘JD & S’ voor James Dixon & Sons, 1903. Met importmerk.

    Plat ajouré en forme de coquille en argent. Poinçons anglais, orfèvre JD & S.
    No longer available
    Dim. 226,75 g
    Estimate: € 100 / 120
  • #611

    Een brullende tijger van gesculpteerd albast.

    Tigre rugissant en albâtre sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #793
    Jef Nys

    “De belevenissen van Jommeke”. Een lot van 157 albums.

    “De belevenissen van Jommeke”. Lot de 157 albums de bandes dessinées.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #74
    Rudi De Winter

    “De Dans der uren”. Een paar zeefdrukken. Buiten de plaat gesigneerd, genummerd en gedateerd 1976.

    “La ronde des heures”. Paire de sérigraphies. Signée, numérotée et datée 1976 hors planche.
    No longer available
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #795

    Een bijzetmeubeltje met opzet, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en met glazen blad.

    Meuble d’appoint à deux corps décoré de fleurs peintes à la main. Tablette en verre.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #693

    “Entrepôts Anvers-Nord S.A. - Direction section vins”. Een oude naamplaat. Jaren ‘30.

    “Entrepôts Anvers-Nord S.A. - Direction section vins”. Ancienne plaque. Années 30.
    No longer available
    Dim. 48 x 24 cm
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 oktober 2016

Deze veiling is volledig - 810 loten.

25 October 2016 19:00
26 October 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More